Page 6 of 11
Re: Stínová zraneni
Posted: 18:36 29. May 2008
by Darien
Ale tak netřeba to měnit v nějaké krajní situace:) Jakože strachy nevylezu do žádný lokace.... jen se ve svém jednání vyhýbám tomu, aby se CvC vztah dostal do bitevní situace, protože mám v tomto smyslu příliš strach ze smrti. Hraju jen občas a každá smrt mne hodí tím pádem o měsíc času zpátky.
Re: Stínová zraneni
Posted: 19:14 29. May 2008
by Sorrow
Darien wrote:Ale tak netřeba to měnit v nějaké krajní situace:) Jakože strachy nevylezu do žádný lokace.... jen se ve svém jednání vyhýbám tomu, aby se CvC vztah dostal do bitevní situace, protože mám v tomto smyslu příliš strach ze smrti. Hraju jen občas a každá smrt mne hodí tím pádem o měsíc času zpátky.
Ano, tak ji tak hraj, dyt je to pekne kdyz nekdo hraje charakter bojacneho tvora a neni to nic k ostude.Ale zase na druhou stranu, proc neco brat jinejm pro svou potrebu klidu.Proste hrajes nekonfliktni postavu, tak ji hraj a neboj se ze te hned kazdej koho uvidis bude chtit zabit a kdyz budes mit sebemensi duvody, tak vem caru.
Ale zase na druhou stranu, je hodne selem, ktere vyciti slabost druheho a tim padem maji jeste vice navrch a jeste vice je to drazdi.Proto take priroda obdarila slabsi tvory na vzevreni urcitymi prvky na zastraseni nepratel, coz v prekladu muzes pouzit i ve hre.Je prece tolik veci jak to zahrat....
Dulezite je aby se bavil kazdej.
Re: Stínová zraneni
Posted: 19:21 29. May 2008
by Darien
Sorrow - o to nejde, s tímhle problém taky nemám:) problém je ten, co psal Damian. Lákalo by mne in game (nejde o arénu) jít tu a tam do nějakého ostřejšího konfliktu či boje s jiným hráčem - byla by to zábava (po pravdě se na Thalii poslední dobou kapku nudím), ale za to riziko vysoké ztráty mi to nestojí. Nakonec pak spíš nelognu vůbec.
Re: Stínová zraneni
Posted: 19:48 29. May 2008
by Erkwinn
Nebo by Arena mohla sloužit i jako "tréninková hala", kde by mezi sebou mohli dát přátelský souboj dva kamarádi.Docela by mě lákalo pak dát souboj ( tohle by bylo bez úmrtí-životy by se zastavili na nule).
Chápu, že s tímhle můžu jít na test, ale tam to nikdy nebude takový.
Re: Stínová zraneni
Posted: 19:50 29. May 2008
by Rejty
Erkwinn wrote:...
Pokud vim, tak vcera jsme tu arenu jeste meli, ale jestli ji nekdo smazal pres noc, to netusim.

Re: Stínová zraneni
Posted: 19:51 29. May 2008
by Sorrow
Erkwinn wrote:Nebo by Arena mohla sloužit i jako "tréninková hala", kde by mezi sebou mohli dát přátelský souboj dva kamarádi.Docela by mě lákalo pak dát souboj ( tohle by bylo bez úmrtí-životy by se zastavili na nule).
Chápu, že s tímhle můžu jít na test, ale tam to nikdy nebude takový.
Nevim jestli ti je znamo ale fungujou tu areny, kde se za mensi obnos muzes s nekym utkat bez ztraty penez ci xp.Jedete boj do smrti ale po 60 vterinach se zvednes a muzes bojovat dal.
Re: Stínová zraneni
Posted: 19:53 29. May 2008
by Erkwinn
Sorrow wrote:Erkwinn wrote:Nebo by Arena mohla sloužit i jako "tréninková hala", kde by mezi sebou mohli dát přátelský souboj dva kamarádi.Docela by mě lákalo pak dát souboj ( tohle by bylo bez úmrtí-životy by se zastavili na nule).
Chápu, že s tímhle můžu jít na test, ale tam to nikdy nebude takový.
Nevim jestli ti je znamo ale fungujou tu areny, kde se za mensi obnos muzes s nekym utkat bez ztraty penez ci xp.Jedete boj do smrti ale po 60 vterinach se zvednes a muzes bojovat dal.
*******************
Haha! Paráda. To mi nebylo známo

Díky za info.
Re: Stínová zraneni
Posted: 19:58 29. May 2008
by Neithan1
Je fakt ze novy hrac na tu arenu nenarazi, pokial mu niekto nepovie ze take nieco existuje.
Re: Stínová zraneni
Posted: 20:58 29. May 2008
by photter
překvapivě

Re: Stínová zraneni
Posted: 21:14 29. May 2008
by Darien
A nestačí, že si oba nastaví stínový a rozdaj si to kdekoliv? Tedy co se týče fyzických bojů.
Re: Stínová zraneni
Posted: 21:53 29. May 2008
by Sorrow
A neda pokoj a neda pokoj

Re: Stínová zraneni
Posted: 22:42 29. May 2008
by kucik
Darien wrote:A nestačí, že si oba nastaví stínový a rozdaj si to kdekoliv? Tedy co se týče fyzických bojů.
Staci ale to by musely spolehlive fungovat.
Aby spolehlive fungovaly, tak by mi nekdo musel napsat, jak mu to blbne, co je jak jsem zjistil nerealny a vzdycky se dozvym jenom ze ,,stinova zraneni nefungujou", coz je fakt dulezita informace, ale me je k hownu.
Jinak ja proste nepochopim ten strach ze ztraty xp. Asi je to tim, ze skoro kazda moje postava mela brutalni umrtnost. Pro me to jsou proste jenom expy. Od pondeli jsem umrel petkrat, to znamena, ze jsem sel dolu o vic nez level. No a? Mam kvuli tomu brecet? Jsou horsi veci.
Re: Stínová zraneni
Posted: 23:47 29. May 2008
by Shifter
jak tak koukám, tak se opravdu nemusejí "krtci" ničeho bát. Až na pár jedinců, je povrch plnej srábků.
Re: Stínová zraneni
Posted: 23:50 29. May 2008
by igor
Shifter wrote:jak tak koukám, tak se opravdu nemusejí "krtci" ničeho bát. Až na pár jedinců, je povrch plnej srábků.
myslíš jako: obyvatelé povrchu se dělí na dvě skupiny, srábci a ty co jsou mrtvý?

Re: Stínová zraneni
Posted: 23:52 29. May 2008
by Neithan1
igor wrote:...
Jedna zo skupin povrchu je aj děvka podtemná

(povrchnan kolaborant)