Ale prd, nejedou nám kompy a mohli jsme si vybrat, buď se přidat k uklízecí četě nebo si vzít dovolenou a jelikož jsem od přírody línej jak veš a od tý doby co mám vlastní kancelář manuálně nepracuji byla pro mě volba jasná ... budu pekeřem s chutí jihlavanky.human_wreck wrote:Takhle to začíná ... pak přijde výpověď ... a skončíš po mostemTheogil I wrote:Končím s brečením na fóru a jdu si hrát, zítra sem si na vás hořínkové vzal dovolenou tak se těšte.A jestli doma zůstane i brácha tak to bude maso.
Zas ty expy
Re: Zas ty expy
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Zas ty expy
[quote="jiromir"]
Ted si to uplne vystih... "Všichni nějaké to dekórum ve městě zahrají". Odpuste mi to slovo, ale to je totální sračka. Bud hraju v roleplay svete, nebo hraju v powergaming svete. Pokud si zvolim RP svet, tak bych se podle toho mel chovat.
tak Jiromire tady si hacni a poslouchej *usmeje se nanej chapave*
mozna je to pro tebe novinka ale lidi jsou ruzni co kus to original *nezne ho pohladi po hlavicce*chapes?
lidi mame hodny, zly ,pracovity ,polehouny ,sportovce ,ukecany, nemluvny,pijaky , abstynenty, hrubyjany, slusnaky,neobratny, nezrucny,neporadny,neposlusny,toulavi, plachy,straspytliky,nervozni,vzdorovity,odmlouvajici ,trpelive a to jsou jen nektere vlastnosti lidi *stale ho hladi ve vlaskach*
potom tu jsou jeste jine meritka pro ruzne lidi treba:
OSOBNI TEMPO - mimoradne rychly,rychli,prumerny,pomaly,mimoradne pomaly
POZORNOST- mimoradne soustredeny ,nedprumerne soustredeny, roztekany , temer nelze upoutat
NADANI - velmi nadprumerne , nadprumerne , prumerne , podprumerne, velmi podprumerne.....atd atd
PROSTE NA LIDECH JE KRASNY PRAVE TO JAK JSME KAZDY UPLNE ROZDILNY a smir se stim ze nikdy nebudou lidi slapat podle tebe ver mi nikdy a cim vic budes tlacit tim tro bude horsi
//napsala jsem to abys videl ze kazdej je jinej takze i ten co beha jak blazen nebo mlati vse co se hne hraje RP proste to je jeho postava
Ted si to uplne vystih... "Všichni nějaké to dekórum ve městě zahrají". Odpuste mi to slovo, ale to je totální sračka. Bud hraju v roleplay svete, nebo hraju v powergaming svete. Pokud si zvolim RP svet, tak bych se podle toho mel chovat.
tak Jiromire tady si hacni a poslouchej *usmeje se nanej chapave*
mozna je to pro tebe novinka ale lidi jsou ruzni co kus to original *nezne ho pohladi po hlavicce*chapes?
lidi mame hodny, zly ,pracovity ,polehouny ,sportovce ,ukecany, nemluvny,pijaky , abstynenty, hrubyjany, slusnaky,neobratny, nezrucny,neporadny,neposlusny,toulavi, plachy,straspytliky,nervozni,vzdorovity,odmlouvajici ,trpelive a to jsou jen nektere vlastnosti lidi *stale ho hladi ve vlaskach*
potom tu jsou jeste jine meritka pro ruzne lidi treba:
OSOBNI TEMPO - mimoradne rychly,rychli,prumerny,pomaly,mimoradne pomaly
POZORNOST- mimoradne soustredeny ,nedprumerne soustredeny, roztekany , temer nelze upoutat
NADANI - velmi nadprumerne , nadprumerne , prumerne , podprumerne, velmi podprumerne.....atd atd
PROSTE NA LIDECH JE KRASNY PRAVE TO JAK JSME KAZDY UPLNE ROZDILNY a smir se stim ze nikdy nebudou lidi slapat podle tebe ver mi nikdy a cim vic budes tlacit tim tro bude horsi
//napsala jsem to abys videl ze kazdej je jinej takze i ten co beha jak blazen nebo mlati vse co se hne hraje RP proste to je jeho postava
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Zas ty expy
@jitka: a jak to prosimtě souvisí s tím, že Thalie je RP (=RolePlay=hraní role) server a hráči by se podle toho měli chovat?
Lidi jsou různý, to máš pravdu..postavy můžou být také různé.
Na RP serveru dokonce můžou mít i charakter ,pokud na to při všem tom lůtování a krýpování zbyde čas, žeano.
Lidi jsou různý, to máš pravdu..postavy můžou být také různé.
Na RP serveru dokonce můžou mít i charakter ,pokud na to při všem tom lůtování a krýpování zbyde čas, žeano.
Vaillardo Vran:
Re: Zas ty expy
asi malo srozumitelne 
chtela jsem tim rict ze nikdy nebudou vsechny postavy poslusne sedet v hospode a povidat si o politicke situaci v karathe . proste jeden ma rad vdolky a druhej zase holky
kazda postava je jina
uz nevim jak to rict lepe aby pochopili vsichni
jiromir by byl rad aspon jsem to pochopila z jeho prispevku aby vsichni byli uplne stejny a hrali na stejne note jako on .
chtela jsem tim rict ze nikdy nebudou vsechny postavy poslusne sedet v hospode a povidat si o politicke situaci v karathe . proste jeden ma rad vdolky a druhej zase holky
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Re: Zas ty expy
Jen tak pro informaci...
Postava hrace huhulaka ma za potvory 100% a pomer naprosto v poradku. Tak nevim, co se tu furt resi a proc se vyvolava flame. Ten system je dost benevolentni, to uz se opakuji!
Postava hrace huhulaka ma za potvory 100% a pomer naprosto v poradku. Tak nevim, co se tu furt resi a proc se vyvolava flame. Ten system je dost benevolentni, to uz se opakuji!
Vedoucí týmu Thalie
Re: Zas ty expy
Hotovo smitec *plivne na zem* zamknout zahodit hmm?!?! *zvesela si zacne piskat a odchazi vdal*
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Zas ty expy
Dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji
dekuji teamu za opraveni exp systemu u me postavy.
ps. opravdu sem netusil co to vyvola za diskusi
dekuji teamu za opraveni exp systemu u me postavy.
ps. opravdu sem netusil co to vyvola za diskusi
Re: Zas ty expy
Oni ti nic neopravili, jen zkontrolovali a řekli, že je to v pořádku:)))huhulak wrote:Dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji
dekuji teamu za opraveni exp systemu u me postavy.
ps. opravdu sem netusil co to vyvola za diskusi
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Zas ty expy
Presne tak!Darien wrote:Oni ti nic neopravili, jen zkontrolovali a řekli, že je to v pořádku:)))
Vedoucí týmu Thalie
Re: Zas ty expy
Placebo efektRejty wrote:Presne tak!Darien wrote:Oni ti nic neopravili, jen zkontrolovali a řekli, že je to v pořádku:)))
Ne vazne. To, ze mas na takhle vysokym levelu za jezevce 1xp nema s tim pomerem nic spolecneho.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zas ty expy
Najviac kricia ty co maju vsetko v poriadku.

When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Zas ty expy
kuciku
kdo tvrdil ze sem mel za tak nizkou potvoru tak malo exp
fabulujes
nicmene exp uz mam v poradku treba se to opravilo pri tom padu nebo pri nekterym restartu
uz to smazte
kdo tvrdil ze sem mel za tak nizkou potvoru tak malo exp
fabulujes
nicmene exp uz mam v poradku treba se to opravilo pri tom padu nebo pri nekterym restartu
uz to smazte
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Zas ty expy
ja to mel taky malo xp, ale nak divny mi to neprislo myslel sem ze to je tema upravama tak sem to neresil... po nakym restartu asi ctvrtym se to zahadne spravilo 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Zas ty expy
DM, ktery to resil.huhulak wrote:kuciku
kdo tvrdil ze sem mel za tak nizkou potvoru tak malo exp
fabulujes
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zas ty expy
a ja?Daanri wrote:Najviac kricia ty co maju vsetko v poriadku.![]()
![]()
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe