Page 50 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:35 29. Nov 2012
by kucik
To by mi přišlo naprd. Vybral sis, že chceš expit na časovkách, tak teď máš smůlu a za potvory dostaneš prd. Nebo se rozhodneš expit na potvorách a pak se zasekneš na nějakym levelu a protože nedostáváš časovky, tak tam budeš trčet věčnost.
Nehledě na to, že by to imho jen zvětšovalo rozdíly v času vyexpení postavy.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:41 29. Nov 2012
by Shaman88
kucik wrote:To by mi přišlo naprd. Vybral sis, že chceš expit na časovkách, tak teď máš smůlu a za potvory dostaneš prd. Nebo se rozhodneš expit na potvorách a pak se zasekneš na nějakym levelu a protože nedostáváš časovky, tak tam budeš trčet věčnost.
Nehledě na to, že by to imho jen zvětšovalo rozdíly v času vyexpení postavy.
Tak ale ty sám víš jak hraješ a co ti jde...
Já myslím že by to nevyplo ten druhej typ ale procenuálně navýšilo oproti jiným variantám.
A kdyby těch systémů bylo více tak by mohla rozhodovat časová náročnost - třeba v jedné variantě bys měl 20 relativně rychle a pak by to šlo šíleně pomalu, v jiné bys měl sice pomalý začátek ale šlo by zlepšoval by ses průběžně stejnou rychlostí atd...

+ do některých variant zakomponovat i jiné alternativy (např. pro zloděje, bardy, barbary, druidy a hraničáře)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:49 29. Nov 2012
by kucik
Troufám si tvrdit, že většina nováčků by se do toho zamotalo takovym stylem, že by se nedostali ani na 10 level a byli naprosto demotivovaný tim, že někdo vedle nich vyexpí to co oni za dvacetinu času.
Prostě mi to přijde jednostraně výhodný pro ty, kteří už teď jsou zvýhodněni tím že ví co a jak funguje.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:50 29. Nov 2012
by Shaman88
Je fakt že většina hráčů Thalie se v mechanice moc neorientuje a zřejmě by to mělo pro ně fatální následky...
Souhlas.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:16 29. Nov 2012
by Krysak
Braenn wrote:Joo, mě by se líbilo, kdybych si mohla na začátku navolit, zda chci mít víc expů za časovky a méně za potvory, nebo naopak. Nejvíc času proplkám a expit na potvorách mě baví jen občas. No jo, každý může mít svůj sen. :)
Nejlepší je jednotný spravedlivý systém pro všechny.

MimochodemXP system jak je ted, je opravdu hodně dobrej. Vkládat do toho vyjímky a obezličky by snad ve všech případech vedlo ke zhoršení.
Vlastne i návrh na jednotné xp bez ohledu na velikost party jsou návrh ke zjednodušení.


Mimochodem vím, že jsi to plácla jako vtípek, ale tady jsou lidi, co se toho můžou chytit a postavit na tom 100-200 stran spamu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:31 29. Nov 2012
by Braenn
kucik wrote:Troufám si tvrdit, že většina nováčků by se do toho zamotalo takovym stylem, že by se nedostali ani na 10 level a byli naprosto demotivovaný tim, že někdo vedle nich vyexpí to co oni za dvacetinu času.
Nejsem sice na desátém, ale cítím se popravdě trochu demotivovaná, neboť okolo mě všichni vyexpili nikoli za dvacetinu, ale za setinu času.:D Jsem zvyklá do dungů chodit pro zábavu, nikoli pro nutnost, však ty jsi na tom stejně... no, a časovkama po třech čtyřech toho moc nevykoumáš. Stačí pak jedna smrt, a máš po měsíci a víc hry. Ale jo, byl to jen takový povzdech, nějak si nedělám naděje, že by se to měnilo. Ale ty řeči o expení epika za týden dokáží vždy pobavit.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:35 29. Nov 2012
by Krysak
Braenn wrote:
kucik wrote:Troufám si tvrdit, že většina nováčků by se do toho zamotalo takovym stylem, že by se nedostali ani na 10 level a byli naprosto demotivovaný tim, že někdo vedle nich vyexpí to co oni za dvacetinu času.
Nejsem sice na desátém, ale cítím se popravdě trochu demotivovaná, neboť okolo mě všichni vyexpili nikoli za dvacetinu, ale za setinu času.:D Jsem zvyklá do dungů chodit pro zábavu, nikoli pro nutnost, však ty jsi na tom stejně... no, a časovkama po třech čtyřech toho moc nevykoumáš. Stačí pak jedna smrt, a máš po měsíci a víc hry. Ale jo, byl to jen takový povzdech, nějak si nedělám naděje, že by se to měnilo. Ale ty řeči o expení epika za týden dokáží vždy pobavit.
Osobně si myslím, že to jde rychleji. Udělal jsem 18 lvl solo s jendou postavou za tři dny, když jsem byl nemocnej. To by bylo, abych další 3 lvl na epika nešlo dát pod dva dny.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:53 29. Nov 2012
by Shaman88
Braenn wrote:
kucik wrote:Troufám si tvrdit, že většina nováčků by se do toho zamotalo takovym stylem, že by se nedostali ani na 10 level a byli naprosto demotivovaný tim, že někdo vedle nich vyexpí to co oni za dvacetinu času.
Nejsem sice na desátém, ale cítím se popravdě trochu demotivovaná, neboť okolo mě všichni vyexpili nikoli za dvacetinu, ale za setinu času.:D Jsem zvyklá do dungů chodit pro zábavu, nikoli pro nutnost, však ty jsi na tom stejně... no, a časovkama po třech čtyřech toho moc nevykoumáš. Stačí pak jedna smrt, a máš po měsíci a víc hry. Ale jo, byl to jen takový povzdech, nějak si nedělám naděje, že by se to měnilo. Ale ty řeči o expení epika za týden dokáží vždy pobavit.
Můžeme se domluvit v nějakém houfu a prostě si zajít třeba na celé pozdní odpoledne až do večera zaexpit...
Prostě to musíš přežít... mě to taky nijak nebaví.... extáze přichází s navštívením mistra a naklikáním lvlu a znechucení když mi kostka nadělí minimum hp.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:11 29. Nov 2012
by Braenn
Shaman - Proč ne, jestli někdy chytnu chuť.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:37 29. Nov 2012
by Diemo
Vadi mi to, ze kdyz si rozdelim nejakou vec, tak to co zrovna chci se hodi do zbytku bordelu v invu, do prvniho volnyho mista co to najde, neda se s tim neco udelat? Treba nez by to hodilo do bordelu, by se to kouklo, jestli je volnej flek v otevreny casti invu?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:38 29. Nov 2012
by karolina
Diemo wrote:Vadi mi to, ze kdyz si rozdelim nejakou vec, tak to co zrovna chci se hodi do zbytku bordelu v invu, do prvniho volnyho mista co to najde, neda se s tim neco udelat? Treba nez by to hodilo do bordelu, by se to kouklo, jestli je volnej flek v otevreny casti invu?
Nedá, musíš si uklízet!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:03 29. Nov 2012
by kucik
Nechavej si prvni sloty volny.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:25 29. Nov 2012
by Aulus
Mi osobně připadá smutné, že na serveru s důrazem na RP je creep hrou v kasinu, zatímco časovky a hlavně i xp odměny DM (které jsou shůry nějak stanoveny) jsou takovou sociální podporou pro chudáky. Já chápu, že není žádoucí, aby DM dávalo velké dávky xp, protože by došlo ke zvýhodnění těch, kteří se logují ve stejnou dobu jako on. Přesto mi ale připadá nefér, že kolečkováním dungeonů dokáže creeper vychrlit desítky postav za dobu, kdy hráč postav s ne vyhraněně militantním charakterem vyexpí jednu. S přihlédnutím k tomu, že šance ovlivnění světa a získání důležitého IC postavení jsou skutečně minimální (při současném nastavení světa).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:26 29. Nov 2012
by Shaman88
Ale zase jako servír ti nehrozí smrt a pak ztráta....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:29 29. Nov 2012
by Aulus
Shaman88 wrote:Ale zase jako servír ti nehrozí smrt a pak ztráta....
Jaká ztráta? Je to kasino, psal jsem to. Hrozí ti sice ztráty, ale tohle kasino je tak milé, že v silnější skupině si ty ztráty během několika minut vynahradíš (alespoň na neepických levelech). A hlavně když už jsme u ztrát, při dosahování postavení pomocí IC snah si koleduješ o perma smrt rozhodně víc než při kolečkování prahvozdu.