Page 6 of 7
Re: WWQ
Posted: 12:35 13. Nov 2008
by Tretas
Jorg se nejspíš nedostaví, jedu pryč

Re: WWQ
Posted: 16:45 13. Nov 2008
by Marvin
zuuzza wrote:Já se psát nebudu, protože bych se ráda zúčastnila ale díky situaci na Thalii nemohu, Joana.
Aka je situacia na Thalii? Mne sa nikdy nic nepovie

Re: WWQ
Posted: 19:48 13. Nov 2008
by Neithan1
Sigurd se hrdinne hlasi do tohoto nejlepe vypsaneho Q co zna
Re: WWQ
Posted: 21:17 14. Nov 2008
by fuxxo
Re: WWQ
Posted: 22:15 14. Nov 2008
by Godried
Toz si vsichni prejem, aby se ten zazrak stal

Re: WWQ
Posted: 22:24 14. Nov 2008
by George
Snad se objevím

(Sehanýn samozřejmě)
Re: WWQ
Posted: 16:00 16. Nov 2008
by Mortenten
Tak pravděpodobně dorazí i Drak a Edrix.
Re: WWQ
Posted: 18:25 16. Nov 2008
by Neithan1
Krata po ceste hovoril ze chce rozdat par zbroji +9 tak nech si to kazdy prebere a zariadi sa podla toho

Re: WWQ
Posted: 19:30 16. Nov 2008
by Krata
Za to že si to naprášil tak Sigurd nic nedostane a ještě zařídim aby umřel.. jen tak z pryncipu

Re: WWQ
Posted: 19:45 16. Nov 2008
by Neithan1
sigurd : hod na vydrz vuci smrti z principu *neuspech*
Re: WWQ
Posted: 20:35 16. Nov 2008
by Neithan1
a kto nepride na Q vcas.. dostane IP ISP PGR PM RP ban a nalepku Labirista
Re: WWQ
Posted: 22:00 16. Nov 2008
by Kiri
staci Kiri, ne?

Re: WWQ
Posted: 13:22 17. Nov 2008
by George
Chtěl bych se moc omluvit že jsem nedorazil, ale neuvědomil jsem si že je to "dnes" a tak trochu sem se nechal přemluvit někam jet, pak už bylo pozdě protože se to neuvěřitelně protáhlo.
Re: WWQ
Posted: 18:07 17. Nov 2008
by Neithan1
myslim ze je zbytocne aby sa ktokolvek ospravedlnoval za svoju nepritomnost, hracov bolo dost a ten kto neprisiel ochudil seba..
THE END
oficialni vyjadreni PLACOSu (L)
Re: WWQ
Posted: 23:22 17. Nov 2008
by Prometheus
Ja som sa na zaverecny Q tesil ako male decko.... Bol som pozret rodicov a ono sa mame dost blbo vysvetlovalo ze v nedelu vecer musim byt doma lebo mame zaverecny Q

Naozaj to znelo dost blbo.Urcite to bolo super a podla toho co som prave cital v podakovaniach tak Q sa naozaj vydaril.No nic ja dufam ze to nebol posledny Q.....
A len tak mimochodom, dufam ze tu sekerku ste vratili, nerad by som bludil hvozdom ako stratena dusa
