Page 6 of 6
Re: Nefunkční přechod
Posted: 10:41 29. Jun 2012
by Barbar321
kucik wrote:Kal-Haratských znamená Karathských, nebo Kel-a-Hazrských? A bez trochu přesnějšího popisu pochybuju, že to někdo najde.
V poušti (v Kelu) a myslím, že to bylo pod palácovou čtvrtí. tj. v prostřední lokaci města
Re: Nefunkční přechod
Posted: 10:42 29. Jun 2012
by -darkvision-
Myslí Karathske stoky. Je to snad lokace pod přístavem. Jsou v ní bandité. Zhruba uprostred ve stredni casti mapy je mistnost a v ni ten přechod.
EDIT: v tom případě v Karathskych stokach pod přístavem je taky jedna taková pasáž. (působí to jako že je rozdělané druhé patro stok/banditů)
Re: Nefunkční přechod
Posted: 13:27 29. Jun 2012
by Barbar321
-darkvision- wrote:Myslí Karathske stoky. Je to snad lokace pod přístavem. Jsou v ní bandité. Zhruba uprostred ve stredni casti mapy je mistnost a v ni ten přechod.
EDIT: v tom případě v Karathskych stokach pod přístavem je taky jedna taková pasáž. (působí to jako že je rozdělané druhé patro stok/banditů)
Popis sedí a potvory vesměs taky. Jsou tam pašeráci. Až na to, že se jedná o Kel v poušti a ne Karathu.
Asi mě donutíte tam jít znova a udělat vám z toho screen

Re: Nefunkční přechod
Posted: 18:28 06. Jul 2012
by Amber
Jestli to ještě nikdo nepsal... v Prahvozdu lokace Západně od propasti. Když z ní jdu přechodem na západ, namísto do lokace Bambus. jezírka se dostanu do lokace Elfí stezka potok (čili na sever).
Zkusila jsem to dvakrát, pokaždé se stejným efektem.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 08:28 29. Aug 2012
by J.F.Payne
V lokaci Beldská skaliska - Západně od Gardalských močálů nefunguje přechod vedoucí na jih.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 10:42 29. Aug 2012
by Koninho87
J.F.Payne wrote:V lokaci Beldská skaliska - Západně od Gardalských močálů nefunguje přechod vedoucí na jih.
Tam přechod ani není.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 10:55 29. Aug 2012
by J.F.Payne
Je.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 12:58 29. Aug 2012
by Caehan
Pokud si pamatuji, tak jsem si dělal mapu a zrovna několik lokací v okolí toho místa na sebe nedoléhá nejlépe - je dost možné, že ten přechod nefunguje proto, že už nevyzbylo žádné místo, kam by měl vést.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 20:05 07. Nov 2012
by Aillen
Caehan wrote:Pokud si pamatuji, tak jsem si dělal mapu a zrovna několik lokací v okolí toho místa na sebe nedoléhá nejlépe - je dost možné, že ten přechod nefunguje proto, že už nevyzbylo žádné místo, kam by měl vést.
Ten přechod je normálně viditelný ..jako modrý pruh, ale přejít se nedá.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 20:12 07. Nov 2012
by Caehan
Aillen wrote:Caehan wrote:Pokud si pamatuji, tak jsem si dělal mapu a zrovna několik lokací v okolí toho místa na sebe nedoléhá nejlépe - je dost možné, že ten přechod nefunguje proto, že už nevyzbylo žádné místo, kam by měl vést.
Ten přechod je normálně viditelný ..jako modrý pruh, ale přejít se nedá.
No však, je tam, ale nikam nevede, nemá kam a někdo ho nedal pryč...