Page 6 of 7
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 22:34 23. Jul 2012
by klobouk
Jooo! "Utíkejwwwww" je vždycky průšvih!
Připomnělo mi to klasiku z Eq: "*vytahuje malou hůlku*".
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 09:10 01. Aug 2012
by menderon
Jednu klasickou ze hry, právě se mi to stalo:
Mag a knez stojí v invisu a koukají na jednoho válečníka vepředu a a maji prsty obou rukou až po zápěstí v nose. Těch vět bylo více.
Věta první prorocká mágova:
1. Ty by jsi chtel ochranu před kouzly? Pche, takovou blbost neumím.
Věta druhá překvapivá mágova:
2. Mág je tady od toho aby dával boosty a ne aby tě léčil. Ta magická zbroj a krátká síla ti musí stačit.
Věta zjevně nepravdivá knežky:
3. Neleč se mám uzdravení a kruhy, budu tě léčit apak se pomodlím k bohu.
Smrt nastala vlivem víry v lečitele za s sebou ve spolupráci s podohozenou slepotou celkem rychle. Jen si kladu otázku k cemu je asi mág, který neviditelný stojí a vykecává s knezem:). Kdybych byl sám přežiju, chodím tam sám často....

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 10:17 02. Aug 2012
by LDamian
menderon wrote:
...Smrt nastala vlivem víry v lečitele za sebou....
Prostě skvěle zahraný drow, trpící vážnou duševní poruchou - důvěřivostí. I v podtemnu jsou hardcore rp hráči!

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 07:14 03. Aug 2012
by Barbar321
menderon wrote:
S Jen si kladu otázku k cemu je asi mág, který neviditelný stojí a vykecává s knezem:).
...se slovy "dnes to byl nějaký slabý válečník" a s úsměvem na rtech se v ruku ruce klerik a kouzelník odeberou zpět k východu z jeskyně.
No není to krásně dojemný příběh stojící za zaznamenání?
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 21:53 04. Aug 2012
by Krysak
smazano
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 21:54 04. Aug 2012
by menderon
Barbar321 wrote:menderon wrote:
S Jen si kladu otázku k cemu je asi mág, který neviditelný stojí a vykecává s knezem:).
...se slovy "dnes to byl nějaký slabý válečník" a s úsměvem na rtech se v ruku ruce klerik a kouzelník odeberou zpět k východu z jeskyně.
No není to krásně dojemný příběh stojící za zaznamenání?
Přesně tak to vypadlo IC, ovšem reálný dopad byl maličko jiný. Oba dva mohou nově opět diskutovat své strategie v teplíčku v podtemnu a válečník si lépe vybírá své spolubojovníky:), O chcípáky, kteří se nemají zájem snažit ani zlepšit nemá zájem. Je to závěr s jistými ambivalencemi.... pro obě strany, aneb jak se krátkodobé vítezství promění v dlouhdobou prohru.
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 22:54 13. Aug 2012
by Absinthorix
*po několika inkasovaných tvrdých ranách*
Jarri Bouřný: [Pověz] //to jsou ale mordy
Kněžka paní ledu sesílání neznámé kouzlo (//Imploze)
...
Jste nyní v oblasti...
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 16:44 15. Oct 2012
by klobouk
"Proč do něj jako mlátíš pěstí?!"
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 11:54 04. Mar 2013
by karolina
Poslední foto před smrtí..... aneb v jednu chvíli prostě to gsko prohlídli...
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 22:53 13. Jan 2014
by Thuereg
poslední věta: Jdu kouknout do kuchyně, vyděl sem tam regál s chlastem....
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 23:10 04. Feb 2014
by Absinthorix
A: Jdu si pro pivo
B: Zmizíš pod hladinou
A: A hele pivo...
*napije se piva a zmizí pod hladinou*
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 22:27 19. Feb 2014
by Hafen
Matrona rodu...
"Let's hope we find an elf..."
O hodinu pozdeji, setkani se ctyrmi epic elfimi AA:
"Dhaerow! Stop!" *timestop scroll* *critical hit* *critical hit* *critical hit* *you are dead*
//Ah you wanted elves, right?
// Shut up!
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 22:49 19. Feb 2014
by Bahnak
Není moje, ale jiného "nejmenovaného pařana v podtemnu", přesto pobavila celou grupu a mě shodila ze židle:
"//AFK"
A pak už jsme jen viděli jak mu jedou ty HPčka dolů...

Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 23:01 19. Feb 2014
by Hafen
Casta pricina smrti drowa na Arelithu na povrchu, pri setkani se skupinou elfu:
-disguise Elven Warrior / Elven Figure/Elven Lady....
-loading area-
"Hey there!"
-set elven
"Maeie velia sisstra?"
common jazyk:
"Huh?"
"Dhaerow! Kill!"
Re: Poslední věty před smrtí
Posted: 01:13 12. Mar 2014
by Absinthorix
To zvládnem v klidu...