Page 6 of 11

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:47 12. Nov 2008
by DenGrasse
darmonlor wrote:… Pastnout pak odkaz na EQ už neberu jako humor, ale provokaci.
to si vyřiď s Georgem... byla to jeho soukromá aktivita, nikoli nějaký nepřátelský krok ze strany Thalie vůči EQ, jak to prezentuje labir. Myslím, že to, co se rozvinulo na fóru EQ, je reakce mnohem prudší, než by odpovídalo vážnosti situace.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:52 12. Nov 2008
by Neithan1
ja myslim ze to nebol ani utok z Georgovej strany, kazdopadne tym potvrdil mienku ktoru mal Labir o ludoch z Thalie.. nech uz je akakolvek ... inak Amen. alchymista to zasa vystihol


Image

Labire nech zo seba prudit ten hnev, nechaj sa nim ovladnut, to on ti dava silu o ktorej nemas ani predstavu.. to len on ti moze dat... NESMRTELNOST

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 18:23 12. Nov 2008
by darmonlor
DenGrasse wrote:To si vyřiď s Georgem... byla to jeho soukromá aktivita, nikoli nějaký nepřátelský krok ze strany Thalie vůči EQ, jak to prezentuje labir. Myslím, že to, co se rozvinulo na fóru EQ, je reakce mnohem prudší, než by odpovídalo vážnosti situace.
Souhlasím, i když se vcelku dá očekávat, že tvůrce systému ponese jeho kritiku hůř než nezůčastněný pozorovatel. Navíc když se o ní dozví takovým způsobem.

Na stranu druhou vidím jednoznačné plus v tom, že se najednou ozvali ti, co si raději svou (konstruktivní) kritiku nechávali pro sebe a možná z toho bude Labir schopen vyvodit nějaké závěry.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 18:28 12. Nov 2008
by Tretas
no hele já jsem tu včera napsal stížnost na jednoho hráče kvůli jeho chybě a dnes už se v totom foru hovoří málem o ,,utoku na equilibrii". nebylo by vhodnější toto ukončit a hodit do koše?

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 18:33 12. Nov 2008
by darmonlor
Tretas wrote:no hele já jsem tu včera napsal stížnost na jednoho hráče kvůli jeho chybě a dnes už se v totom foru hovoří málem o ,,utoku na equilibrii". nebylo by vhodnější toto ukončit a hodit do koše?
To bylo imho už dávno.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 18:49 12. Nov 2008
by Neithan1
no neviem, stojim si zatym ze sa z komara robi velobloud.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:35 12. Nov 2008
by Žorž
Jé, mezisvětový flames jsem za svou působnost ještě nezažil! :D NWN scéna opravdu stále vydatně žije.

Výjimečně vážně: Podle mě vůbec o Equilibrii jako takovou v tématu nešlo. Prostě nás pobavil výraz PLACOS a ta téměř Orwellovská myšlenka tajemného odosobněného kontrolního systému...a vytvořili jsme si k tomu vlastní mytologii, jen abychom se vzájemně pobavili.

Pokud to někoho urazilo, omlouvám se a slovo PLACOS omezím.

P.S. Já samozřejmě fandím komukoliv v naší komunitě a jakékoliv snaze o zlepšení NWN světů...ale to víte, některé příspěvky equilibrijského vedení mi ten newspeak prostě jakožto neutrálnímu pozorovateli evokují. :) (tato poznámka další pokus o nadhled a odlehčení)


P.P.S., ještě pro obranu, aby bylo vidět, že nikoho neobviňujem (třeba z kradení stráneč či čeho? :roll: ), nekritizujeme, neurážíme, nehaníme, nešpiníme... zacituji ve vší skromnosti..sebe. :D
Žorž wrote: P.S. Berte s nadhledem pobavený příspěvek zarytého demokrata, případně monarchisty, prosím. :) Na druhou stranu to špehování funguje, zdá se, dobře a bez falešného obviňování.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:45 12. Nov 2008
by Prometheus
Fuu, ako vidim tak tato tema sa paradne rozrastla :lol:
Ja osobne som sa pri citani celkom pobavil a predpokladam ze tak to aj bolo myslene
Ze to bolo odoslane na EQ tak to sa uz naozaj da chapat ako provokacia a pokial ludia s EQ na to reaguju negativne- no niet sa co divit, chapem.
Ja som nikdy na EQ nehral, vlastne som nikdy nehral na inom serveri lebo Thalia mi uplne vyhovuje a preto si fakt netrufam sudit.
Ale suhlasim s nazorom ze sa to zbytocne nafukuje 8)

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 19:52 12. Nov 2008
by Žorž
Inu, snad ten poměrně odvážný úlet s odkazem na EQ nakonec tak na škodu nebude, ne? Alespoň po delší době vidím pár známých tváří, resp. avatarů :), kteréžto při této příležitosti zdravím! Jinak napsáno, alespoň byla podpořena mezisvětová komunikace.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 20:01 12. Nov 2008
by Neithan1
jop.. takto nejako to zacinalo aj vo vietname..a teraz sa tam vyrabaju vsetky znackove znacky

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 21:18 12. Nov 2008
by Krata
Na thalii panuje uvolněnější atmosféra a proto i tohle téma zabloudilo jinym směrem než bylo původně zamýšleno, neodsuzovali jsme EQ ani PLACOS, jen si z toho děláme srandu :D

Systémy EQ

Posted: 22:29 12. Nov 2008
by Gran
Ahoj =)

Jen abych také přidal svou trošku do mlýna: Na EQ jsem hrál pár let, takže vím, o čem mluvím .)

Labirovi zde musím vyseknout obrovskou poklonu. Za to obrovské množství práce, kterou si s tím dal.

Systémy, které vymyslel, jsou v principu opravdu suprové. Bohužel, dle mého skromného názoru, jsou přepísklé - příliš extrémní hodnoty, příliš radikální. Trošku ubrat na té radikálnosti - a je to úžasný svět.
Já teda věřím, že se to vyladí, a že se systémy stanou snesitelnými. Ve chvíli, kdy systémy nebudou prudit (resp. nebudou prudit neopodstatněně), bude to opravdu super!

Bohužel, vzhledem k přístupu Týmu takové vyladění ještě dlouho potrvá, takže takovým, jako jsem třeba já, již došla trpělivost... .)

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:09 13. Nov 2008
by OneHeart
PlaCoS má jednu nespornou výhodu: z Eq odešel prasáckej odpad typu George :wink:

Tohle vzájemné pomlouvání je imo zbytečný, každý ať si hraje kde chce a nesere se tvůrcům do jejich světů.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:10 13. Nov 2008
by OneHeart
Žorž wrote:Inu, snad ten poměrně odvážný úlet s odkazem na EQ nakonec tak na škodu nebude, ne? Alespoň po delší době vidím pár známých tváří, resp. avatarů :), kteréžto při této příležitosti zdravím! Jinak napsáno, alespoň byla podpořena mezisvětová komunikace.
pozdrafpánbu! :D

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 10:19 13. Nov 2008
by Krata
Neithan1 wrote:jop.. takto nejako to zacinalo aj vo vietname..a teraz sa tam vyrabaju vsetky znackove znacky
Neznáš? všechny DVD, CD, přehrávače a televize vyráběj v obrovských vietnamských továrnách na koleně či ponku, jen se pak na to placne známka JVC, Samsung atd. a od toho se odvíjí cena :)