Page 6 of 10

Re: Zas ty expy

Posted: 19:53 04. Feb 2008
by Theogil I
human_wreck wrote:
Theogil I wrote:Končím s brečením na fóru a jdu si hrát, zítra sem si na vás hořínkové vzal dovolenou tak se těšte. :lol: A jestli doma zůstane i brácha tak to bude maso.
Takhle to začíná ... pak přijde výpověď ... a skončíš po mostem :lol:
Ale prd, nejedou nám kompy a mohli jsme si vybrat, buď se přidat k uklízecí četě nebo si vzít dovolenou a jelikož jsem od přírody línej jak veš a od tý doby co mám vlastní kancelář manuálně nepracuji byla pro mě volba jasná ... budu pekeřem s chutí jihlavanky.

Re: Zas ty expy

Posted: 21:55 04. Feb 2008
by jitka
[quote="jiromir"]

Ted si to uplne vystih... "Všichni nějaké to dekórum ve městě zahrají". Odpuste mi to slovo, ale to je totální sračka. Bud hraju v roleplay svete, nebo hraju v powergaming svete. Pokud si zvolim RP svet, tak bych se podle toho mel chovat.


tak Jiromire tady si hacni a poslouchej *usmeje se nanej chapave*
mozna je to pro tebe novinka ale lidi jsou ruzni co kus to original *nezne ho pohladi po hlavicce*chapes?
lidi mame hodny, zly ,pracovity ,polehouny ,sportovce ,ukecany, nemluvny,pijaky , abstynenty, hrubyjany, slusnaky,neobratny, nezrucny,neporadny,neposlusny,toulavi, plachy,straspytliky,nervozni,vzdorovity,odmlouvajici ,trpelive a to jsou jen nektere vlastnosti lidi *stale ho hladi ve vlaskach*

potom tu jsou jeste jine meritka pro ruzne lidi treba:
OSOBNI TEMPO - mimoradne rychly,rychli,prumerny,pomaly,mimoradne pomaly

POZORNOST- mimoradne soustredeny ,nedprumerne soustredeny, roztekany , temer nelze upoutat

NADANI - velmi nadprumerne , nadprumerne , prumerne , podprumerne, velmi podprumerne.....atd atd



PROSTE NA LIDECH JE KRASNY PRAVE TO JAK JSME KAZDY UPLNE ROZDILNY a smir se stim ze nikdy nebudou lidi slapat podle tebe ver mi nikdy a cim vic budes tlacit tim tro bude horsi :wink:

//napsala jsem to abys videl ze kazdej je jinej takze i ten co beha jak blazen nebo mlati vse co se hne hraje RP proste to je jeho postava :)

Re: Zas ty expy

Posted: 22:22 04. Feb 2008
by OneHeart
@jitka: a jak to prosimtě souvisí s tím, že Thalie je RP (=RolePlay=hraní role) server a hráči by se podle toho měli chovat? :)
Lidi jsou různý, to máš pravdu..postavy můžou být také různé.
Na RP serveru dokonce můžou mít i charakter ,pokud na to při všem tom lůtování a krýpování zbyde čas, žeano.

Re: Zas ty expy

Posted: 22:31 04. Feb 2008
by jitka
asi malo srozumitelne :)
chtela jsem tim rict ze nikdy nebudou vsechny postavy poslusne sedet v hospode a povidat si o politicke situaci v karathe . proste jeden ma rad vdolky a druhej zase holky :) kazda postava je jina :wink: uz nevim jak to rict lepe aby pochopili vsichni 8) jiromir by byl rad aspon jsem to pochopila z jeho prispevku aby vsichni byli uplne stejny a hrali na stejne note jako on .

Re: Zas ty expy

Posted: 00:13 05. Feb 2008
by Rejty
Jen tak pro informaci...

Postava hrace huhulaka ma za potvory 100% a pomer naprosto v poradku. Tak nevim, co se tu furt resi a proc se vyvolava flame. Ten system je dost benevolentni, to uz se opakuji!

Re: Zas ty expy

Posted: 00:30 05. Feb 2008
by Kiri
Hotovo smitec *plivne na zem* zamknout zahodit hmm?!?! *zvesela si zacne piskat a odchazi vdal*

Re: Zas ty expy

Posted: 01:07 05. Feb 2008
by huhulak
Dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji
dekuji teamu za opraveni exp systemu u me postavy.

ps. opravdu sem netusil co to vyvola za diskusi

Re: Zas ty expy

Posted: 01:16 05. Feb 2008
by Darien
huhulak wrote:Dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji dekuji
dekuji teamu za opraveni exp systemu u me postavy.

ps. opravdu sem netusil co to vyvola za diskusi
Oni ti nic neopravili, jen zkontrolovali a řekli, že je to v pořádku:)))

Re: Zas ty expy

Posted: 01:38 05. Feb 2008
by Rejty
Darien wrote:Oni ti nic neopravili, jen zkontrolovali a řekli, že je to v pořádku:)))
Presne tak!

Re: Zas ty expy

Posted: 02:32 05. Feb 2008
by kucik
Rejty wrote:
Darien wrote:Oni ti nic neopravili, jen zkontrolovali a řekli, že je to v pořádku:)))
Presne tak!
Placebo efekt :lol: :lol: :lol:

Ne vazne. To, ze mas na takhle vysokym levelu za jezevce 1xp nema s tim pomerem nic spolecneho.

Re: Zas ty expy

Posted: 07:59 05. Feb 2008
by Daanri
Najviac kricia ty co maju vsetko v poriadku. :lol: :lol: :lol:

Re: Zas ty expy

Posted: 10:56 05. Feb 2008
by huhulak
kuciku
kdo tvrdil ze sem mel za tak nizkou potvoru tak malo exp
fabulujes
nicmene exp uz mam v poradku treba se to opravilo pri tom padu nebo pri nekterym restartu

uz to smazte

Re: Zas ty expy

Posted: 11:05 05. Feb 2008
by Lord_Berserk
ja to mel taky malo xp, ale nak divny mi to neprislo myslel sem ze to je tema upravama tak sem to neresil... po nakym restartu asi ctvrtym se to zahadne spravilo :)

Re: Zas ty expy

Posted: 11:10 05. Feb 2008
by kucik
huhulak wrote:kuciku
kdo tvrdil ze sem mel za tak nizkou potvoru tak malo exp
fabulujes
DM, ktery to resil.

Re: Zas ty expy

Posted: 12:01 05. Feb 2008
by Kiri
Daanri wrote:Najviac kricia ty co maju vsetko v poriadku. :lol: :lol: :lol:
a ja?