Page 50 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:34 16. Apr 2012
by Braenn
Ou je, tomu se říká - nekupovat zajíce v pytli!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:20 16. Apr 2012
by Amber
Tak trochu Zarunga... nějakou dobu jsem ji ale nenatrefila, takže nemám srovnání s postavou ze hry :wink:
zarunga.PNG

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:47 16. Apr 2012
by Reni
Pěkný. Zar je sice oproti téhle mladší, ale jinak hezký :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:11 16. Apr 2012
by Absinthorix
Image

Tahle smrdí i z obrázku

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:23 16. Apr 2012
by Amber
Absinthorix wrote: (Obrázek)
Tahle smrdí i z obrázku
Hlavně ale ta hlava na Zar vůbec nesedí :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:25 16. Apr 2012
by Prasokralik
:P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:08 17. Apr 2012
by Reni
Prasokralik wrote::P
A tohle, milé děti, s lidmi dělá anime. :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:12 17. Apr 2012
by Amber
@ Reni:
*kouká na profilový obrázek* Ohó, měla jsem pravdu! :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:02 17. Apr 2012
by KaTo
Malý Azhael, aneb "Chcete mě?"
1334669108291.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:08 17. Apr 2012
by Prasokralik
Reni wrote:
Prasokralik wrote::P
A tohle, milé děti, s lidmi dělá anime. :P
V jakém aspektu je dle tebe ten obrázek anime? ty se moc v anime nevyznáš vid?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:33 17. Apr 2012
by Lord_Berserk
Nemam rad japonsky anime ...
Miluju smouly :idea: :P

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:30 19. Apr 2012
by zachy
KaTo wrote:Malý Azhael, aneb "Chcete mě?"
1334669108291.jpg
Nikdo ho nechtěl.. a proto je pak zlý, trauma z dětství :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:12 20. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Sinae po 10000 letech.......a nebo pan zombie - si vyberte :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:13 20. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
hehe Diemo po kocovine :lol:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:25 20. Apr 2012
by Absinthorix
Tak jo... sice ne až po 10 000 ale nějaké to staletí tam bude