Page 50 of 66
Re: Volby
Posted: 20:57 25. Jan 2013
by Krysak
Tak odvoleno, nakonec jsem volit byl, zvolil jsem si prasečí chřipku. Počítám, že bude mit snadnější průběh.
Edit: ted mne napadlo, že je ptačí i prasečí chřipka určitě lepší, než smrtelná prasokráličí

Re: Volby
Posted: 22:13 25. Jan 2013
by karolina
Do prasečí chřipky bych nešla.... je mnohem víc smrtící než ptačí...
Re: Volby
Posted: 23:03 25. Jan 2013
by Prasokralik
KaTo wrote:Prasokralik wrote:doufám že tnehle topic zítra někdo smaže nebo alespon zamkne
Co máš proti topicu o výrobě bioplynu? Vy snad doma s terbee neprdíte?

Já si doma prdím sám, terbee jakožto zástupce něžného pohlaví neprdí, nekrká, nekýchá, nechrápe
...
Re: Volby
Posted: 23:41 25. Jan 2013
by karolina
Prasokralik wrote:
Já si doma prdím sám, terbee jakožto zástupce něžného pohlaví neprdí, nekrká, nekýchá, nechrápe
Nesmysl! Kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí... teda alespoň tak to říkal můj děda

Re: Volby
Posted: 23:59 25. Jan 2013
by Prasokralik
trpaslice se nepočítaj mezi něžné pohlaví, doh
Re: Volby
Posted: 09:26 26. Jan 2013
by marii
karolina wrote:Prasokralik wrote:
Já si doma prdím sám, terbee jakožto zástupce něžného pohlaví neprdí, nekrká, nekýchá, nechrápe
Nesmysl! Kdo krká a prdí, zdraví si tvrdí... teda alespoň tak to říkal můj děda

Jasne... a krk,prd,hlen musi z tela ven.)))
Re: Volby
Posted: 13:18 26. Jan 2013
by Shaman88
Heh pomohla mi volební komise...
Chtěl jsem dát do obálky karla i miloše... ale někdo z komise řekl že když budou lidi volit Karla tak Vašek emigruje.... volba byla tedy jasná....
Re: Volby
Posted: 15:10 26. Jan 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Heh pomohla mi volební komise...
Chtěl jsem dát do obálky karla i miloše... ale někdo z komise řekl že když budou lidi volit Karla tak Vašek emigruje.... volba byla tedy jasná....
...a tys mu to (ne komisaři, ale Vaškovi) sežral jo? Bože, pak se nemám divit, že to tu vypadá, jak to tu vypadá, když každý volí jak ovce podle SLIBŮ takových *přemýšlí, zda se s mí urážet stávající prezident, potažmo jakýkoli politik*.
P.S.
Docela se na ty výsledky těším

.
Re: Volby
Posted: 15:16 26. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:...a tys mu to (ne komisaři, ale Vaškovi) sežral jo? Bože, pak se nemám divit, že to tu vypadá, jak to tu vypadá, když každý volí jak ovce podle SLIBŮ takových *přemýšlí, zda se s mí urážet stávající prezident, potažmo jakýkoli politik*.
P.S.
Docela se na ty výsledky těším

.
+1
Re: Volby
Posted: 15:52 26. Jan 2013
by Absinthorix
Letošní Volby
(Šlouf už dorazil k Zemanovi do štábu
)
Re: Volby
Posted: 16:39 26. Jan 2013
by zachy
Míla to pořešil

Re: Volby
Posted: 16:40 26. Jan 2013
by Nalkanar
Zatím to vypadá dobře.
Re: Volby
Posted: 16:45 26. Jan 2013
by Caehan
No, můj prezident nebyl sice ani jeden z nich, ale tenhle z těch dvou byl ten horší, hnus...
Re: Volby
Posted: 16:50 26. Jan 2013
by KaTo
Vítězství zelené! Zelená je dobrá! Becherovka je dobrá! Tráva je dobrá! Troll je dobrá! 
Re: Volby
Posted: 16:52 26. Jan 2013
by Pajule
Katoo si jedna z několika osob se kterou bych řešila politiku

Škoda jen toho, že sem se těšila na klid co po volbách na fuckbooku bude a vono to možná bude ještě horší
