Page 50 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:09 08. Mar 2012
by Miell
DarK_cz wrote:
FroziKk wrote:Taky se ukážu.
njn ty abys taky někde nechyběl :D
Tak neremcej a pojď taky :wink:
No a jestli se něco nevyvrbí, tak se zítra taky ukážu :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:42 08. Mar 2012
by DarK_cz
Miell wrote:
DarK_cz wrote:
FroziKk wrote:Taky se ukážu.
njn ty abys taky někde nechyběl :D
Tak neremcej a pojď taky :wink:
No a jestli se něco nevyvrbí, tak se zítra taky ukážu :twisted:
Že by? :D Rád, pokud to stihnu tak se ukážu ale až později. Mám už dlouhodobě naplánovaný se skupinkou sálový fotbal na Balkáně (což je kousek). Takže pokud tam budete dlouho tak se ukážu :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:23 08. Mar 2012
by Miell
No musím stihnout rozumně vlak domů.. tudíž před půlnocí.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:50 08. Mar 2012
by kucik
Je potreba zajit nekam do hospody, nebo do cajovny. Akutne!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:52 08. Mar 2012
by kokosak
Vydrž do zejtra ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:55 08. Mar 2012
by J.F.Payne
Já přijdu, na chvíli.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:02 08. Mar 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:Já přijdu, na chvíli.
Na chvíli, na chvíli... přijdi po večeři a pro jednou omrz jehudu:) Dobrá párty bude i tu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:40 08. Mar 2012
by DarK_cz
Miell wrote:No musím stihnout rozumně vlak domů.. tudíž před půlnocí.
Poslední ti jede 23:30 z Masaryčky :D do tý doby bych se ukázat rozhodně mohl :D fotbal má prej koncit v 21:30 tak snad :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:44 08. Mar 2012
by Braenn
Jo, pro ty co tam budou první (Znojmo) - je to zamluvené na mé příjmení a měly by to být ty stoly dole na druhé straně, než je telka.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:47 08. Mar 2012
by Nalkanar
Braenn wrote:Jo, pro ty co tam budou první (Znojmo) - je to zamluvené na mé příjmení a měly by to být ty stoly dole na druhé straně, než je telka.
Nakonec to všichni vzdali a jsem zas sám voják v poli. Budu tam nejdřív o půl osmé, spíš později, takže to tam beztak už budete :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:01 08. Mar 2012
by Bruciacullo
Nalkanar wrote: Nakonec to všichni vzdali a jsem zas sám voják v poli. Budu tam nejdřív o půl osmé, spíš později, takže to tam beztak už budete :mrgreen:
nejsou penízky nejsou :roll: :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:06 08. Mar 2012
by kokosak
Braenn wrote:Jo, pro ty co tam budou první (Znojmo) - je to zamluvené na mé příjmení a měly by to být ty stoly dole na druhé straně, než je telka.
...když to se nevyplatí si pamatovat příjmení u ženskejch. Stejnak se to furt mění :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:15 08. Mar 2012
by Nalkanar
Snad není ze slečny Kučerové něco jiného...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:24 08. Mar 2012
by kokosak
Z tý je furt něco jinýho. Tuhle krvelačná vražedkyně, jindy zbožnej paladin - kdo se v tom má vyznat?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 01:35 09. Mar 2012
by Absinthorix
Nalkanar wrote:
Braenn wrote:Jo, pro ty co tam budou první (Znojmo) - je to zamluvené na mé příjmení a měly by to být ty stoly dole na druhé straně, než je telka.
Nakonec to všichni vzdali a jsem zas sám voják v poli. Budu tam nejdřív o půl osmé, spíš později, takže to tam beztak už budete :mrgreen:
Já to nevzdávám, ale fakultnímu plesu se nelze vyhnout, takže sobotní afterparty 8) i se zpěvem