Page 6 of 13
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 21:49 10. Jun 2008
by Lord_Berserk
Erkwinn wrote:Hmm..tak doprava tam by nebyla tak hrozná, horší by to bylo s cestou zpět do Prahy...v noci asi moc vlaků nejede.

kdyz jezdim na naky konzerty do Praglu tak to jede taky pekne blbe... pul 1 a pak az ctvrt na pet (takze pokazdy dospavam v nedeli)

nebud maslo ranni vlak je ideal
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 21:51 10. Jun 2008
by Erkwinn
Hmm, hospoda zavře v 23-24 a pak 6 hodin budu bloumat Plzní.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 21:53 10. Jun 2008
by kucik
Se neboj, mimoplzenskejch nas bude vic. Posledne jsme z hospody tak tak dobehli ranni vlak.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 22:01 10. Jun 2008
by pepa48
jo si piš že nezůstanem jen v tý jedný hospodě

bude to nadlouho

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 22:05 10. Jun 2008
by Erkwinn
*počítá na kolik ho to vyjde*

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:25 10. Jun 2008
by kaz
Erkwinn wrote:*počítá na kolik ho to vyjde*

Aspon na dva mesce- Plzen neni Ivory
(samozrejme vtip, nemam paru

)
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:35 10. Jun 2008
by igor
Erkwinn wrote:*počítá na kolik ho to vyjde*

Kus od centra je ZOO, myslim že za kůže tygrů platí docela dost

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 02:08 11. Jun 2008
by Jonny
K tomu preziti do prvniho vlaku...Ver, ze to nebyl zadnej problem...Pro vetsinu...

...Jestli ma nekdo problemy se spanim, tak at se za ty 200-300Kc ubytuje, myslim, ze lepsi, nez kalit pres moc v nonstopu...No a s tim vydelkem, no ja nevim....Mozna nejakej quest s uklizenim zachodu po otravenych spolubojovnicich...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 20:42 12. Jun 2008
by igor
Nachystejte uzenáče, na sraz jsem zpátky

Latrínu vykopu rychle a pak přijedu zpátky vlakem, sice až v 19:30 ale i to se počítá

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 20:43 12. Jun 2008
by Rejty
No proto!
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 23:54 12. Jun 2008
by Pivo
Kdo tam tedy jede z Prahy autem?

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 00:26 13. Jun 2008
by kucik
Asi ja. Kdyz nekdo pritlaci nejakou tu petku na benzin, tak ho i vezmu

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 00:47 13. Jun 2008
by Pivo
kucik wrote:Asi ja. Kdyz nekdo pritlaci nejakou tu petku na benzin, tak ho i vezmu

Já a Shifter jedem z Prahy.Já mám auto,ale mám pocit,že nebudu schopnej řídit z Plzně pak zpět.Prachy na benzín to je to nejmenší.To by nebyl žádný problém.Doufám,že nemáš auto co žere 18 litru/100

.
Pokud máš dvě místa bylo by to super

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 00:49 13. Jun 2008
by igor
Jelikož jsem hodný a šikovný, vyrobil jsem vám mapu aby jste co nejlépe trefili

Je to asi nejlepší cesta jak se dostat do cíle - jak k ubytovně tak do hospody.
červeně je cesta od Prahy do hospody
zeleně je cesta do ubytovny
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 11:03 13. Jun 2008
by Daanri
Takze Slovenska vyprava dorazi urcite, auto mame dohodnute, ubytko zarezervovane. Tak uz sa na vas vsetkych tesim.
Igore diky za mapu, urcite sa zide.
