Page 6 of 8

Re: Chovani v druzine

Posted: 14:24 14. Jun 2008
by Neithan1
Jachym wrote: Já byl zvyklý že když někdo přišel do stávající družiny tak napsal alespoň jedno slovo do družiny //Ahoj , kdo chtěl odpověděl teelem. Když se ale někdo rychle odpojil z družiny tak alespoň něco napsal někomu z družiny - Sory jdu jinam atd atd. Ale tady nic vůbec nic , jaksi mi chybí taková ta kamarádská pohoda jako jsem zažil na jiných serverech .
Ak narazas na moj odchod tak to sa fakt nedalo, chvilku som sa aj chcel rozlucit, ale ked som zastavil a vy uz ste pomaly boli u isilskej pevnosti 50 metrov predomnou tak som sa nato vykaslal.

Dalsia vec, bol by som rad ak by ste vy "plysaci" niekedy ocenili aj ine pokusy o hru nez "radodajka" (kazdy s kazdym). Vacsina ludi co aktivne hraju somnou v Pasti hraju samotarov a vyvrhelov tak berte v hre ohlad aj nato ak vam to nedojde ako postavam.

k teme : Mna napriklad dostalo ked som viedol rozhovor s nemenovanou postavou v isilskej pevnosti :

X : co mas s nohou ?
Sigurd : tak za prve to neni noha, za druhe ti potom nic neni.
X : jezis, tak sorry ze sem se ptal.

(vsetko IC)

Dost drsne je tiez to ze kazdy sprosty bojovnik pozna kazdu bestiu a kazdu vec na svete. Ked vidim velkeho ohinveho obra v opustenom dole ktory je jediny na celom svete a nahodou nanho narazim tak je celkom odveci napisat spolubojovnikovi : kukaj ohnivy elemental. :roll:

Re: Chovani v druzine

Posted: 14:26 14. Jun 2008
by Kiri
Neithan1 wrote:.....

X : co mas s nohou ?
Sigurd : tak za prve to neni noha, za druhe ti potom nic neni.
X : jezis, tak sorry ze sem se ptal.

(vsetko IC)
Tak uz se mi pakrat stalo, ze mi ujela anglictina nebo smajl do IC textu, nastesti to prihlizejici vzali s rezervou... ;-)

Re: Chovani v druzine

Posted: 14:28 14. Jun 2008
by Neithan1
Zakomponoval si do toho aj biblicku postavu ? Inak to neplati :lol:

Re: Chovani v druzine

Posted: 14:32 14. Jun 2008
by Kiri
jo no to mi zatim nejak nenapadlo :D

Re: Chovani v druzine

Posted: 14:45 14. Jun 2008
by Phantorris
Neithan1 wrote:.....

X : co mas s nohou ?
Sigurd : tak za prve to neni noha, za druhe ti potom nic neni.
X : jezis, tak sorry ze sem se ptal.

(vsetko IC)
Jo, jo....
Já třeba taky hraju samotáře občas protivnýho, ale některý hráči by si měly uvědomit že je to chování postavy a neni v tom nic osobního a neposílat potom telly typu: Heej, co proti mě máš(jako hráči), vždyť moje postava tě ani nezná tak proč jsi tak protivnej?

Re: Chovani v druzine

Posted: 14:57 14. Jun 2008
by Krata
Jasně.. třeba takovej trpaslík a elf, ty se můžou hádat do krve.. nadávat si a tak ale za kompama můžou sedět dva kámoši a smát se u toho

Re: Chovani v druzine

Posted: 14:58 14. Jun 2008
by Rejty
To je nejvetsi problem. Dost hracu nerozlisuje IC a OOC. Natoz aby se jeste mely smirit s tim, ze postavy maji svuj charakter a ne vzdy je to kamarad, ktery me vezme naexpit.

Re: Chovani v druzine

Posted: 15:02 14. Jun 2008
by kucik
RESi, to co pises, neni tak uplne pravda (vlastne to neni vubec pravda). Jako pritelicka si muzes vybrat dva stroje. Nekteri s nimi hrali, nekteri hrajou i ted. Ano, nebudes mit tim padem nejsilnejsiho pritelicka, ale to je prave vec volby. Bud hrat podle charakteru a podle toho, co chci bejt, nebo budu brat to nejsilnejsi. Identicky pripad je i s kouzly. Bud mam dobraka, kterej nepouziva nekromancii, nebo chci ten nejsilnejsi build.

Sorry, ale neprijde ti trochu sobecky, chtit predelani famliliaru(mnozne cislo) kvuli jedinymu hraci a to jeste jen proto, aby mohl mit nejsilnejsiho familiara a zaroven nevypadal jako nekdo, kdo chce to nejsilnejsi a kasle na to, ze pouziva nekromancii?

Ne, opravdu to neni poskladano ze zvirat (jak jsem slychal driv), ani to neni z zeleza a sroubku (jak ctu ted). Stejne jako Ivorsky starosta neni minotaur a Karatha nelezi 10 000 mil pod morem. Tohle jsou proste fakta pevne stanovena realiemi sveta.

Re: Chovani v druzine

Posted: 15:12 14. Jun 2008
by Kiri
No, ale zase musis uznat, ze RES psal, at je jakejkoli treba i nejslabsi, ze mu je to jedno (teda mam pocit ze sem to nekde vide)....Golemeeek je Golemeek ... taky sem ho chtel :(

Re: Chovani v druzine

Posted: 15:14 14. Jun 2008
by Phantorris
Jojo, fakt to psal na minuly a myslim předminuly strance

Re: Chovani v druzine

Posted: 15:16 14. Jun 2008
by Rejty
Ja do nej nechci rejpat, ale psat to na 21. lvl, kdy uz pritelicka nepotrebujes na expeni je trochu OT. :mrgreen:

Re: Chovani v druzine

Posted: 15:42 14. Jun 2008
by Jachym
Neithan1 wrote:
Jachym wrote: Já byl zvyklý že když někdo přišel do stávající družiny tak napsal alespoň jedno slovo do družiny //Ahoj , kdo chtěl odpověděl teelem. Když se ale někdo rychle odpojil z družiny tak alespoň něco napsal někomu z družiny - Sory jdu jinam atd atd. Ale tady nic vůbec nic , jaksi mi chybí taková ta kamarádská pohoda jako jsem zažil na jiných serverech .
Ak narazas na moj odchod tak to sa fakt nedalo, chvilku som sa aj chcel rozlucit, ale ked som zastavil a vy uz ste pomaly boli u isilskej pevnosti 50 metrov predomnou tak som sa nato vykaslal.
Ne na tebe jsem ani nepomyslel , ale dělá to hodně lidí ani nemusím konkretizovat.
Jinak postavy - No moje postava zná už dost postaviček na serveru , takovej Ynne nebo jak se jmenoval - ten kolem sebe stále plival tak bylo jasné že k tomu jaksi do party moc nemůžu ani se jí nechce , že hraje zlého - ne.

Re: Chovani v druzine

Posted: 21:10 14. Jun 2008
by RES
Rejty tak ted ses vedle jak ta jedle ja o tom golemovi psal hned po waipu zda nejde udelat a klidne slabej tak nechapu co sem ted pises ze to pisu teprve ted kdyz ho nepotrebuju rikate jak se snazite hracum vyhovet a pritom kdyz o neco zadam jak dlouho nic se nedeje a jen me dal jebete za hovadiny to je to vyhoveni?
A kucik asi nechape co je tu napsany a jede jeho kampan proti RESOVI dal :wink:

Re: Chovani v druzine

Posted: 21:23 14. Jun 2008
by RES
Rejty jeste si nemuzu odpustit dodat.
Podle procitani techto stranek RES vlasne dela party na expeni a stezuje si sam na sebe ale to vse jen na jednu stranu.
Pac na druhou stranu podle vas chodi jen s golemem at je ten nejsilenejsi zabijak jak tu o nem stale TAK NEKDO PISE CO KUCIKU? :roll:
A hraje s golemem jen pro jeho silu.Nikdo nebere v potaz ze od waipu o to zadam ted opet a nejen ja si to pral proste nekdo rad hraje maga s coklem a nekdo unej rad vidi golema stroj ale ne letaci ozubene kolo to je jak v psycho hororu :roll:
Ten golem at je lamka jako ty co tu vzdy brecej to same rikam odzacatku jde me jen o vzhled at si hru hrac uziva tak jak si predstavuje kdyz se tu hracum snazi vyhovet.

Re: Chovani v druzine

Posted: 21:34 14. Jun 2008
by RES
Takze to schrnme :P Po dlouhej dobe Flam RES zase rozbouril stiznosti sam na sebe kde se zjistilo jeho hromadne brani party expeni jich a vzaveru vlasne chodi sam jen s golemem protoze snim hraje at je ten nejsilnejsi.Vyhazuje nezname hrace z party at je zase nekdo pribere a dela to schvalne at stve DM a behaji pres tri a vice lokaci a to vse stihne za vikend pac jen tehdy ma trochu vic casu nekdy :lol:
Nekdy je to vazne zabavne cteni ale zacina bejt nudne. :roll:
Je cas zamknout a smazat :wink: