Page 50 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:44 18. Mar 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:00 19. Mar 2011
by de Aers
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:04 20. Mar 2011
by Molly23
Nadějná thrashmetalová kapelka s velmi... no originálním názvem Thrashing Machine...
http://bandzone.cz/thepussies
PS: Semtam jim zkouším hostovat na kytaru... jenže to bych ty jejich písničky taky musel umět!

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:42 23. Mar 2011
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:56 27. Mar 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:26 28. Mar 2011
by de Aers
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:14 30. Mar 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:06 03. Apr 2011
by Žorž
A další brilantnost od mého oblíbeného ukuleláckého orchestru:
http://www.youtube.com/watch?v=KMnCkg8d ... re=related
A aby se neřeklo, že jsem přestal propagovat swing:
http://www.youtube.com/watch?v=9a1mwAFUhvg
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:09 03. Apr 2011
by Prasokralik
http://www.youtube.com/watch?v=V3z2UoWkL28
You dont know me
Občas najdu u některého AMV dobrou pecku, i když kdoví jaký by to dělalo dojem bez videa.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:30 10. Apr 2011
by de Aers
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:58 11. Apr 2011
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:34 11. Apr 2011
by Lord_Berserk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:09 11. Apr 2011
by Radim
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:47 12. Apr 2011
by -speck-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:13 13. Apr 2011
by -RoF-
Tahle se povedla

Ikdyž ono celé to album Resistance se povedlo, co sem tak poslouchal
Muse - Unnatural Selection