Page 6 of 6
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:24 25. May 2008
by Daanri
Tak jo panove, na novu stranku zhaname nake schopne obrazky drowov a inych temnych bytosti a tak isto aj dobrych rytierov, elfov, trposov, aasimarov atd. Ak niekto o niecom viete alebo nebodaj dokazete niekto nieco zhotovit, tak dajte vediet. Obrazky sa pouziju v podstate do banneru, pozor ale na copyright.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:24 25. May 2008
by Daanri
Tak jo panove, na novu stranku zhaname nake schopne obrazky drowov a inych temnych bytosti a tak isto aj dobrych rytierov, elfov, trposov, aasimarov atd. Ak niekto o niecom viete alebo nebodaj dokazete niekto nieco zhotovit, tak dajte vediet. Obrazky sa pouziju v podstate do banneru, pozor ale na copyright.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:36 25. May 2008
by melvik
Tak prikladam obrazek stryce Joži. Je to černá veverka rodiny. Ma i temnou mionulost, ale to bych tu nerad řešil.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 19:39 25. May 2008
by Daanri
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 21:33 25. May 2008
by DenGrasse
melvik wrote:Tak prikladam obrazek stryce Joži. Je to černá veverka rodiny. Ma i temnou mionulost, ale to bych tu nerad řešil.
... Veverka/Blackguard 33 lvl.

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 22:09 25. May 2008
by Krata
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 07:37 26. May 2008
by Theogil I
Tak původně jsem ho chtěl někdy v budoucnu použít jako portrét pro nového avatara, ale tohle je smysluplnější. Přidívám svůj minidílek do realizace dobrého záměru.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 07:40 26. May 2008
by Theogil I
A pkud má raději někdo více kreslenou záležitost.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 10:35 26. May 2008
by Darien
igor wrote:2Kiri: proč se tim nic nedokáže?
Podle mě to na 100% nebude tak že se zahltí server, nwn neni poslední nejnovější hra s neuvěřitelnou grafikou kde se člověk vyexpí na 60. level. Z vlastní zkušenosti vim, že pro dost lidí co by chtěli hrát a nwn neznaj přijde nepochopitelný že hráči se běžně nemlátí mezi sebou, že je tu nějaký ?RP? a maximální level "jen" něco kolem 20.
Možná by tu bylo narváno první dva dny, půlku odradí stahování haků, CEPu atp. další lidi to jen zkusí, zjistí že to neni nic ve stylu WoW a že tu hraje málo lidí (oproti WoW). Zůstane jen pár nadšenců co je baví dnd, nebo ty co hráli singl a vůbec netušili že něco takovýho v Čechách existuje. To podle mě stačí...
Přesně moje slova.
melvik wrote:Tak prikladam obrazek stryce Joži. Je to černá veverka rodiny. Ma i temnou mionulost, ale to bych tu nerad řešil.
Ty jsi neskutečnej vůl:) To byl dokonalej příspěvek:)
Jinak BONUSWEB.CZ je jeden z nejznámějších webzinů o počítačových hrách, spadající do rodiny IDNES.CZ.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 00:20 28. May 2008
by kucik
Tak jelikoz je docela mrsk zjistovat prava k obrazkum, zkusil jsem hledat neco originalniho. Poptal jsem se jednoho nadaneho ilustratora a nejspis by nam vysel vstric. Zkusim na tom zapracovat.
Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 06:30 28. May 2008
by Daanri
No to by bolo uplne skvele.

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 22:07 28. May 2008
by igor
Přidal sem na web položku v menu Statistika tak se můžete kouknout
http://thalie.pilsfree.cz/index.php?page=statistika . Musel sem to zmenšit tak to neni moc čitelný, když tak si klikněte na zdroj statistik neverwinter.cz (odkaz je tam)
Podle mě návštěvnost teď docela roste

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 22:09 28. May 2008
by kucik
Az bude klesat, tak to zas skovas?

Re: Návštěvnost Thalie
Posted: 22:13 28. May 2008
by igor
nene, až to bude klesat tak zapnem script "generuj náhodný hráče ve výpisu"
