Page 6 of 9
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 14:31 01. Apr 2008
by Kiri
leontynka wrote:Sorrow wrote:
......
.......
DM by nam taky mohli utirat zadecky a delat papu, kucik udela system na dudliky a hrua do hry
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 14:34 01. Apr 2008
by Krata
jooo, pecka *zatleská*

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 14:44 01. Apr 2008
by leontynka
*pokrčí rameny* když chcete mít kněze dobrého boha, co okrádá nevinné, loupí a bohovi to je fuk a každých 45 minut mu dá kouzla, aby se mohl naboostovat, pro mne za mne.
Mně to je šumák!
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 14:53 01. Apr 2008
by DenGrasse
Daanri wrote:Co sa tyka kultov a realii. No cirkev danych bohov v Karathe existuje, ma svoje zoskupenie a vsetko okolo. Kto chce si to moze zistit priamo v hre a vstupit medzi nich. Dane veci ako modlitby a ritualy su niektore popisane u danych bohov. Pokial chce niekto nieco viac, nech sa paci, ma volnu ruku a moze zacat tvorit, nech sa mi ozve na ICQ alebo rovno posle co vytvoril, skonzultujeme a pripadne upravime a uverejnime. A pokial niekto nieco chce a nechce sa mu tvorit, tak bohuzial bude musiet pockat kym to niekto vytvori. Tot cela vec.
no a je to jasné
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 15:02 01. Apr 2008
by kucik
leontynka wrote:...
Podle me je to pravda. Takovehle veci proste nejdou podchytit globalne. Vzdycky se najde nekdo, kdo se proste vymyka a je potreba to brat individualne. S timhle se podle me proste nic nenadela.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 17:10 01. Apr 2008
by Kiri
leontynka wrote:......
Mně to je šumák!
tohle je moje oblibena halska
edit: no jenze stejne to DM nedokazou uhlidat, dyt se tohlle muze dit i mimo kleriky, akzdej uctiva nejakyho boha a stejne se chova uplne jinak, nez by si asi pan buh pral .... Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 18:28 01. Apr 2008
by Zyga
Kiri wrote: Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich

co treba mnisi?

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 19:51 01. Apr 2008
by Kiri
Zyga wrote:Kiri wrote: Sem zvedavej, ktery povolani se zacne resit po Klericich

co treba mnisi?

no urcite ... doufam, ze ne

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 00:26 02. Apr 2008
by Sorrow
A sme u toho.Viz muj pripevek vyse

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 08:18 07. Apr 2008
by Theogil I
Dobré ráno Všem po více než týdnu v Alpách.
Dopředu upozorňuju, že jsem hybnou rukou jednoho z kleriků na servru, to aby se někteří hned blbě neptali.
Modlit se ke svému bohovi na jím posvěcené půdě? ... špatý příklad pro trpaslíky a nesmysl ... já osobně chodím do Thalova chrámu na raní/večerní modlitbu (dokonce jsme si tam i s Žoržem pěkně popovídali) a to nemyslím tu meditační kvůli kouzlům, potkal jsem několik knězů co to takto dělají a několik co si za běhu mezi dungy kleknou na zem a odbydou si svoje. Co je správně nevím a nemohu soudit. Vůbec soudit ostatní a jejich pojetí klerika/mága/či čehokoli jiného mi přijde nesprávné. DM by měli posuzovat zda svou hrou ničí hru ostatním, či podvádí nebo porušuje pravidla, ale jak jsem pojal povolání "klerika" je spíše o pohedu na danou postavu. Nedokážu si představit, že za každým "zlodějem" uvidím jen lapku, grázla, špindíru a vyvrhela, protože do tohoto ultimativního pohledu se to snažíte neustále natlačit.
Přestalo vás bavit rýt do mágů tak jste se pustili do kleriků? Přijde mi to ubohé - tak tedy sepište, pokud je to vaše vůle - pravidla (závazná) pro chování VŠECH POSTAV, já si je zkouknu - jako většina ostatních - a rozhodnu se zda setrvat či zda nezměnit lokál.
Můj názor: každé omezení/úprava likviduje zábavu a hratelnost a až to přeleze tu pověstnou mez nezůstane tu nikdo ... místo toho aby se řešili věci které dle průzkumu lidem citelně chybí řeší se tu s prominutím kraviny jež by nikomu nepomohli, pro nikoho by neudělali svět hratelnějším a zábavnějším, ale které by nastoprdů několik lidí vytočilo.
Tak jsem zpět má úcta T.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 08:26 07. Apr 2008
by Kiri
Theogil I wrote:
....
Přestalo vás bavit rýt do mágů tak jste se pustili do kleriků? Přijde mi to ubohé - tak tedy sepište, pokud je to vaše vůle - pravidla (závazná) pro chování VŠECH POSTAV, já si je zkouknu - jako většina ostatních - a rozhodnu se zda setrvat či zda nezměnit lokál.
.....
Tak jsem zpět má úcta T.
Beres to moc osobne, proti tvoji hre to urcite nema nic spolecneho, ale ty pravidla by se hodili. Urcite by si je radi precetli i nove prichozi hraci. Vcetne me

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 08:54 07. Apr 2008
by Theogil I
Kiri wrote:
Beres to moc osobne, proti tvoji hre to urcite nema nic spolecneho, ale ty pravidla by se hodili. Urcite by si je radi precetli i nove prichozi hraci. Vcetne me

Ahoj Kiri, osobně - hmm asi ano, stejně jako to osobně bral Ress, Sorrow, Monstera atd.. Člověk je potvora vztahovačna a jak se jedná o jeho požitky brání si je zuby nehty.

Já jsem zastáncem toho, že pravidla by měla být nastavena dopředu a pak by se měla jen dodržovat/porušovat - a za to nést předem dané tresty. Změny za pochodu mi činí obtíže, špatně se adaptuji a s mým štěstím mě vždy skásnou - viz. třeba nápad - doufám že neprojde - zrušit sumony. To je pak pro kněze s doménou zvířata a jež si šetří na knihu povolání celkem podpásovka. A tak je to ze vším, mágům se závidí, že vybijou dungy a tak se začne upravovat a když ani to nepomůže začne se vymýšlet, že přítelíček "kterého si neváží" je vlastně skoro bug a že je na čase je zase trošku okleštit, klerik, že si zase naháže imky nazvedá si AB/AC/savy a celých deset minut z hodiny je k nezastavení, to že dalších 50min. je silně podprůměrný a pro družinu jen přítěží a nosičem lékáren to už nikdo nevidí. To že war na 6 lvl si chodí sólo medvědy a klerik na 10 se nedostane ani do poloviny to taky nechtějí vidět --- no a za těchto okolností je těžké se nad to povznést, nebrat to osobně, ale s nadhledem.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 08:57 07. Apr 2008
by Rejty
Theogil I wrote:...
Tady je prostor pro debatu. Az se naka uprava objevi v oficialnim oznameni teamu, tak se teprve muzete zacit bat.

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 09:10 07. Apr 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Theogil I wrote:...
Tady je prostor pro debatu. Az se naka uprava objevi v oficialnim oznameni teamu, tak se teprve muzete zacit bat.

Ahoj Rejty, jsem rád že tě vidím vlastně slyším no spíš, že jsi tu

. Obavy mám, ale to pramení spíš ze špatných zkušeností a z toho, že jsem strašpytel. Debatovat se snažím, ale asi špatně tak to napíšu hodně jednoduše a ne na x-řádků jak jsem zvyklý.
Můj názor do debaty:
1.Další oklešťování a omezování jakýchkoli postav - NE
Odůvodnění: Dle mého by to omezilo již tak mizernou hratelnost jednotlivce, zábavnost a volnost v počínání. Což je podle mého také jedno z měřítek hodnocení servru.
2.Výhodnější mi přijde zaměřit se na věci jež dle názoru hráču chybí a jež by otupili hrany problému - který já vidím - loot, pobíhání, lovení atd. a to neustále dokola.
3.Nejen z RP je člověk živ
4.Stop unifikaci postav a charakterů - pokud je to vůle vedení (což je jejich výhradní právo) a bude se upravovat i tato stránka věci, pak jsem pro sepsání pravidel a postupů ať si každý může rozhodnout zda mu tento systém vyhovuje
Snad to bylo dost výstižné -- budu se těšit ve hře T.
Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.
Posted: 09:13 07. Apr 2008
by Kiri
Theogil I wrote:Kiri wrote:
....)
....
Chapu presne jak to myslis/citis/vnimas, zazil sme to parkrat sam, proto sem se taky rozhodl pro min narocne povolani, ale bohuzel s temihle vecmi musis pocitat. Deli se, dejou se, dit se budou. Muzes jenom protestovat, stejne se najdou hraci, kteri jsou schopni hrat to lip a udelaj z ty postavy nicici masinu (Jen je zajimavy, ze se to bere jenom od novych postav, nikdo to neudela z jiz rozehranou postavou)...No a pokud chces hrat postavu podle sebe tak pak se nemuzes divit ze je slaba...Realita je tvrda