Page 50 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:34 16. Apr 2012
by Braenn
Ou je, tomu se říká - nekupovat zajíce v pytli!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:20 16. Apr 2012
by Amber
Tak trochu Zarunga... nějakou dobu jsem ji ale nenatrefila, takže nemám srovnání s postavou ze hry
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:47 16. Apr 2012
by Reni
Pěkný. Zar je sice oproti téhle mladší, ale jinak hezký

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:11 16. Apr 2012
by Absinthorix
Tahle smrdí i z obrázku
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:23 16. Apr 2012
by Amber
Absinthorix wrote: (Obrázek)
Tahle smrdí i z obrázku
Hlavně ale ta hlava na Zar vůbec nesedí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:25 16. Apr 2012
by Prasokralik
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:08 17. Apr 2012
by Reni
Prasokralik wrote:
A tohle, milé děti, s lidmi dělá anime.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:12 17. Apr 2012
by Amber
@ Reni:
*kouká na profilový obrázek* Ohó, měla jsem pravdu!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:02 17. Apr 2012
by KaTo
Malý Azhael, aneb "Chcete mě?"
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:08 17. Apr 2012
by Prasokralik
Reni wrote:Prasokralik wrote:
A tohle, milé děti, s lidmi dělá anime.

V jakém aspektu je dle tebe ten obrázek anime? ty se moc v anime nevyznáš vid?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:33 17. Apr 2012
by Lord_Berserk
Nemam rad japonsky anime ...
Miluju smouly

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:30 19. Apr 2012
by zachy
KaTo wrote:Malý Azhael, aneb "Chcete mě?"
1334669108291.jpg
Nikdo ho nechtěl.. a proto je pak zlý, trauma z dětství

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:12 20. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Sinae po 10000 letech.......a nebo pan zombie - si vyberte

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:13 20. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
hehe Diemo po kocovine

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:25 20. Apr 2012
by Absinthorix
Tak jo... sice ne až po 10 000 ale nějaké to staletí tam bude