Page 6 of 11

Re: Systém smrti

Posted: 11:39 07. Feb 2008
by kucik
human_wreck wrote: Asi máš pravdu, ale zase by to bylo dost přísné na ty, jenž prostě chcípnou na zanechaném mobu u východu z lokace nebo špatný lajně.

Respektive, jak velké zvýšení ztráty by sis představoval?
Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.

Re: Systém smrti

Posted: 11:43 07. Feb 2008
by photter
to se z toho my ECL 2 poserem :lol:

Re: Systém smrti

Posted: 11:47 07. Feb 2008
by Zyga
ja myslel ze pred wipem to taky jelo 5% podsveti, 3% raise dead a 1%ressurection nebo chram, nebo ted je to este mirnejsi? ja zatim chcip dvakrat a sem linej pocitat kolik procent je to co sem ztratil :D

Re: Systém smrti

Posted: 11:47 07. Feb 2008
by Darien
No já si nemyslím, že by diskuse kolem smrti a postihů nesouvisela s rozdílností povolání... Spíš se u povolání musíme dívat na celou křivku vývoje od prvního do 30 levelu (mimochodem, proč je to na Thalii oříznuté?). Jsou povolání s těžkými začátky a ultimátními schopnostmi na konci a obráceně, jsou povolání se silnými začátky, co pak ztrácí dech.

Ale je fakt, že asi nikdy nikde nikdo nevymyslí systém, kgterý by byl "spravedlivý" ke všem typům hráčů a ke všem povoláním. To prostě nejde. Ale myslím, že to neznamená, že bychom se o to nemuseli snažit:)

A mimochodem, speciální FLAME fora jsou super věc, když je člověk celej den v práci a nemůže ke své oblíbené hře, je takovým metadonem na závislost aspoň o té hře kecat a vést žabomyší války, tak to tak berte:) Ona z toho nakonec občas vypadne i zajímavá myšlenka a podnět pro DM.. :mrgreen:

Re: Systém smrti

Posted: 11:48 07. Feb 2008
by human_wreck
kucik wrote:Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.
To by bylo docela maso. To by člověk někde schytal dvakrát blbě hold a měl by skoro pětinu expů pryč ... zas ber v potaz, že dřiv se dalo vydělat víc peněz a nebyl problém sehnat si lékárny. Když ti teď někdo lehne, tak se na něj můžeš smutně koukat.
btw: Nešlo by nastavit, aby creepy nedorážely padlé postavy a hleděly si stojících soupeřů?

Re: Systém smrti

Posted: 11:50 07. Feb 2008
by Darien
kucik wrote:
human_wreck wrote: Asi máš pravdu, ale zase by to bylo dost přísné na ty, jenž prostě chcípnou na zanechaném mobu u východu z lokace nebo špatný lajně.

Respektive, jak velké zvýšení ztráty by sis představoval?
Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.

No ty wago... to bych nevystrčil nos z hlídanýho hájku... stejně tak, jak nemám rád expování, tak nemám rád umírání... A taky nemám rád násilné tlačení systémem do partiček za každou cenu:) ale to by bylo na nový, pěkně výživný flame, hehe:)

Re: Systém smrti

Posted: 12:01 07. Feb 2008
by Darien
Furt mi nějak nedochází, jak souvisí podpora a chuť objevovat s tím, že smrt má bolet:-))

Kua, to tu budu flejmovat sám nebo co? Jdu si založit alternativní nick a budu si odporovat a dohádám se sám se sebou do krve :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Systém smrti

Posted: 12:12 07. Feb 2008
by human_wreck
Ještě by se do ceny za oživení mohl promítnout ten poměr časových a bojových exp. Tím by se ulevilo těm kteří se občas někde blbě pŕichomejtnou. A ten ďábel dole (pořád si nemůžu zapamatovat to jméno) by měl mít přeci jen větśí moc nad vrahy, než nad mírumilovnými obyvateli květinkového ivory :P

Re: Systém smrti

Posted: 12:16 07. Feb 2008
by Teesha
human_wreck wrote:Ještě by se do ceny za oživení mohl promítnout ten poměr časových a bojových exp. Tím by se ulevilo těm kteří se občas někde blbě pŕichomejtnou. A ten ďábel dole (pořád si nemůžu zapamatovat to jméno) by měl mít přeci jen větśí moc nad vrahy, než nad mírumilovnými obyvateli květinkového ivory :P
právě naopak...hipíci by měli platit mnohem víc! ale fakt je, že je stejně pouští skoro zadarmo...dělá se mu z všeobjímající lásky zle :twisted:

Re: Systém smrti

Posted: 12:17 07. Feb 2008
by human_wreck
Make love, save world, brother :mrgreen: :mrgreen:

Re: Systém smrti

Posted: 12:20 07. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:to se z toho my ECL 2 poserem :lol:
no tvari se to zatim tak, ze na to dojedu taky...neb nahore to je obcas trosku nuda. Nicmene budu radsi na nizkym lvlu a bavit se, nez mit kopu xp a nudit se sám (nikdo mě nahoře nemá rád :cry: )
Aspon me prestanou s*át creeperi a prestanu flejmovat, kdyz je nebudu mit na ocich.. :)

Re: Systém smrti

Posted: 12:23 07. Feb 2008
by human_wreck
jiromir wrote:Aspon me prestanou s*át creeperi a prestanu flejmovat, kdyz je nebudu mit na ocich.. :)
Věřím, že by to někdo z nás creeperů nevydržel a šel za tebou :mrgreen:

Re: Systém smrti

Posted: 12:30 07. Feb 2008
by Teesha
nabídka na volná místa otroků zatím platí. strukturovaný životopis s obrázkem posílejte na adresu: První drowská kapitálová s.b.o (společnost bez omezenců)

Re: Systém smrti

Posted: 12:35 07. Feb 2008
by human_wreck
No ja jsem docela koumal, že bych hrál po wipu drowího otroka. Mohl bych v rámci ponižování čuchat ke knežčiným kalhotkám? :mrgreen:

Re: Systém smrti

Posted: 12:35 07. Feb 2008
by kokosak
Teesha wrote:nabídka na volná místa otroků zatím platí. strukturovaný životopis s obrázkem posílejte na adresu: První drowská kapitálová s.b.o (společnost bez omezenců)
*začíná nad tím dokonce i uvažovat* ;)