Page 6 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:15 03. Mar 2008
by DenGrasse
steel_martin wrote:
Sorrow wrote:Myslis jako Drowlampicky? :D
Myslim, že zjišťovat u drowů přesvědčení je zbytečné :lol:
mohou tam být jemné odchylky.. pro učence velmi zajímavé...např. jaký je poměr zákonně zlých drowů ve vztahu ke kouzelníkům?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:11 04. Mar 2008
by huhulak
chybí mi mulař v ivory

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:30 04. Mar 2008
by Lord_Berserk
preju si alkohol v lootu aspon nakej :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:16 04. Mar 2008
by DenGrasse
Lord_Berserk wrote:preju si alkohol v lootu aspon nakej :)
bys jenom chlastal... skřeti maj asi prohibici.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:00 08. Mar 2008
by Pivo
Chybí mi tu expy za zneškodnění pasti.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:16 08. Mar 2008
by kucik
Pivo wrote:Chybí mi tu expy za zneškodnění pasti.
Expy za zneskodneni pasti jsou nesmysl. To si muzou dva stoupnout naproti sobe, navzajem si pokladat pasti a expit. Navic zneskodnovani pasti neni temer zadne riziko pro postavu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:23 08. Mar 2008
by Pivo
kucik wrote:
Pivo wrote:Chybí mi tu expy za zneškodnění pasti.
Expy za zneskodneni pasti jsou nesmysl. To si muzou dva stoupnout naproti sobe, navzajem si pokladat pasti a expit. Navic zneskodnovani pasti neni temer zadne riziko pro postavu.
Dobrá chtěl jsem to trošku rozebrat,ale vzdávám to :D Díky za informaci

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:50 08. Mar 2008
by Shifter
Lord_Berserk wrote:preju si alkohol v lootu aspon nakej :)
Predpokladam, ze berserkrovo volani bylo vyslyseno, protoze ted nalezam same pivo, vino a koralku :D
A ja ci najdi zlo pro palata *vali se po zemi a mlati kolem sebe rukama i nohama*

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:51 13. Mar 2008
by Darien
Pivo wrote:
kucik wrote:
Pivo wrote:Chybí mi tu expy za zneškodnění pasti.
Expy za zneskodneni pasti jsou nesmysl. To si muzou dva stoupnout naproti sobe, navzajem si pokladat pasti a expit. Navic zneskodnovani pasti neni temer zadne riziko pro postavu.
Dobrá chtěl jsem to trošku rozebrat,ale vzdávám to :D Díky za informaci

Expy za zneškodnění pastí se myslí za zneškodnění NPC pastí nebo jak je nazvat. Rozhodně ne těch, které položí hráč. Normálně to jde a funguje, zažil jsem to.

Jinak co mně chybí? Stále questy, které bych mohl plnit, když se ve hře s nikým nepotkám (něco jako je na everquestu).

Také mi chybí vysvětlení, co jsou to ta stínová zranění a co se stane, když je vypnu - zapnu.

díky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:49 13. Mar 2008
by Daanri
Stale Q hadam budu, len ich musi niekto napisat. :wink: Ale su v plane, takze znova len vyckat.

Stinove zraneni je zraneni ktore protivnika nezabije len omraci ked mu znizis zivoty na nulu, ako to tam presne funguje neviem, treba odskusat v hre. Malo by to fungovat len na hracske postavy, cize vhodne do subojov postav.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:51 13. Mar 2008
by kucik
Funguje to jednoduse.

Zapnes si stinova zraneni, nekoho utluces a on se po pulminute zase probere. Deprimujici predstava.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:56 13. Mar 2008
by Darien
Aha, super, chápu. Funguje to i na magii nebo jen fyzické zabití?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:00 14. Mar 2008
by kucik
Oficialne se to na kouzla nevztahuje, ale... jak na ktera.
Kdyz nekoho zabije treba electric joltem, tak se probere, ale po Na Phantasmal killerovi uz ne.
Viz diskoze o tom.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:41 14. Mar 2008
by Kiri
kucik wrote:Oficialne se to na kouzla nevztahuje, ale... jak na ktera.
Kdyz nekoho zabije treba electric joltem, tak se probere, ale po Na Phantasmal killerovi uz ne.
Viz diskoze o tom.
Mno a da se teda postava v omameni nejak okrast? i bez skillu?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:27 14. Mar 2008
by kucik
Neda.
Videl jsem nekde upravu, ze jak se do postavy mlati, tak z ni padaji veci ale....muselo by se to promyslet.