Page 6 of 12
Re: K systemu
Posted: 19:02 24. Feb 2008
by photter
já mám dojem, že tady se odmítá princip smrti jako takovej - prostě postava je mrtvá a hotovo, nemá do svýho oživení co mluvit, ani předem ani potom, pokud ji chce jiná postava oživit, musí si poradit, prostě živej pomáhá mrtvýmu, ne mrtvej sámsobě, co je to za kravinu ?
sem proti jakýkoli systémový pojišťovně, pojišťovna sou přátelé, spojenci, gilda, parta, etc...
a pokud mi tvrdíš, že tvoje postava nechce přátelit s kdekým, je to její VOLBA, zřejmě sou jí principy důležitější než život a je to jen její pivo
nevidim žádnej důvod neuzavřít účelový spojenectví i s postavou, kterou zrovna nemiluje ale udělá to právě pro strach ze smrti, nebude si se svým účelovým spojencem ve volnejch chvilkách olizovat nosy ale můžou se navzájem podržet tváří v tvář smrtelnýmu nenezpečí, nebo je to proti něčemu ?
pokud se domníváš, že jo, pak asi vůbec nechápeš, co je RPG a chceš jenom předvádět vysněnej charakter, kterej se nedokáže přizpůsobit realitě světa
ty, co se nedákazali přizpůsobit realitě světa najdeš v hojné míře na hřbitovech, můžeš tam jít IC přemejšlet a modlit se ale tvýmu bohovi je to naštěstí úplně putna
Re: K systemu
Posted: 19:04 24. Feb 2008
by RES
Nooo... co vim tak je asi 1% na to ze pri smrti buh zvedne hned ale rozhodne aspon jako napad je to dobry at ma potom vira veci vahu ten kdo na to bude kaslat ma smulu a ten kdo leze do chramu a dava tomu cas tak at ma ulevu to si myslim jako napad dobre.
Re: K systemu
Posted: 19:15 24. Feb 2008
by Krata
Sem proti, předplatit si smrt se mi nelíbí a bůh by měl oživovat z milosti za jeho víru, činy a tak a ne že tenhle týpek mi včera dal 4000 tak ho teda oživim
Re: K systemu
Posted: 19:45 24. Feb 2008
by Sorrow
Takze chcete udelat z modleni povinnost?

Re: K systemu
Posted: 19:58 24. Feb 2008
by Kiri
doba si to zrejmne vyzaduje

kazdopadne mi prijde ze ulevy za smrt sou i ted celkem milosrdenstvi..to ze nekdo chcipa kazdej den petkrat je asi na zamysleni k hraci

ne k systemu. Kdyz vidim, ze se nedari tak utecu, nebo udelam cokoli proto abych zil, urcite nebudu vobrovskj hrdina co se necha rozkrajet a pak budu cekat az mi nekdo posklada a ozivi, ci hur nekoho ktomu nutit.

Re: K systemu
Posted: 20:09 24. Feb 2008
by photter
Sorrow wrote:Takze chcete udelat z modleni povinost?

kurwa neeeeeeeee

Re: K systemu
Posted: 20:45 24. Feb 2008
by igor
2Krata: těch 4000 je dost přehnanejch, přispívalo by se po částech a to po malých.
2Sorrow: když by se to modlení tedy započítávalo, tak by bylo lepší aby se to započítávalo jen třeba v chrámu svýho boha. A pochybuju, že by někdo pořád běhal např. do Karathy aby se jednou pomodlil když je momentálně někde v horách.
A co dělají věřící i dnes? Snaží se svým stylem života zajistit si vstup do ráje

Re: K systemu
Posted: 20:56 24. Feb 2008
by OneHeart
igor wrote:A co dělají věřící i dnes? Snaží se svým stylem života zajistit si vstup do ráje

ale nesnaží se podplatit Boha, ab jim dal další šanci

Re: K systemu
Posted: 20:57 24. Feb 2008
by jitka
ale ano dostanou za odmenu zivot vecny

Re: K systemu
Posted: 21:01 24. Feb 2008
by igor
OneHeart wrote:igor wrote:A co dělají věřící i dnes? Snaží se svým stylem života zajistit si vstup do ráje

ale nesnaží se podplatit Boha, ab jim dal další šanci

Podplatit podplatit... tak to říkáme my bezvěrci... v podstatě ale ano, chtějí po smrti žít v lepším světě... v ráji. Nebo např. skrz karmu se vtělit do někoho jinýho. Takže další šance to určitě je.
Re: K systemu
Posted: 21:29 24. Feb 2008
by Phantorris
Já osobně kdybych navrhoval nějakou změnu tak asi:
1. Aby byla nižší cena za vzkříšení u kněze boha, kterého postava uctívá. A pokud by to šlo nějak nastavit, tak ještě za předpokladu, že bude mít odmodlenou uričtou dobu.(Upřímě řečeno asi sám pochybuju o kvalitě tohodle návrhu, ale jde mi spíš o to aby se přecejenom nějak promítlo to, že postva uctívá toho a toho boha)
2. Aby byla plošně o pár procent zvýšena ztráta xp při smrti, protože postava by se měla opravdu smrti bát a smrt by měla být opravdu něco nepříjemného.
Re: K systemu
Posted: 22:06 24. Feb 2008
by monstera
Zdá se mi, že každý kdo přijde tu chce něco měnit. Nezapoměňte, že ve hře je také několik kleriků, kteří od 9 lvl dokáží taky oživovat, a někteří jsou dobráci, kteří to udělají lacino nebo zdarma..... Proboha nevymýšlejte další komplikace, pojišťovny a podobné blbosti !
Re: K systemu
Posted: 23:54 24. Feb 2008
by Krata
To igor: to byl příkald
To monstera: souhlasim, jen další věc na odlehčení smrti vysvětlena RP, a neřikejte že to tak neni a že to je pro hráče, prostě to tu smrt ulehčí když si ji bude moct hráč předplatit.. a ted zas neřikejte že to je příspěvek bohu, tomu hráčovi to bude úplně jedno, hlavně že mu bude smrt příjemnější.. a neřikejte že to někoho bude víc bavit když to šlo i bez toho

, a jesli to je dobrej nápad posudte sami, někomu se to nelíbí někomu jo
Re: K systemu
Posted: 02:56 25. Feb 2008
by kucik
Phantorris wrote:Já osobně kdybych navrhoval nějakou změnu tak asi:
1. Aby byla nižší cena za vzkříšení u kněze boha, kterého postava uctívá. A pokud by to šlo nějak nastavit, tak ještě za předpokladu, že bude mít odmodlenou uričtou dobu.(Upřímě řečeno asi sám pochybuju o kvalitě tohodle návrhu, ale jde mi spíš o to aby se přecejenom nějak promítlo to, že postva uctívá toho a toho boha)
2. Aby byla plošně o pár procent zvýšena ztráta xp při smrti, protože postava by se měla opravdu smrti bát a smrt by měla být opravdu něco nepříjemného.
S tim souhlasim, vyjma toho odmodleneho casu.
1. Nejde to poradne podchytit a vzdycky to bude je zevlovani, kdy bude hrac afk a postava bude drepet v chramu.
2. Moje postava travi pred oltarem pravidelne dost casu a libi se mi na tom prave to, ze se jde pomodlit ten, ktery skutecne chce. Pokud z toho budou plynout vyhody, bude se zase modlit kazdej a nejakou tu RP okecavku, proc se modli zrovna jeho atheisticka postava si vzdycky vymysli.
Re: K systemu
Posted: 19:42 28. Feb 2008
by Jachym
To byla dnes mord parta co na cestě z Karathy do Ivory já si je prohlížel - asi 10 bandytů , několik z nich kouzlící a jeden měl dokonce TS (opravdové vidění-vidí i postavu v invu), myslím tam zabili minimálně dvě postavy, slušná bilance .
No byli naštvaný ty bandyti celou noc chlastali a tam došli až k ránu asi tak po čtvrté hodině ranní a protáhli to až do restartu, no borci prostě.
//silnej , dynamickej spawn hmm, silnej to jóó,
musím chodit ještě opatrněji.