[quote="jiromir"]
Ted si to uplne vystih... "Všichni nějaké to dekórum ve městě zahrají". Odpuste mi to slovo, ale to je totální sračka. Bud hraju v roleplay svete, nebo hraju v powergaming svete. Pokud si zvolim RP svet, tak bych se podle toho mel chovat.
tak Jiromire tady si hacni a poslouchej *usmeje se nanej chapave*
mozna je to pro tebe novinka ale lidi jsou ruzni co kus to original *nezne ho pohladi po hlavicce*chapes?
lidi mame hodny, zly ,pracovity ,polehouny ,sportovce ,ukecany, nemluvny,pijaky , abstynenty, hrubyjany, slusnaky,neobratny, nezrucny,neporadny,neposlusny,toulavi, plachy,straspytliky,nervozni,vzdorovity,odmlouvajici ,trpelive a to jsou jen nektere vlastnosti lidi *stale ho hladi ve vlaskach*
potom tu jsou jeste jine meritka pro ruzne lidi treba:
OSOBNI TEMPO - mimoradne rychly,rychli,prumerny,pomaly,mimoradne pomaly
POZORNOST- mimoradne soustredeny ,nedprumerne soustredeny, roztekany , temer nelze upoutat
NADANI - velmi nadprumerne , nadprumerne , prumerne , podprumerne, velmi podprumerne.....atd atd
PROSTE NA LIDECH JE KRASNY PRAVE TO JAK JSME KAZDY UPLNE ROZDILNY a smir se stim ze nikdy nebudou lidi slapat podle tebe ver mi nikdy a cim vic budes tlacit tim tro bude horsi
//napsala jsem to abys videl ze kazdej je jinej takze i ten co beha jak blazen nebo mlati vse co se hne hraje RP proste to je jeho postava
