Page 50 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:59 02. Oct 2014
by Zeerit
Prej je to Arkham Creed no

..ale udělanej dobře a to je hlavní + ten systém manipulace je prej udělanej hezky. Když to bude na vánoce ve slevě, popřemýšlím o tom.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:53 02. Oct 2014
by Mourisson1
Jn, k systému manipulace jsem se bohužel zatím nestihl dostat ale dost se na to klepu

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 02:02 14. Oct 2014
by Mourisson1
Borderlands : Pre-Sequel, datum vydání? Dnes. Získáno? Dnes. 2k Games nezklamou

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:51 07. Nov 2014
by sandoftime
Konečně jsem dohrál
Evil Within. To byl děsnej rage train. Po tomhle už mě bezvýznameé maličkosti jako smrt na thalii nemohou vytočit

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:52 24. Nov 2014
by sandoftime
https://www.youtube.com/watch?v=54QkjJnKL8w
nároky na hw krvavé ale teda už jen kvůli tomuhle videu jsem v pokušení si to i přesto pořídit
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:16 25. Nov 2014
by kokosak
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 07:49 25. Nov 2014
by Radim
sandoftime wrote:Konečně jsem dohrál
Evil Within. To byl děsnej rage train. Po tomhle už mě bezvýznameé maličkosti jako smrt na thalii nemohou vytočit

Má to smysl vrazit do toho love a koupit si to na psko?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:16 25. Nov 2014
by sandoftime
Radim wrote:sandoftime wrote:Konečně jsem dohrál
Evil Within. To byl děsnej rage train. Po tomhle už mě bezvýznameé maličkosti jako smrt na thalii nemohou vytočit

Má to smysl vrazit do toho love a koupit si to na psko?
Chvilku se s tím vyblbnout dá, ale motivace k opětovnému hraní je jen pro vlastní satisfakci (zůstávají upgrady a sesbírané věci) - příběhové zvraty se nekonají. Herní doba je celkem solidní na hry poslední doby, podle obtížnosti a o schopností hráče tak 10-18 hodin.
Mě osobně to bavilo dost ale co jsem to dohrál, už jsme se k tomu prakticky nevrátil.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:50 12. Dec 2014
by Decka
Indie projekt podobný NWN PW
Shards Online
https://www.kickstarter.com/projects/14 ... your-rules
Become a creator of worlds. It's the first game that legitimately allows you to host and moderate not just a single game world, but an entire universe of connected game worlds with the potential to support thousands of users at one time. Customize every aspect of your servers' gameplay experience from character development, to combat, to items and equipment, to monsters and AI.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:12 18. Dec 2014
by NesQe
!! Mabinogi !!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:47 19. Dec 2014
by Uradin
jo mabinogi je bestovně propracovana hra jen je škoda že nedokažou dosti vylepšit celkovou grafiku a větši plynulost bojů jinak je to fantasy hra kterou zatím podle mě nic neporazilo ve své originalitě jen bych namátkou řekl že neznam zatím žadnou hru která ma vlastní spracování not a možnost tvořit hudbu čistě z pismen a znaku co jsou na klavesnici. kdo to ještě nezná a rad by se dověděl víc tady je odkaz na Guide

takže upozornuji komu moc nejde angličtina tak nemusíte ani koukat
http://mabinogi.nexon.net/micro-site/BeginnerGuide
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:21 19. Dec 2014
by Zeerit
Tuším, že nějaký propracovanější systém hraní na nástroje mělo LOTRO, ale to bude ze západních MMO asi jediná.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 02:31 19. Dec 2014
by Uradin
jo lotro sem hral tam je to supr . ale ohledně toho mabi tam mi craft hodně připomíná řemesla na thalii mužeš udělat kupu polotovaru ale než se dopracuješ ke plnohodnotnému vyrobku tak vyhodíš pěkny prachy za ostatní surky. ale zase abych to jen nechvalil dalo by se taky brat že je těch možnosti v té hře až moc. tak třeba si člověk muže říct že se naučí všechny skilly a kouzla co ve hře existují poznal sem par hračů co to zkoušelo jeden z nich to hral ne moc aktivně ale i tak je to už něco mezi 6-8 rokama a říkal že se naučil a mistrně ovládnul jen sotva polovinu z toho všeho. ale zase je pravda že dosti tam nové a nové skilly přibývají co cca pul roku pomalu nemožný úkol

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:40 23. Dec 2014
by Radim
Máte někdo už zkušenosti s posledním dílem Dragon age?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:56 23. Dec 2014
by Shaman88
Hraju, chybí mi čeština jako sůl. Zajímá tě něco konkrétního?