Page 6 of 6

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 01:05 03. Feb 2008
by Kiri
na co XP kcemu je to dobry?

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 01:19 03. Feb 2008
by Raziel
Sveneld wrote:
Raziel wrote:Skusme sa zamysliet. Keby bolo za citanie napriklad 100xp za minutu (teoreticky) kolko z vas co ich to nebavi citat by sa hnalo do knihovne?

spatne polozena otazka-spise si polozte otazku co je zaklad teto hry a jak byla koncipovana. vetsina lidi lidi to nehraje aby si 50% casu jen nekde povidala, na to by stacil klidne nejaky prihlouply chat.
zakladni kostrou teto hry je boj, zabava levelovani-rp je takova hezka tresnicka na dortu - a to je to proc lide hraji na netu a nehraji akorat singla.
Jj s tymto mozem suhlasit. Ako vravim , nenutim nikoho hrat styl aky sa paci mne. No ber to tak ze ty chces mat hrdinu a niekto si vystaci napriklad ako obycajny farmar. Nato predsa nepotrebujem travit cas v hre zabijanim priser.. no mozno hlodovcov na poli ano. ;) A teraz si zober napriklad ze na mojej farme sa v noci zjavuje tvor ktory mi kradne tu zeleninu. Sam sa tam bojim ved niesom ziaden hrdina. Tak na druhy den si mozno niekoho odchytim ked pojde nahodou okolo mojej farmy a poviem mu co sa deje. A mas na svete zarodok maleho questu. S pomocou DM by sa to dalo dobre rozvinut. Takze zaverom len tolko ze ja sa pritom zabavim bez boja, ty sa zabavis pri mne. DM sa zabavi pri nas a sme vsetci v pohode. No a ako dlho by ma taka postava bavila? Takyto ludia zrejme umru skor ako nejaky hrdina co sa raz stane legendou. ;)

Edit : K tym 100xp za citanie knihy. :D Trochu som sa nechal uniest recami typu mne netreba citat ked zato nemam odmenu (xp). Neberte to vazne. Fakt sa ospravedlnujem ak sa to niekoho dotklo.

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 01:46 03. Feb 2008
by kucik
Kiri wrote:
Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej
To, je ta spravna otazka.

Tak. Ja uz jsem se odreagoval a jdu napsat dalsi radky kodu, ktere vsem tolik zneprijemnuji hru. Nadpis pristiho strasaka je "Karathsky barvir". Bojte se. Budete znechuceni.

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 01:53 03. Feb 2008
by Kiri
kucik wrote:
Kiri wrote:
Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej
To, je ta spravna otazka.

Tak. Ja uz jsem se odreagoval a jdu napsat dalsi radky kodu, ktere vsem tolik zneprijemnuji hru. Nadpis pristiho strasaka je "Karathsky barvir". Bojte se. Budete znechuceni.
JUUU muzu kreslit pak kosoctverce??? chtel bych zneuctit nejakej chram :D

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 01:54 03. Feb 2008
by Daanri
No bude to len pro RP hrace, creeperov tam totiz nepusti cez prechod. Tak jestli si RP hrac tak muzes. :lol:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 02:05 03. Feb 2008
by Kiri
Daanri wrote:No bude to len pro RP hrace, creeperov tam totiz nepusti cez prechod. Tak jestli si RP hrac tak muzes. :lol:
jak kdy, postava trpi schizofrenii :mrgreen:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 09:36 03. Feb 2008
by Rejty
Do obchodu bude postava vspustena, pokud nahraje dve hodiny v Ivory za cas. Po vstupu se to vynuluje a musi je nahrat znova. Plati vzdy pouze na jeden vstup!

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 10:52 03. Feb 2008
by Theogil I
Byť mám kocovinu kterou by mi záviděl i Chuck Noris nepřijde mi to jako dobrý vtip. Ale prosím děj se vůle boží.

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 10:53 03. Feb 2008
by Daanri
To neni uz myslene ako vtip... :wink:

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 12:13 03. Feb 2008
by LDamian
LDamian wrote:Chtěl bych poděkovat trochu netradičně DM i WB týmu za to, že i když vymyslel pro mnohé zajímavou úpravu expování, tak vzal ohledy na hráče, kterým to vadilo a byl ochotný ustoupit ze svých názorů a upravit to. Vzhledem k tomu, že vím, že to ani zdaleka není všude automatické, tak si toho o to víc vážím a beru to jako velké pozitivum Thalie.

Na závěr se chci omluvit všem, které jsem svými příspěvky nějak urazil nebo naštval. Mrzí mne to, Vaší práce si vážím a jsem moc rád, že ji děláte.

No dobojováno jest, pojďme zase spokojeně hrát. :) :) :)

Vzhledem k tomu, že jsem se tu toho mumraje aktivně účastnil a že to sem také patří, tak to tu máte. :) :)

Re: Za vsechna monstra 1 XP

Posted: 16:44 03. Feb 2008
by Lord_Berserk
Kiri wrote:Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej

jo a rad bych se dockal nazoru krvelacneho Lorda Berserka :D
Tady ho mas :lol: ...sem pro Neovomezovani !!!... boj je pro mou postavu jako zivot tzn...bavi me hrat RP v boji, bavi me bojovat :wink: