Page 6 of 6

Re: První krev

Posted: 10:25 30. May 2008
by DenGrasse
Theogil I wrote:Řekni si Melvikovi ten má jistě oříšků dost. :wink:
určitě má, ale pochybuje že dá. A bojovat se superveverkou o oříšek, no nevim nevim :mrgreen:

Re: První krev

Posted: 11:47 30. May 2008
by Krata
Právě, ještě by přišla do podtemna a všechny nás tam zotročila :lol: Pak by jsme ji vyznávali jako nového boha.. všechny pavoučí sochy by zmizeli a nahradili je veverčí sochy, znak rodů by byl vždy oříšek a něco okolo..