Page 6 of 11
Re: Systém smrti
Posted: 11:39 07. Feb 2008
by kucik
human_wreck wrote:
Asi máš pravdu, ale zase by to bylo dost přísné na ty, jenž prostě chcípnou na zanechaném mobu u východu z lokace nebo špatný lajně.
Respektive, jak velké zvýšení ztráty by sis představoval?
Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.
Re: Systém smrti
Posted: 11:43 07. Feb 2008
by photter
to se z toho my ECL 2 poserem

Re: Systém smrti
Posted: 11:47 07. Feb 2008
by Zyga
ja myslel ze pred wipem to taky jelo 5% podsveti, 3% raise dead a 1%ressurection nebo chram, nebo ted je to este mirnejsi? ja zatim chcip dvakrat a sem linej pocitat kolik procent je to co sem ztratil

Re: Systém smrti
Posted: 11:47 07. Feb 2008
by Darien
No já si nemyslím, že by diskuse kolem smrti a postihů nesouvisela s rozdílností povolání... Spíš se u povolání musíme dívat na celou křivku vývoje od prvního do 30 levelu (mimochodem, proč je to na Thalii oříznuté?). Jsou povolání s těžkými začátky a ultimátními schopnostmi na konci a obráceně, jsou povolání se silnými začátky, co pak ztrácí dech.
Ale je fakt, že asi nikdy nikde nikdo nevymyslí systém, kgterý by byl "spravedlivý" ke všem typům hráčů a ke všem povoláním. To prostě nejde. Ale myslím, že to neznamená, že bychom se o to nemuseli snažit:)
A mimochodem, speciální FLAME fora jsou super věc, když je člověk celej den v práci a nemůže ke své oblíbené hře, je takovým metadonem na závislost aspoň o té hře kecat a vést žabomyší války, tak to tak berte:) Ona z toho nakonec občas vypadne i zajímavá myšlenka a podnět pro DM..

Re: Systém smrti
Posted: 11:48 07. Feb 2008
by human_wreck
kucik wrote:Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.
To by bylo docela maso. To by člověk někde schytal dvakrát blbě hold a měl by skoro pětinu expů pryč ... zas ber v potaz, že dřiv se dalo vydělat víc peněz a nebyl problém sehnat si lékárny. Když ti teď někdo lehne, tak se na něj můžeš smutně koukat.
btw: Nešlo by nastavit, aby creepy nedorážely padlé postavy a hleděly si stojících soupeřů?
Re: Systém smrti
Posted: 11:50 07. Feb 2008
by Darien
kucik wrote:human_wreck wrote:
Asi máš pravdu, ale zase by to bylo dost přísné na ty, jenž prostě chcípnou na zanechaném mobu u východu z lokace nebo špatný lajně.
Respektive, jak velké zvýšení ztráty by sis představoval?
Zhruba dvojnasobne co ted. Cili puvodni.
No ty wago... to bych nevystrčil nos z hlídanýho hájku... stejně tak, jak nemám rád expování, tak nemám rád umírání... A taky nemám rád násilné tlačení systémem do partiček za každou cenu:) ale to by bylo na nový, pěkně výživný flame, hehe:)
Re: Systém smrti
Posted: 12:01 07. Feb 2008
by Darien
Furt mi nějak nedochází, jak souvisí podpora a chuť objevovat s tím, že smrt má bolet:-))
Kua, to tu budu flejmovat sám nebo co? Jdu si založit alternativní nick a budu si odporovat a dohádám se sám se sebou do krve

Re: Systém smrti
Posted: 12:12 07. Feb 2008
by human_wreck
Ještě by se do ceny za oživení mohl promítnout ten poměr časových a bojových exp. Tím by se ulevilo těm kteří se občas někde blbě pŕichomejtnou. A ten ďábel dole (pořád si nemůžu zapamatovat to jméno) by měl mít přeci jen větśí moc nad vrahy, než nad mírumilovnými obyvateli květinkového ivory

Re: Systém smrti
Posted: 12:16 07. Feb 2008
by Teesha
human_wreck wrote:Ještě by se do ceny za oživení mohl promítnout ten poměr časových a bojových exp. Tím by se ulevilo těm kteří se občas někde blbě pŕichomejtnou. A ten ďábel dole (pořád si nemůžu zapamatovat to jméno) by měl mít přeci jen větśí moc nad vrahy, než nad mírumilovnými obyvateli květinkového ivory

právě naopak...hipíci by měli platit mnohem víc! ale fakt je, že je stejně pouští skoro zadarmo...dělá se mu z všeobjímající lásky zle

Re: Systém smrti
Posted: 12:17 07. Feb 2008
by human_wreck
Make love, save world, brother

Re: Systém smrti
Posted: 12:20 07. Feb 2008
by jiromir
photter wrote:to se z toho my ECL 2 poserem

no tvari se to zatim tak, ze na to dojedu taky...neb nahore to je obcas trosku nuda. Nicmene budu radsi na nizkym lvlu a bavit se, nez mit kopu xp a nudit se sám (nikdo mě nahoře nemá rád

)
Aspon me prestanou s*át creeperi a prestanu flejmovat, kdyz je nebudu mit na ocich..

Re: Systém smrti
Posted: 12:23 07. Feb 2008
by human_wreck
jiromir wrote:Aspon me prestanou s*át creeperi a prestanu flejmovat, kdyz je nebudu mit na ocich..

Věřím, že by to někdo z nás creeperů nevydržel a šel za tebou

Re: Systém smrti
Posted: 12:30 07. Feb 2008
by Teesha
nabídka na volná místa otroků zatím platí. strukturovaný životopis s obrázkem posílejte na adresu: První drowská kapitálová s.b.o (společnost bez omezenců)
Re: Systém smrti
Posted: 12:35 07. Feb 2008
by human_wreck
No ja jsem docela koumal, že bych hrál po wipu drowího otroka. Mohl bych v rámci ponižování čuchat ke knežčiným kalhotkám?

Re: Systém smrti
Posted: 12:35 07. Feb 2008
by kokosak
Teesha wrote:nabídka na volná místa otroků zatím platí. strukturovaný životopis s obrázkem posílejte na adresu: První drowská kapitálová s.b.o (společnost bez omezenců)
*začíná nad tím dokonce i uvažovat*
