Page 6 of 18

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 22:27 09. Jan 2010
by Urlraen
Párty před Ivory s hezkým koncem :))

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 06:03 22. Jan 2010
by G14
parecek k pohledani....aneb jak sme se zas vyblbli :twisted:
Voren a Is.jpg
Isabell a Vorenus.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 03:53 28. Jan 2010
by G14
Jak Meg trávila volný pracovní den.... :)
Meg na rybach.jpg
Meg a ulovek.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 05:15 28. Jan 2010
by G14
"krásy" podtemna......
isabell,podtemno.jpg
isa podtemno.jpg
is chram.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 05:15 28. Jan 2010
by G14
podtemno.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:47 30. Jan 2010
by Sobik
Ghorin - trpasličí bůh lásky. :D

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 18:04 01. Feb 2010
by -RoF-
Když sem to vyfotil, tak sem si vzpoměl na film Americká krása, kdo viděl, tak ví proč, jen těch kvítků tam bylo víc.

PS: kdopak to tam vedle Arie sedí? :roll:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 22:23 01. Feb 2010
by Necrooo
-RoF- wrote:Když sem to vyfotil, tak sem si vzpoměl na film Americká krása, kdo viděl, tak ví proč, jen těch kvítků tam bylo víc.

PS: kdopak to tam vedle Arie sedí? :roll:
A nebo Obsluhoval jsem anglicke krále :wink:

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 09:25 02. Feb 2010
by Xantipa
-RoF- wrote:Když sem to vyfotil, tak sem si vzpoměl na film Americká krása, kdo viděl, tak ví proč, jen těch kvítků tam bylo víc.

PS: kdopak to tam vedle Arie sedí? :roll:
jen k tomu PS: ale zelena se ti tam docela vyrazne :)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 03:34 11. Feb 2010
by G14
K veceri se podava mistni specialita kapr na vine :P
kapr3.jpg
kaprik.jpg
kapr5.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 04:29 12. Feb 2010
by G14
Incident si domyslete dle sve predstavy :)
Meg,Israel.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 17:07 26. Feb 2010
by Esuliams
Rodina zapřít nejde, aneb kdo je kdo?

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 17:28 26. Feb 2010
by Luelle
STŘELECKÝ TURNAJ

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 17:43 26. Feb 2010
by hrusi
Esuliams wrote:Rodina zapřít nejde, aneb kdo je kdo?
*po drowsku si rejpne* Co to je za popelnice?

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:33 19. Mar 2010
by sandoftime
první krůčky mého dua plného protikladů