Page 6 of 8

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 17:04 25. Feb 2008
by nomis_b
Hm, tak jak to tak vidim, tak si ta nase brnenska eskadra domluvi to ubytovani, a hned v tech 14 zapadnem do nejake hospody, ktera ma nejaky vchod, kterej se da dobre branit.

jak sem se dival, kudma jde ten pochod, tak to od naseho ubytovani ani neni tak daleko, tak snad ma Theogil to auto pancerovane :lol:


no nic.. na Plzensky pamatky se asi pojedem podivat jindy.. ale ta vecere by bodla!!

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 17:32 25. Feb 2008
by igor
Mi tak napadlo, kdo bude fotit? Aby vůbec někdo měl foťák...

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 17:36 25. Feb 2008
by Rejty
Proc fotit? Kdyz jsou na webu Thalie fotky jen z jednoho srazu. :|

*edit: A jeste ten odkaz na ne nefunguje...

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 17:41 25. Feb 2008
by igor
Rejty wrote:Proc fotit? Kdyz jsou na webu Thalie fotky jen z jednoho srazu. :|

*edit: A jeste ten odkaz na ne nefunguje...
To na mě nehodíš, to přestalo fungovat po nějakym (Jaarovo?) zásahu ;-) A jinak všechny topicy kde sem odkazoval na galerie atp jsou někde v koši (včetně Numerovo zápisů z letního srazu)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 17:51 25. Feb 2008
by Sorrow
Dete nekam s tim hazenim takovejch prispevku do kose :evil:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 17:51 25. Feb 2008
by Rejty
Tak je dej na web...

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 17:58 25. Feb 2008
by igor
Rejty wrote:Tak je dej na web...
už si dal info o Správě chyb do informací aby hráči pořád nepsali ty samý chyby a viděli jestli se dělá na jejich opravě? :) Ostrá verze běží už 5 dní a koukam že ses tam ještě ani nepřihlásil 8) To je potom motivace...

Jdu se natáhnout a pak se na ty fotky možná kouknu

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 20:07 25. Feb 2008
by igor
Zahrál sem si na bufeťáka a z koše sem vyhrabal mezi (hlavně Rejtyho červená tam převládala) odpadkama *rukou odžene smrad* Numerovo zápisy a fotky ze srazů.
Obojí je to už na webu - hledejte v menu položku "Srazy" ;-)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 00:58 26. Feb 2008
by Jonny
Theogil: Jasný, s tim ubytováním se mnou kdyžtak taky počítejte, díkes

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:14 29. Feb 2008
by Darien
To zas bude v plzeňských alejích nablito :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:33 29. Feb 2008
by photter
tam žádný aleje nejsou

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:38 29. Feb 2008
by igor
photter wrote:tam žádný aleje nejsou
Kolem náměstí jsou parky, a je tu alej Svobody a Slovanská alej :-P A blejt můžeš i na Americkou :)) Mezi pobíhající opilý děti co půjdou z Elektry či z Alfy :D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:40 29. Feb 2008
by Teesha
jen abych si to ujasnil...kde je Plzeň?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:48 29. Feb 2008
by OneHeart
Teesha wrote:jen abych si to ujasnil...kde je Plzeň?
to je ta západní městská část Prahy

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:50 29. Feb 2008
by igor
http://tinyurl.com/2xewup , většinou se to učí v 5. třídě v zeměpisu :)

2OneHart: neurážej ;-)