Neříkej mi, že od vás neprobíháte přes osady druhé frakce? Věř tomu, že kdybych jen tušil, že je tam úplný ..., tak bych tam nelezl ani na průzkumDerken- wrote:oK
Kdyby aspoň z těch ethercapů něco bylo
Neříkej mi, že od vás neprobíháte přes osady druhé frakce? Věř tomu, že kdybych jen tušil, že je tam úplný ..., tak bych tam nelezl ani na průzkumDerken- wrote:oK
Mám stejnou zkušenost. Je to tedy záměr nebo chyba, že se z Murgondu neda dostat do močálů i když v nich sám leží?xxxMajkyxxx wrote:Murgond stoji, ale jedina cesta k nemu vede z Prahvozdu....prechod do bazin tam proste neni. Prosel jsem to znova, prosel jsem i naprosto absurdni kouty a zadny prechod nenasel.