Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:09 08. Mar 2012
Tak neremcej a pojď takyDarK_cz wrote:njn ty abys taky někde nechybělFroziKk wrote:Taky se ukážu.
No a jestli se něco nevyvrbí, tak se zítra taky ukážu
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Tak neremcej a pojď takyDarK_cz wrote:njn ty abys taky někde nechybělFroziKk wrote:Taky se ukážu.
Že by?Miell wrote:Tak neremcej a pojď takyDarK_cz wrote:njn ty abys taky někde nechybělFroziKk wrote:Taky se ukážu.![]()
No a jestli se něco nevyvrbí, tak se zítra taky ukážu
Na chvíli, na chvíli... přijdi po večeři a pro jednou omrz jehudu:) Dobrá párty bude i tu.J.F.Payne wrote:Já přijdu, na chvíli.
Poslední ti jede 23:30 z MasaryčkyMiell wrote:No musím stihnout rozumně vlak domů.. tudíž před půlnocí.
Nakonec to všichni vzdali a jsem zas sám voják v poli. Budu tam nejdřív o půl osmé, spíš později, takže to tam beztak už budeteBraenn wrote:Jo, pro ty co tam budou první (Znojmo) - je to zamluvené na mé příjmení a měly by to být ty stoly dole na druhé straně, než je telka.
nejsou penízky nejsouNalkanar wrote: Nakonec to všichni vzdali a jsem zas sám voják v poli. Budu tam nejdřív o půl osmé, spíš později, takže to tam beztak už budete
...když to se nevyplatí si pamatovat příjmení u ženskejch. Stejnak se to furt měníBraenn wrote:Jo, pro ty co tam budou první (Znojmo) - je to zamluvené na mé příjmení a měly by to být ty stoly dole na druhé straně, než je telka.
Já to nevzdávám, ale fakultnímu plesu se nelze vyhnout, takže sobotní afterpartyNalkanar wrote:Nakonec to všichni vzdali a jsem zas sám voják v poli. Budu tam nejdřív o půl osmé, spíš později, takže to tam beztak už budeteBraenn wrote:Jo, pro ty co tam budou první (Znojmo) - je to zamluvené na mé příjmení a měly by to být ty stoly dole na druhé straně, než je telka.