Page 6 of 6
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 12:54 12. Feb 2009
by Dron
Phantorris wrote:Dron wrote:Při tom, jak vypadají vaše postavy a jaké o nich koulují zvěsti po Thalii by každý, kdo neuteče, by byl hlupák. Včera vás moje postava potkala poprvé a vyčkávala, dokonce zastavila na volání Stůj a stejně dostala ránu, která ji poslala rovnou do pekla

Nehledě na to, že pokud první slova z vaší strany zní nějak jako "HAHA, máš velkej problém a to jsem já" vylučuje to jakýkoliv jiný jednání než utěk

Tohle me prijde divný, protoze podle me postavy z podtemna a povrchu by si nemely rozumet....
No myslím, že Stůj se naučit můžou a to ostatní okecá pan B.

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 12:56 12. Feb 2009
by Phantorris
To je fakt
Samozrejmne je to na hracich a jde o to jak to odehrajou...tiom sem chctel jenom rict, ze by bylo divny aby si drow a nejaky clovek v klidu kecaly pri prepadeni, ale pan B a spol muzou klidne tlumocit
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:04 12. Feb 2009
by Loki_cz
Jako kradené se počítají i pruty kovů. Takto jsem při nájezdu přišel o několikadenní práci u výhně.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:19 12. Feb 2009
by Rejty
Každej ovládá obecnou řeč.
edit: Každej dobrodruh.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:21 12. Feb 2009
by kucik
...každej s inteligencí větší než 6

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:28 12. Feb 2009
by Phantorris
Aha
Já myslel, že podtemno má pouze svou undergroudovou...
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:38 12. Feb 2009
by Rejty
To by se pak těžko dorozuměli s otroky.

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:55 12. Feb 2009
by Theogil I
Rejty wrote:To by se pak těžko dorozuměli s otroky.

Masivní biče Rejty, masivní biče .... tam se mluvit nemusí.

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:14 12. Feb 2009
by nomis_b
Loki_cz wrote:Jako kradené se počítají i pruty kovů. Takto jsem při nájezdu přišel o několikadenní práci u výhně.
pri najezdu koho??
btw jo to sem se bal, aby se neprodavali do normalnich obchodu, ale to uz je vyresene, takze bych tam mohl hlidne oddelat to "ukradeni"
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:18 12. Feb 2009
by Rejty
Tak ať mají pruty zápletku, ne?
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:59 12. Feb 2009
by nomis_b
jo jo presne tak.. to ej to co sem myslel.. pruty byli prvni co sem delal a jeste sem nevedel, ajk to poradne funguje.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 18:31 12. Feb 2009
by Lord_Berserk
jo bylo tam asi 30 prutu a nakejch 40 polotovaru.... sem prave nasel po tobe az pozustatky

a vidim nakej drcenej stovik a nakej cin - no nechal sem to tam lezet

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 13:39 13. Feb 2009
by Pajule
já s El nemluvim jenom obecnou at je sranda tak něco říká jen v elfštině páč jí to v obecnej nejde hehe
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Posted: 14:34 13. Feb 2009
by Dron
Pajule wrote:já s El nemluvim jenom obecnou at je sranda tak něco říká jen v elfštině páč jí to v obecnej nejde hehe
Oi yétanyel nányë alassëa 