Re: League of Legends
Posted: 14:14 14. Nov 2013
Bla bla... dá se to udělat i bez boostů a můžeš být noob.
A nějaký příklad? Máš to o co podložit? Jsou to jenom kecy Nalku. Ostatně, proč tam tedy nejsi i ty, když se to dá udělat i jinak? Pověz jak a možná té pohádce uvěřím, ale momentálně je to jen výkřik do tmy bez argumentu. Tvůj příspěvek bohům žel nemá s racionalitou nic společného.Nalkanar wrote:Bla bla... dá se to udělat i bez boostů a můžeš být noob.
Za suporta? To ale musíš uhrát, protože to, že jde Diamont solo/duo s někým ze silveru neznamená, že jejich suport bude silver, ale že tam budou třeba dvě platiny.Nalkanar wrote:Support - stačí mít kamaráda v platině/diamondu a nechat se jím vytáhnout nahoru.
Půjčení účtu - půjčíš účet někomu právě zase z vyšší ligy a necháš ho hrát za sebe.
atd. atd.
A šup zpáty do ignoru s tebou. Zase jen moudře poučuješ a nevíš.
3v3 jsou team rankedy. Kamarádi to hrají a mají team v platině 3. Nejvíce se na 3v3, když jsi ve vyšší divizi banují singed, renekton, amumu a zyra. Zyra dokáže na 3v3 úplné nesmysly, sám jsem z toho byl zaskočený.Puxina wrote:
Celkem dobré statistiky.
Jinak včera jsem zkoušel hrát i 3vs3 většinou s tankujícíma šampionama Leona a Shyvana a pak jen pro srandu magičku Lulu (ale to jsme měli hráče, který hrál prvně Elisu), no a 3vs3 se taky hrají rankedy?
