Page 6 of 13
Re: Připomínka ke questům
Posted: 11:56 04. Jul 2008
by Theogil I
Aznar wrote:DenGrasse wrote:A to mám vědět z nějakého jiného zdroje? A opravdu se něco v okolí jmenuje "magická bestie"? kdyby řekl ulov vůdce minotaurů nebo tak, ale pod magickou bestií si nedovedu představit nic konkrétního..... omlouvám se, ale chcit o jen objasnit.
on ti vubec nerekne co mas ulovit, ale jakou trofej mu mas prinest
To jako jakoukoli?
Na poušti mi řekl přesně, že je lovná sezóna draků a že po mě chce kůži černého draka, tak to asi bude ještě něco jiného.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:08 04. Jul 2008
by Rejty
Upravil jsem ten skript lovce odmen. Nyni nerika trofej, ale nestvuru, kterou chce ulovit.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:15 04. Jul 2008
by DenGrasse
no mě předtím řekl, že chce hlavu magické bestie.... což jsem právě nerozuměl. na to upravené když tak mrknu.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:30 04. Jul 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Upravil jsem ten skript lovce odmen. Nyni nerika trofej, ale nestvuru, kterou chce ulovit.
Díky za objasnění.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 09:40 05. Jul 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:poslíčkovský quest, Karatha: mám tu zásilku do Alwarielu, při včasném doručení obdržíš 224 zlatých....
v přístavu: cesta do Alwarielu: 180 zlatých (zpátky ddto). Je ten quest zamýšlen jako doručení po souši nebo by bylo záhodno poněkud přenastavit ceny v závislosti na cíli doručení?
PS: já vím, že to mám za tu historku s obry, démony, elementálními princi atd, ale co ostatní?

No Je taky otazka, jak velky balicek a za jak dlouho ho mas dorucit. To vse cena zahrnuje. Proste kdyz mas dorucit balicek za 24hodin, ktery je velky jen jako jedna obalka (0,3liber) tak nemuzes cekat, ze ti za jeho doruceni da tisice zlatych. Ono kdyby si z krathy, mel donest balik od alwarielu vazici tak 100liber, tak to uz by bylo jiny kafe.
Ale stejne ty ceny jeste trosku upravim, aby se vice brala v potaz vzdalenost, nez vaha a cas doruceni.
Imho , uz jednou sem to zvedal, nepamatujes si kdy ze to bylo vygenerovano? Ta cena se mi zda fakt mala (bo ta vzdalenost je tam celkem slusna.)
Re: Připomínka ke questům
Posted: 12:39 05. Jul 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:...
když je můj příspěvek z večera/noci, stalo se to právě tehdy. když ranní (jako ten, kde to hlásím), píšu to v práci druhý den poté. Stalo se to tedy večer/v noci 3.7.
PS: test po opravě loveckých questů...:
máš štěstí! v této sezónně se loví modrý drak...

ach jo.
možná ten seznam generovaných nestvůr trochu časem... omezit?
Re: Připomínka ke questům
Posted: 12:53 05. Jul 2008
by LDamian
DenGrasse wrote:
máš štěstí! v této sezónně se loví modrý drak...

ach jo.
možná ten seznam generovaných nestvůr trochu časem... omezit?
Proc omezit? Otazka je jen zda za nej nabizi dost, aby se to vyplatilo se nekam tahat.

Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:08 05. Jul 2008
by nomis_b
No bylo to planovane jako zabava pro vyssi lvly. Treba jako nejaka ta MEGA CREEPER akce s par prskavakama a dvojitou odmenou jako bonus

Proste jako takove navnadeni, kam jit dneska, abych z toho vytahl maximum penez
Ale vypada to, ze se bude delat jeste nejakej vykup tech mensich bossaku, nez sou treba draci apod. Takze se asi dockate. Zatim stejne je pro vyssi lvly jen tohle, oproti bylinkam, surovinam a kuzim pro nizsi
btw: Povedlo se uz nekomu alespon jednou to zvire(od lovce), na ktere byla odmena zabit a prinest k lovci?? Ja sam vim asi o 5ti, ktere bych z toho seznamu zabil, ale jeste se nevygenerovaly.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:12 05. Jul 2008
by nomis_b
LDamian wrote:
Proc omezit? Otazka je jen zda za nej nabizi dost, aby se to vyplatilo se nekam tahat.

Dvakrat vetsi vykupni cena ti prijde mala? Za nektere bosse je treba i 7.000 , me to prislo dost slusne, ale jestli mate jiny nazor,
diskuze je otevrena. Je zase pravda, ze to musite dotahnout tomu danemu lovci a to nekdy znamena peknou streku, misto toho, at to date jakemukoliv hospodskemu. Kolik byste teda videli adekvatni odmenu, aby se to vyplatilo (to muze platit i pro ty budouci nizsi bossaky).
Re: Připomínka ke questům
Posted: 13:31 05. Jul 2008
by Rejty
Mne se nelibi, ze vetesnik vykupuje vsechno. Je divny nosit hlavu orciho nacelnika k vetsnikovi a on si ji pak vystavi do police.

Re: Připomínka ke questům
Posted: 18:42 05. Jul 2008
by LDamian
nomis_b wrote:LDamian wrote:
Proc omezit? Otazka je jen zda za nej nabizi dost, aby se to vyplatilo se nekam tahat.

Dvakrat vetsi vykupni cena ti prijde mala? Za nektere bosse je treba i 7.000 , me to prislo dost slusne, ale jestli mate jiny nazor,
diskuze je otevrena. Je zase pravda, ze to musite dotahnout tomu danemu lovci a to nekdy znamena peknou streku, misto toho, at to date jakemukoliv hospodskemu. Kolik byste teda videli adekvatni odmenu, aby se to vyplatilo (to muze platit i pro ty budouci nizsi bossaky).
Hele napisu ti svuj dojem, hned jak mu prodam prvni trofej z modreho draka nebo tak neco.
(byl to vtip)
Re: Připomínka ke questům
Posted: 00:55 08. Jul 2008
by Pivo
Prosím urychleně změnit ceny u balíků!Pro lvl 1 není problem si vydělat mraky peněz!!3 hodiny real času=výdělek 23217zl!!!Riziko?Žádné!!Dost lidí ted rozjelo poštovní creep.Já to zkoušel na pokyn
První balík byl z Karathy do Alwariel 5538 myslím.Doručeno.Další zásilka z Alwariel do Karathy za 5348 myslim.Doruceno!Skoro 11K za nic.Tohle zvladne i 1 lvl.Qeusty se mi libi,ceny NE.
Re: Připomínka ke questům
Posted: 07:03 08. Jul 2008
by Aznar
tak nevim jestli se tam neco menilo, lori dostala za balik s vahou 5 liber kolem 350zl, bylo to 2 dny zpatky...
ale ceny co psal pivas jsou fakt sileny
urcite by mely odpovidat vzdalenosti a vaze baliku, tak aby to pokrylo naklady na cestu a neco k tomu jako odmena, ale za jeden balik doruceny lodi by to asi nemelo byt vic nez 500-1000zl navic
Re: Připomínka ke questům
Posted: 07:57 08. Jul 2008
by nomis_b
No ono je to prave tezky udelat aby to vyhovovylo vsem. Kdyz se podivate na mapu, tak treba karatha - poust je stejne vzdalena jako krynske hory- kartha a o rozdilu nebezpecnestvi tech dvou cest vi kazdy.
Kdzy je cena mala, nedela to nikdo. Kdyz je cena moc velka, delaji to vsichni. Zkusim to teda jeste nejak vice upravit, aby pri tech uplne nejvetsich vzdalenostech se ty ceny zacali omezovat vice, ale ted v obdobi prazdnin to asi mozna bude i chvilku trvat, nez se to dostane na server.
Ono nejvetsi problem je, ze na povrchu sou ty cesty proste bezpecne. Neni tam zadny nebezpeci a na koni to profrcite raz-dva.
P.S: No minimalne to udelalo co melo, prispelo to k cestovani hracu po svete
P.S.2: Ono stejne se to da i neda koleckovat. proste kdyz to vykoleckuje prvni, tak druhy, ktery chce zkusit stejnou trasu ma urcitej cas smulu.. takze si mozna mel stesti na priznivy vitr, zadny koleckare pobliz a zrovna se ti objevili ty drahe baliky s mesty, kam si potreboval

Ale stejne to trosku omezim, ale ono to je furt zvysuj, zvysuj ceny, at to dela aspon nekdo. Neboj se to poradne zvednout. Ted zase na druhou stranu snizuj, omezuj .. je to takova dobra houpacka

Re: Připomínka ke questům
Posted: 09:07 08. Jul 2008
by Pivo
Váha balíků byla vysoká!Byl jsem přetížen!Což je fuk,když jedu lodí tam a zpět a mám na doručení 22 hodin!

Já bych změnil jen ty ceny.Přes 5K za balík je šílenost.Takový poklad nemá ani spousta dungeonů.