Page 6 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:32 10. Jan 2008
by Theo
Nie, vdaka monstero. Kazdopadne som sa usmial. Vytiahnut prispevok z maja minuleho roku ...

Re: Vtípky
Posted: 12:34 11. Jan 2008
by monstera
Theo wrote:Nie, vdaka monstero. Kazdopadne som sa usmial. Vytiahnut prispevok z maja minuleho roku ...

To víš, když se nehraje, tak si čtu i staré vtipy, protože mě nebaví běhat na Kandelábru nebo na eq...
Re: Vtípky
Posted: 13:01 11. Jan 2008
by Theo
monstera wrote:Theo wrote:Nie, vdaka monstero. Kazdopadne som sa usmial. Vytiahnut prispevok z maja minuleho roku ...

To víš, když se nehraje, tak si čtu i staré vtipy, protože mě nebaví běhat na Kandelábru nebo na eq...
Ani mne to nebavi. Ale ked si chystas postavu a si zvedavy ako to maju riesene a zacnu citit stary znami stare krivdy a vybuchuju a este pribalia provokaciu na kamosa (rozdil medzi WB co si pomohol scriptom a DM co si prilepsuje craft teda nevidim) tak to nasere.
Zrejme nemam byt tak netrpezlivy, a na foru se radeji vubec nevyjadrovat a neptat.
Theo (sijici si usta)
Edit : sme v topicu Vtipky.

Na ktoru stranu sa to toci?

Re: Vtípky
Posted: 13:22 11. Jan 2008
by Kiri
Jo to uz sem videl na sitovim foru a mam pocit, ze vysledek zalezi zda je osoba pravak nebo levak. Tech teorii bylo ale vic.
Ted neco pro milovniky hammra

:D:D:D tedy presne H2 neboli osobni tank. Muj nazor na toto auto je krapet odlisny od jeho fandu a tady je dukaz misto kecu:
http://necromanc.blogspot.com/2006/12/h ... -buss.html
dost mi to pobavilo, alespon vim o cem mluvim, kdyz tvrdim, ze to nechci. Dedi maj jistotu, ze se do skoly dostanou cely

Re: Vtípky
Posted: 13:24 11. Jan 2008
by kucik
Theo wrote:
Ani mne to nebavi. Ale ked si chystas postavu a si zvedavy ako to maju riesene a zacnu citit stary znami stare krivdy a vybuchuju a este pribalia provokaciu na kamosa (rozdil medzi WB co si pomohol scriptom a DM co si prilepsuje craft teda nevidim) tak to nasere.
Zrejme nemam byt tak netrpezlivy, a na foru se radeji vubec nevyjadrovat a neptat.
Theo (sijici si usta)
Nemyslis, ze to uz docela prehanis? Nebo jses odhodlanej pet svy zalozpevy do vsech topicu, ktery najdes? Prosimte bud tak hodnej, a schranuj si ty narky do vlaken tomu urcenejch. Uz ted jich neni malo. Jsou tu i taci, ktery to fakt cist nebavi, tak at na to nenarazi uplne vsude.
Re: Vtípky
Posted: 13:27 11. Jan 2008
by igor
Theo wrote:
Na ktoru stranu sa to toci?

To taky znam

Při chvíli soustředění jí můžeš otáčet na jakoukoliv stranu, když na to přijdeš jak, tak to můžeš v hlavě "přepínat" klidně po každej půlotáčce.
Re: Vtípky
Posted: 13:31 11. Jan 2008
by Theo
To kucik : ako som slubil hore. uz sa nebudem vyjadrovat. Malo ludi tu skutocne rozmysla. A ty si to nemas preco brat tak osobne
To igor : na jednu stranu by ti to malo viac natacat

Re: Vtípky
Posted: 13:38 11. Jan 2008
by igor
Theo wrote:To igor : na jednu stranu by ti to malo viac natacat

Tak se zkus zasoustředit na to aby se točila na druhou stranu, když se ty nohy jakoby překrejvají
Re: Vtípky
Posted: 13:42 11. Jan 2008
by Theo
Hej, ale spolu z touto teoriou je to zabavnejsie :
TEÓRIA:
Všeobecne sa častejšie figúrka točí ľuďom doprava. Oveľa viac ženám. Tých žien, ktorým sa točí doľava, je sotva štvrtina. Medzi mužmi je "ľavotočivých" podstatne viac, ale napriek tomu iba asi slabá polovica. Ale viac žien než mužov ju po čase dokáže vidieť otáčať sa na obidve strany, a to niektoré dokonca podľa vlastnej vôle.
A o čo ide v tomto teste?
O zistenie, ktorá z dvoch vašich mozgových pologulí je dominantnejšia. Pravá, zodpovedná za city, emócie, obraznú a symbolovú predstavivosť, priestorové a časové vnímanie, orientáciu, fantáziu, imagináciu, kreativitu atď., alebo ľavá, zodpovedná za logiku, analytické, matematické a pojmové myslenie, verbálne myslenie a jazyk, praktické tvorenie, stratégiu atď. Pravotočivosť ukazuje na pravú mozgovú hemisféru, ľavotočivosť na ľavú. Ako je však možné, že tú figúrku v jednej chvíli vidia dvaja ľudia otáčať sa každý na inú stranu? Alebo i jeden človek ju vidí otáčať sa na druhú stranu než pred chvíľkou?
Celý fór je (vraj) v tom, že vzhľadom na to, že ide len o plošnú siluetu postavy (teda tieň), ani pri jednom obrázku, z ktorých sa táto animácia gif skladá (je ich spolu 34), nemáte istotu, či na postavu pozeráte spredu alebo zozadu, sprava alebo zľava - teda či tá zdvihnutá ruka a noha je pravá alebo ľavá.
Pri statickom obrázku si tento problém dokážeme uvedomiť a vôľou dokážeme siluetu postavy vidieť raz spredu a po druhýkrát zozadu (respektíve sprava či zľava). Ale keď tieto sporné obrázky na seba začnú v zmysle filmového pása nadväzovať, náš mozog ich musí vyhodnotiť ako plynulý pohyb, a aby neskolaboval, musí určiť i smer pohybu. A to bez našej vedomej vôle - pod vplyvom "silnejšej" hemisféry.
Tí, ktorí dokážu svoje mozgové hemisféry dobre ovládať, dokážu vedome "otočiť" smer pohybu figúrky na ľubovoľnú stranu, niektorým sa zmysel otáčania mení náhodne (nedokážu ho ovplyvniť vôľou), a u tých, ktorí figúrku vidia vždy otáčať sa iba na jednu stranu, je výrazne dominantná jedna mozgová hemisféra. Vzhľadom na túto základnú spornosť určenia strán pri tieňovej siluete ľudia, ktorí dokážu vidieť zmenu smeru jej otáčania, hovoria, že "preskakuje z nohy na nohu".
A pripravte sa na to, že niektorí tvrdohlavci sa s vami budú do krvi hádať, že "to predsa nie je možné, aby sa tá figúrka točila na druhú stranu". A nakoniec rada: Keby sa vám smer pohybu nemenil, skúste sa zapozerať na tieň nôh a figúrku vnímajte len periférne...
Re: Vtípky
Posted: 13:50 11. Jan 2008
by kucik
Theo: To toceni je pekny. Vsugerovat si na jakou stranu se otaci, jde nejlepe tak, ze privrete oci, predstavite si otaceni na stranu kterou chcete a pak si predstavu srovnate s obrazkem. Viola...obrazek se toci na stranu kterou chcete
S mozkovejma hemisferama to nema pranic spolecneho. Jde jen o to, jestli se reknete ze k vam stoji celem, nebo zady (pravym nebo levym bokem). Pak uz ten pohyb mozek prizpusobi.
Kiri: Neni to dokonce H3?
Re: Vtípky
Posted: 13:53 11. Jan 2008
by igor
Paráda, sem absolutně vyrovnanej člověk, co se dokáže ovládat

Re: Vtípky
Posted: 14:07 11. Jan 2008
by Kiri
kucik wrote:Kiri: Neni to dokonce H3?
No vylucovaci metodou, ze H1 poznam

:D:D mi je celkem jedno jestli to je H2 nebo H3. Dole se zminujou o H2. Taky o tom, ze tyhle autobusy sou kontruovany krapet silnejs atd. Jinym slovem, je jen dalsi americkej nadhodnocenej ... kazdopadne tenhle model mi pripomina H2 SUT
Re: Vtípky
Posted: 14:43 11. Jan 2008
by kucik
Ja uz jen cekam, kdy vydaj H4ku, coz bude ford Ka s hranatym vzhledem. Jinak dostala me tam hlaska ,,I have been driving school busses for over 18 years, the only collisions I have seen where the bus had more damage than the other vehicle is a big rig or a train".
Re: Vtípky
Posted: 14:45 11. Jan 2008
by Kiri
kucik wrote:Ja uz jen cekam, kdy vydaj H4ku, coz bude ford Ka s hranatym vzhledem. Jinak dostala me tam hlaska ,,I have been driving school busses for over 18 years, the only collisions I have seen where the bus had more damage than the other vehicle is a big rig or a train".
Souhlas..hlaska dobra

:D:D:D skoda, ze nejezdej i u nas

(
Re: Vtípky
Posted: 17:02 11. Jan 2008
by jiromir
jedinej řádnej hammer je H1... H2 a dál uz jsou jen leštěnky. Nerikam, ze to nic nevyjede, ale kdo by si koupil nalestenyho offroada s elektronama, kdo chce opravdu auto do terenu? jen debil. Videl jsem najet H1(army) na protitankovou minu a bylo to jen takovy nakraply-nejezdilo to, ale vevnitr se nikomu nic nestalo. Meli by si vzit priklad z anglanu a novyho designu Defendra.
No a abych byl i vtipnej, kdyz jsme tady v tech fórkách... (doufam, ze se v tomhle topicu vulgarity odpoustej, jinak by to tak pekne totiz neznelo)
Jde hustě nasraný prasátko po lese a potká ho liška: "Co je
prasátko, co se tváříš tak nasraně?" "Hele,běž do piči,ty kurvo červená".
Jde dál,potká ho vlk a zeptá se: "A co že si tak nasrané, prasátko? "Drž
hubu, kokote, chlupatej, šerednej a běž do řiti!"
Potká ho medvěd a zeptá se:"Co je ti, prasátko"? "Víš co? Polib si prdel,
ty idiote velkej, hnusnej, smradlavej".
Jde dál a potká ho lesní víla: "Tak prasátko, za to, že si tak
nasrané a jenom všem nadáváš, ti nesplním tři, ale jenom dvě přání!"
Víš co, chci velkou jámu plnou hoven!" "Tak, tady ji máš, prasátko!" nadělí mu ji víla. "A co druhé
přání?" "No a teď si to celý vyžer, ty pičo jedna průsvitná!"