Page 6 of 9

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:10 26. Feb 2009
by Freddy
Počet učastníků mínus jedna .

Mám 38smičkový teploty , chřipku a nezůčastním se.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:27 26. Feb 2009
by Anderson I
Ještě to nevím na 100%, ale možná přijedu.
Šlo by sem prosím dát jednoduchý návod, jak se k té hospodě od nádraží dostat - pro nás, co Plzeň znají jen z pivních etiket? :-) Něco jako: nastoupíte na 24ku, pojedete na zastávku tu a tu a pak 200m pěšky tam a tam - nebo tak něco? Dík.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 13:49 26. Feb 2009
by kucik
Pro imobilni: Z prahy sice nejedu, ale v nedeli v noci se tam autem vracim, takze tam moznost odvozu je. Smer Plzen je mozne pouzit RakouskoUherskoCeskeDrahy.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:54 26. Feb 2009
by photter
z prahy kupodivu pojedu já, páč budu nocovat v dejvicích a auto mám pak prázdný, tak jestli ste někdo bez dopravy, ozvěte se
nejedu ale zpátky, to jedu domu do varů

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 21:07 26. Feb 2009
by Rejty
Freddy wrote:Mám 38smičkový teploty , chřipku a nezůčastním se.
Připojuju se, taky sem marod. :|

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 23:39 26. Feb 2009
by Neithan1
to nemyslite vazne.. koli chorobe ? Zrovna ked som ti chcel, rejty, zobrat pivo :arrow:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 08:07 27. Feb 2009
by Theogil I
Rejty wrote:
Freddy wrote:Mám 38smičkový teploty , chřipku a nezůčastním se.
Připojuju se, taky sem marod. :|
:shock: doprkýnka dubovýho. Buď si Rejty dělá zase z nás důvěřivých srandu nebo tu bude smutné posezení. Pokud si srandu nedělá, pak mu přeji brzké uzdravení bez komplikací. Chjo.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 10:59 27. Feb 2009
by Rejty
Bohužel si srandu nedělám...

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:16 27. Feb 2009
by DenGrasse
Tak já definitivně ne... (škoda zrovna Photter jede tam a kucik zpátky...)

PS: hele Phottere sem nevěděl že seš taky z Varů :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 12:06 27. Feb 2009
by photter
vo mě se neví věcí :-D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:43 27. Feb 2009
by Theogil I
Tak tedy to nechali na mě ... auto z Brna nepřijede, důvodem je finanční náročnost na dopravu a ubytování. Vzhledem k tomu, že je Rejty marod a Kucik údajně přijede až večer do restaurace se čás osádky jedoucích prakticky jen kvůli poradě vůdců světa rozhodla, že je to na posezení v hospodě příliš vysoký finanční náklad. A jak to tak bývá, odpadne jeden, pak druhý, a poslední dva když rozpočítají náklady zjistí, že je to sakra drahý výlet do hospody. Tak tedy se budeme těšit na sraz v nechřipkové době. Práci zdar T.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:46 27. Feb 2009
by Kiri
No sakra, zrovna kdyz sem se taaak tesil, udelal si volnoo a tak.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 16:00 27. Feb 2009
by Anderson I
A bude tam tedy vůbec někdo? :(

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 16:24 27. Feb 2009
by Krata
to s Kucimem je špatná informace, sám kucik pravý že přijede jen návštěvu bazenu oželí

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 16:31 27. Feb 2009
by kucik
To je hruza. Jeden rekne, ze se nebude koupat a hned s nim nepocitaj v hospode.
A Rejtyho hodlame dotahnout at se mu to libi, nebo ne.