Page 6 of 7
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 00:50 02. Feb 2008
by Theo
LDamian wrote:editovano...
Titansky prispevok to bude? To sa teda edituje dlho

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 00:57 02. Feb 2008
by OneHeart
@steel_martin:a nebo by PC mohli hrát rovnou ty muly, skvělá inspirace. Budoucí turisti v podtemnu to jistě ocení

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 11:45 02. Feb 2008
by Kiri
mi este tak napadlo k tomu behani, ze by mi zajimalo, kdyz nekdo dela dlouhej presun, a nebezi, jak to pak dela kdyz nekam pluje lodi, ktera by mela realne plout pres takovej ranec lokaciii

tak jestli pak cekaj v pristavu nez opravdu doplujou?
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 11:48 02. Feb 2008
by Rejty
Nebojte se, i lode se trochu upravi.

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 12:03 02. Feb 2008
by Daanri
jj uz se na lodich pracuje a pak muzete behat na lodi dokolecka

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 12:31 02. Feb 2008
by Pajule
eh ty joo tak tohle ani neslo precist cele.Ma postava beha , ale jen mimo vesnice ci mesta.Nemuze totiz jenom chodit kdyz je to okridlenec ne?

Na vic potom by ji bolely nozky , kdyby si je obcas neprotahla..jinak myslim ze tohle se tu resiloo jeeje hodnekrat..

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 12:57 02. Feb 2008
by Kiri
Super a da se na tech lodich rybarit?. Pokud jo, tak bych si chtel predbezne jednu rybarskou lodku objednat + este info jak dlouho by sni trvalo plavat do ostatnich pristavu ted ytech znamich postave...atd
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 13:29 02. Feb 2008
by Daanri
Vsetky info o dlzke a trvani plavby lodami budu uverejnene ked to bude zavedene do hry.
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 13:33 02. Feb 2008
by Pajule
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 13:52 02. Feb 2008
by Daanri
ze nechces pocut odpoved?

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:00 02. Feb 2008
by Kiri
Ted teda nejsou ani teda ceny za nemovitosti aktualni..podle toho jak se podrazilo...?
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:25 02. Feb 2008
by RES
Taky si rikam proc se vlasne vecer chodi na lov a tak je preci tma ne tak neni videt ani na krok snad louc pomuze ale nevidim moc lidi chodit vnoci s louci venku kdyz tu stale nekomu vadi to behani ze to neni realne

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:31 02. Feb 2008
by Kiri
taham s sebou pochoden

navic se zivim rybolovem a chodim pekne zlehka a pomalu, mam casu dost...

...jo a malem bych ztapomenul..ryby berou i vedne

doufam, ze se to tedka nezmneni

Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:35 02. Feb 2008
by kucik
RES wrote:Taky si rikam proc se vlasne vecer chodi na lov a tak je preci tma ne tak neni videt ani na krok snad louc pomuze ale nevidim moc lidi chodit vnoci s louci venku kdyz tu stale nekomu vadi to behani ze to neni realne

Dovolim si nesouhlasit. Myslim, ze jsem toho nachodil v prirode v noci docela dost a v drtive vetsine pripau je videt dobre i v lese. Naopak nosit s sebou louc (nerikam baterku) je casto dost neprakticke. Pri lovu je to pak holy nesmysl.
Re: Ajvorský půlmaratón!!!
Posted: 14:40 02. Feb 2008
by Sorrow
Nehlede na to, ze ses videt pekne pro ostatni, coz urcite spravnej lovec neudela
