Page 6 of 7

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 11:33 25. Sep 2008
by nomis_b
no ja teda taky myslel ze je to uz ted v sobotu tedy 27.zari !! uz se na to tesim a pristi tyden uz mam domluvene neco jineho !

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:10 25. Sep 2008
by Shifter
Shifter wrote:Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.
jj je to teď, když jsem naposled editoval první příspěvek, tak jsem si spletl data :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:13 25. Sep 2008
by kucik
Ale zmátlo mě to teda... Bych musel jinak chlastat na dvou místech zároveň.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:14 25. Sep 2008
by DenGrasse
Shifter wrote:
Shifter wrote:Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.
jj je to teď, když jsem naposled editoval první příspěvek, tak jsem si spletl data :D
ach, bohové. když dáváte svým paladinům sílu... dejte jim také, ehm... jak tomu lidé říkají? (z poznámek bezejmenného šedého elfa).

ok, takže tenhle víkend... no nevím jak to se mnou dopadne, jsem trochu nachcípána doufal jsem, že se do příště vyzdravím... no pokusím se ukázat, hlavně promluvit s Žoržem (chudák bude asi v permanenci), popř. podiskutovat i o ostatních věcech.

v kolik se teda očekává spuštění modulu Usadu?

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:18 25. Sep 2008
by Shifter
editace prvního postu

tu poznámku na paladiny jsem jako neviděl ;)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:27 25. Sep 2008
by DenGrasse
Shifter wrote: tu poznámku na paladiny jsem jako neviděl ;)
tu jsi ani nemohl vidět. šedí elfové používají neviditelný inkoust :mrgreen:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 13:03 25. Sep 2008
by Shifter
Vidíš jak hraju RP :D

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 13:05 25. Sep 2008
by DenGrasse
Shifter wrote:Vidíš jak hraju RP :D
Shifter: 100 fóRUMových xp... :mrgreen:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 21:36 25. Sep 2008
by Žorž
hlavně promluvit s Žoržem (chudák bude asi v permanenci)
Koukám, že na dobu srazu budu muset podat dočasnou DM DEMISI. Vypnu všech sedm mobilních telefonů, zabarikáduji se ve své letní vile, obeženu se živým plotem a na víkend propustím komorníka. Zároveň s tím na sebe vyhlásím zákaz jakéhokoliv zodpovídání otázek ohledně hry, vedení hry, záležitostí ve hře, účastnění se hry a času na hru. Budeme si povídat jen o vínu, ženách a zpěvu, co vy na to? :mrgreen:

Samozřejmě se těším, až všechny, i tuze reálně poznám a rozřešíme řešitelné či pořešíme naředitelné. Předem se však omlouvám, že s DM aktivitou to nebude tak do června (ale jen 2009) extra slavné (maturitní ročník, všichni to známe...)....takže, na nějaké velké plánování obřích budoucích akcí to asi nebude. :| Ani teď nejsem sto sledovat nejžhavější trendy ze zákulisí Thalie, proto v ukájení zvědavosti taky nejspíš nebudu nejlepší. ;) Každopádně se teším.


Bé Té Vé:
Samozřejmě jsem se včera dozvěděl o slávě a hodokvasu, který konaj mí spoluštudáci, slavící narozeniny v srpnu a září a na který jsem byl pozván. A jistěže si jako datum, na poslední chvíli, vybrali 27. září...no co, buď na okamžik odsud přeběhnu na Újezd, nebo jedno oželím...(Thalie byla samozřejmě první). Ale tak to chodí vždycky...jako naschvál.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 09:40 27. Sep 2008
by nomis_b
heh no jak uz ste mozna cetli ve vtipcich, tak sem v Praze od vcera ale kazodpadne sem tu hospodu podle mapy na 1. prispevku nenasel ): byla tam jen jakasi vinarna, ktera tusim mela velmi nizkou cenovou skupinu, protoze v tech 6 odpoledne kdy sem tam dorazil tam bylo asi 10 lidi tak nasrot, ze porad padalo ze zidli :lol:

kde presne teda ta hospoda je?? jak to vypada z venku? je to takova vinarna se zahradkou s napisem u sudu ?? Vim ze to zni blbe bo je to uplne jinej nazev, ale fakt sem to tam nenasel :shock:

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 09:57 27. Sep 2008
by Shifter
ano je to tavinárna snápisem "u sudu",neboj se toho vzhledu,musí se tam sejít po schodech do sklepa a tam na tebe čeká příjemná změna.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 12:00 27. Sep 2008
by kucik
Ale fakt je to U Sadu.

Kdyz kouknete na tuhle mapku, http://www.usadu.cz/index.php?sekce=mapa Vykezete z metra a pujdete parcikem primo ke kostelu (Toho si proste nemuzete nevsimnout). Jakmile narazite hlavou na kostel, date se doleva a pujdete dal ulici, dokud nenarazite na malej kruhac s parcikem uprostred. Tam kdyz se zatocite dokola a nebude se vam motat hlava, musite hospodu videt.

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 13:03 27. Sep 2008
by Žorž
Teď jsem si všiml mapky v první záložce topicu. Dost dobrá. :mrgreen: A hele, Maricu? Ten Strašlivý démon pochází ze Švehlovy koleje? Beno jde o obsluhu konkurenční Slavíkovy hospody? :D


Tak, budu na místě kolem šesté. Poznáte mě podle nesmělého pokukování a odhadování, u kterého stolu že to asi sedí ti thalijští. ;)

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 16:55 27. Sep 2008
by Shifter
Žorž wrote:Teď jsem si všiml mapky v první záložce topicu. Dost dobrá. :mrgreen: A hele, Maricu? Ten Strašlivý démon pochází ze Švehlovy koleje? Beno jde o obsluhu konkurenční Slavíkovy hospody? :D
[/b]
Podobnost je čistě náhodná. Ja to zvládnu asi až po šesté, před chvílí jsem dorazil domu, dám se do kupy a jedu. Myslím, že am budu kolem 18.30 až 19h

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Posted: 14:13 28. Sep 2008
by Krata
Sraz byl dobrej, ted sem se probudil.