Page 6 of 6
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 08:30 06. Nov 2012
by Barbar321
Derken- wrote:oK

Neříkej mi, že od vás neprobíháte přes osady druhé frakce? Věř tomu, že kdybych jen tušil, že je tam úplný ..., tak bych tam nelezl ani na průzkum
Kdyby aspoň z těch ethercapů něco bylo

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Posted: 13:38 08. Nov 2012
by Sielencer
xxxMajkyxxx wrote:Murgond stoji, ale jedina cesta k nemu vede z Prahvozdu....prechod do bazin tam proste neni. Prosel jsem to znova, prosel jsem i naprosto absurdni kouty a zadny prechod nenasel.
Mám stejnou zkušenost. Je to tedy záměr nebo chyba, že se z Murgondu neda dostat do močálů i když v nich sám leží?