Re: Za vsechna monstra 1 XP
Posted: 01:05 03. Feb 2008
na co XP kcemu je to dobry?
Jj s tymto mozem suhlasit. Ako vravim , nenutim nikoho hrat styl aky sa paci mne. No ber to tak ze ty chces mat hrdinu a niekto si vystaci napriklad ako obycajny farmar. Nato predsa nepotrebujem travit cas v hre zabijanim priser.. no mozno hlodovcov na poli ano.Sveneld wrote:Raziel wrote:Skusme sa zamysliet. Keby bolo za citanie napriklad 100xp za minutu (teoreticky) kolko z vas co ich to nebavi citat by sa hnalo do knihovne?
spatne polozena otazka-spise si polozte otazku co je zaklad teto hry a jak byla koncipovana. vetsina lidi lidi to nehraje aby si 50% casu jen nekde povidala, na to by stacil klidne nejaky prihlouply chat.
zakladni kostrou teto hry je boj, zabava levelovani-rp je takova hezka tresnicka na dortu - a to je to proc lide hraji na netu a nehraji akorat singla.
To, je ta spravna otazka.Kiri wrote:
Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej
JUUU muzu kreslit pak kosoctverce??? chtel bych zneuctit nejakej chramkucik wrote:To, je ta spravna otazka.Kiri wrote:
Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej
Tak. Ja uz jsem se odreagoval a jdu napsat dalsi radky kodu, ktere vsem tolik zneprijemnuji hru. Nadpis pristiho strasaka je "Karathsky barvir". Bojte se. Budete znechuceni.
jak kdy, postava trpi schizofreniiDaanri wrote:No bude to len pro RP hrace, creeperov tam totiz nepusti cez prechod. Tak jestli si RP hrac tak muzes.
LDamian wrote:Chtěl bych poděkovat trochu netradičně DM i WB týmu za to, že i když vymyslel pro mnohé zajímavou úpravu expování, tak vzal ohledy na hráče, kterým to vadilo a byl ochotný ustoupit ze svých názorů a upravit to. Vzhledem k tomu, že vím, že to ani zdaleka není všude automatické, tak si toho o to víc vážím a beru to jako velké pozitivum Thalie.
Na závěr se chci omluvit všem, které jsem svými příspěvky nějak urazil nebo naštval. Mrzí mne to, Vaší práce si vážím a jsem moc rád, že ji děláte.
No dobojováno jest, pojďme zase spokojeně hrát.![]()
![]()
Tady ho masKiri wrote:Jen se este ptam: Kdo uz tohle omezeni pocitil? at dojde na chat. Sem krapet zvedavej
jo a rad bych se dockal nazoru krvelacneho Lorda Berserka