Page 6 of 13
Re: pad serveru
Posted: 18:48 11. May 2009
by ripatko
Jeanes wrote:
jdu, ale jenom protože se k tobě de okolo hospody... tak chvilku počkej. Chci za tu námahu 20 pytlů, jinak si ji odnesu zpátky domů
hyjeno, taky bych k vlkum zasel....do zitrka nevydrzim
Re: pad serveru
Posted: 18:51 11. May 2009
by G14
hehe tak ze bych ti sla naproti Jeanesi?,at muzem provokovat R.I.P.a
a vy ostani...vsadim se,ze az mi Jeanes prinese tu kytaru,tak bude konec dnesnim padum,beztak to pada kvuli tomu,ze ji nedonesl

Re: pad serveru
Posted: 18:59 11. May 2009
by innfra
takže kámen i prachy jsem měl po logu, takže jsem ho dal ashenovi a nikdo z nás o nic nepřišel
Re: pad serveru
Posted: 19:06 11. May 2009
by G14
tak kytara je u me...takze v klidu hrajte

Re: pad serveru
Posted: 19:06 11. May 2009
by melvik
no vidite uz to jede 10 minut bez padu

Jako vypada ze to bylo fakt kytarou.
Re: pad serveru
Posted: 19:13 11. May 2009
by G14
No, zapomněl jsem ladičku, takže to zase tak vyladěný nebude....
piše: Jeanes
Re: pad serveru
Posted: 20:37 11. May 2009
by melvik
tak kytarou ani stolkama to nebude zas padlo

Re: pad serveru
Posted: 20:38 11. May 2009
by monstera
melvik wrote:tak kytarou ani stolkama to nebude zas padlo

Ga běžela po sněhu
Re: pad serveru
Posted: 20:39 11. May 2009
by innfra
Hele tak to je divný, to musí dělat teda někdo záměrně hele... Chtělo by to abys napsal do shoutu až se logne dost lidí aby vypsali co dělali předtím než to padlo...
Pokec u gardalskejch močálů se skupinou dobrodruhů, došel jsem k ukazateli a bum
Re: pad serveru
Posted: 20:43 11. May 2009
by Hacanus
Akorat sem mlatil veleknezku v ledovem palaci to sem zvedavek kam me to logne ..

Re: pad serveru
Posted: 20:45 11. May 2009
by Arsen
Olath deis - černej trh a běžel jsem do dílny ( ale necraftím

)
Re: pad serveru
Posted: 20:48 11. May 2009
by Phantorris
Byl jsem v palaci v Kel-A-Hazru
Re: pad serveru
Posted: 20:56 11. May 2009
by Jeanes
já to teď nebyl určitě, postával jsem u přechodu v nákým tunelu
Re: pad serveru
Posted: 21:00 11. May 2009
by Jeanes
no ještě mě napadá, že můj otec taky shazoval jeden servr. Měl tak zavirovanej a zaspajverovanej komp, kterej sotva dokázal po půlhodině snažení nastartovat. takže nám domů přišel dopis, ve kterém mu oznámili, že ho odpojili od netu, a že ho pripojí teprve až bude mít čistej disk. Teda já tomu nerozumím, ale není možné že se něco podobného děje na thálii? že má někdo zprasenou instalaci nwn, nebo nějak brutálně zahegešovanej softvér? nedalo by se to nějak prozkoumat?
Re: pad serveru
Posted: 21:15 11. May 2009
by innfra
Softem to nebude, ale blbě nakopanej NWN by to mohl bejt... nejlepší je čistá instalace se systémem pro danej server, to znám i z lineage...