Re: První krev
Posted: 10:25 30. May 2008
určitě má, ale pochybuje že dá. A bojovat se superveverkou o oříšek, no nevim nevimTheogil I wrote:Řekni si Melvikovi ten má jistě oříšků dost.
určitě má, ale pochybuje že dá. A bojovat se superveverkou o oříšek, no nevim nevimTheogil I wrote:Řekni si Melvikovi ten má jistě oříšků dost.