Page 6 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 15:37 10. Jan 2009
by igor
Napřed to shodil DM, při loadování se to zaseklo na 25% protože to hlásilo poškozenej modul (Rejty tam nahrával nějaký novinky). To že se to pořád restartuje, tak to sem dělal já když sem to zkoušel ručně nahodit a teď se to pokouší spravit Jaara... Až to naběhne do 100% a objeví se výpis hráčů, tak je hra ready.

Re: Pady serveru

Posted: 15:55 10. Jan 2009
by nomis_b
No snad to pojede, ale ja to hlavne myslel jako komplexni probelm celkoveho padani. Jeslti by se nedala jen tak kvuli jistoty udelat diagnostika HDD, RAM a tak nekdy. Me proste nejde pochcopit, ze to enkdy pada,nekdy ne, pritom to predtim bylo celkem v poho. Kdyby to delal nejakej tileset, nebo tak, tak to nepada, kdyz se loguje DM.
Je to nejake divne to padani proste a to by byla jedna z moznosti, jak vyloucit, ze to tim nejni. Sice to vypada jako obejiti problemu, ale muzeme z toho vzejit jen chytrejsi.

Re: Pady serveru

Posted: 16:07 10. Jan 2009
by Krata
Co když za to může net? Možnosti že to padá kvůli DM je ale mohlo by to padat i při problému s netem ne? napadlo mě to protože mě to poslední dobou taky dost blbne.. jeden den to jde bez problému a druhej mám hrozný lagy a pořád mi net padá

EDIT nomis: Jo to je fakt, to se taky prece nedavno menilo. Ale to by asi neshodil server, ale jen by ho to odpojilo, ne?
EDIT igor: Blbost, s internetem to nesouvisí, pokud ti to padne kvůli netu, tak server běží dál

Re: Pady serveru

Posted: 16:09 10. Jan 2009
by kucik
Nahrana verze modulu z 5. ledna.

Re: Pady serveru

Posted: 16:09 10. Jan 2009
by jaara
No, net za to nemuze. Proste pada aplikace.
Integritu pameti a HDD muzu overit... ale znamenalo by to odstavku serveru na nekolik hodin. Tim to ale dle meho neni. Proste je to chybovosti NWN :-)

Re: Pady serveru

Posted: 16:10 10. Jan 2009
by Rejty
A co s tim?

Re: Pady serveru

Posted: 16:13 10. Jan 2009
by nomis_b
jaara wrote:ale znamenalo by to odstavku serveru na nekolik hodin. Tim to ale dle meho neni. Proste je to chybovosti NWN :-)
Radsi planovanou odstavku s oznamenim dopredu na foru a jistotu, ze to tim nejni, nez hledani nejakejch chyb, ktere nemuzeme ovlivnit.

Re: Pady serveru

Posted: 16:31 10. Jan 2009
by kucik
Budem delat testy u me. Snad se povede vypatrat, proc to nektery DM shazujou.

Re: Pady serveru

Posted: 16:58 10. Jan 2009
by jaara
Modul z 99% opraven.

Re: Pady serveru

Posted: 10:47 11. Jan 2009
by monstera
Opět se to podělalo ???
Až se budete ptát , o co kdo přišel, tak já o nervy !

Re: Pady serveru

Posted: 20:09 15. Jan 2009
by paja13
server sice nespad ale ma desivy reakce lagy na 10 sekund a tak dnesska 15.1. asi od 18:30
na serveru asi 17 lidi ale jinak nehratelny blbne to i ostatnim

Re: Pady serveru

Posted: 20:15 15. Jan 2009
by Lord_Berserk
pilsfree zas kravne... delaj nam do vsi prej optiku sem nato zvedavej :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 20:26 15. Jan 2009
by nomis_b
no podle me tam bylo vice, nez 17. spis nad 20.
Ale hratelny to fakt nebylo.

Re: Pady serveru

Posted: 20:26 15. Jan 2009
by Tretas
jo uplně nehratelné a skazilo nám to Q na který jsem se tak těšil!!!!! :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 21:43 15. Jan 2009
by igor
Idiotům v Praze se v Sitelu opět posral nějakej router, celý Pilsfree jede přes zálohu, proto to tak laguje.