Page 6 of 33

Re: Váš portret

Posted: 15:48 29. Jun 2009
by Žorž
Poznejte své DM

No dobrá, taktéž tedy přiložím skromný portrét:
Lord Caversham & Pan Syn.jpg
Ano, mé milé fanynky, všechna děvčata odvedle i z daleka, která se po pohledu na vyfotografovaného pána napravo odevšad sbíhají a nyní klopí oči k monitorům - právě já, Žorž Matlafousek, jsem z těch dvou zobrazených ten decentní, fešný, elegantní, mimikou se skvěle projevující, světlovlasý!...pán nalevo. :mrgreen: A ano, pravý licous sem si vyrobil a přilepil opačně - to bylo, ehm, součástí scénického fórku. ;)

Re: Váš portret

Posted: 18:12 29. Jun 2009
by Rejty
Tady bych tě ani nepoznal. :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 19:19 29. Jun 2009
by Skipp
:D :D :D
človeče,nezlob se, ale je to fakt ohavné,ako si si probúh mohol zalepiť bokombradu naopak :D
chlape a to si hral v nejakej opere? Spievas,hráš? Ja som na takéto veci celkom,tak davaj davaj 8)

Re: Váš portret

Posted: 19:27 29. Jun 2009
by Marvin
Zorzi tak to je presne pre teba :D pane vasnosto :)

Re: Váš portret

Posted: 19:36 29. Jun 2009
by Žorž
Skipp wrote::D :D :D
človeče,nezlob se, ale je to fakt ohavné,ako si si probúh mohol zalepiť bokombradu naopak :D
chlape a to si hral v nejakej opere? Spievas,hráš? Ja som na takéto veci celkom,tak davaj davaj 8)
Úplně obyčejnej převážně školní dramaťák, v němž hraju zpravidla vždycky otce, strejce či děda hlavní postavy. Tudíž vlastně bývám původce všeho...taky Thal, ač bez trůnu. ;) A můj ctěný herecký vzor jest Lubomír Lipský - taky ho zaškatulkovali na staříky už ve dvaceti. :D

Co se týče hry, tak konkrétně teď to byla řekněme volná variace na téma Ideální manžel od Oscara Wilda.


PS. Víš, Skippe, kotleta naopak se přihodila tak, že mi ji můj nezvedený pan syn utrhl a na prknech jsem to pak popletl a nasadil ji špatně - improvizovali jsme asi takovýto dialog, když už mě syn Goring moc provokoval:

Caversham: "Vážený pane, to už hraničí. Víš co ty si?"
Goring: "Ne, otče. Zkus se vyjádřit."
C: "Klacek, pane synu! A já jsem Včelí úl..."
G *ksichtí se do publika*
C: "Víš co se stane, pane synu, když klacek moc dlouho rejpe do včelího úlu?" *soptí*
G.: "Hmm...rozpadne se?"

A s těmito slovy mi strhl pravý licous. Tak se to mělo... jojo, na hraní vždycky rád vzpomínám. ;)

Re: Váš portret

Posted: 20:36 29. Jun 2009
by Skipp
Heh:) to sa mi paci, ten rozhovor...srší to takým fajn humorom,musela byť sranda :)

Re: Váš portret

Posted: 12:38 30. Jun 2009
by Czech_Luthor
Taky docela dobrá... sme zdrhli ze třídy v den focení třídní fotky... hehe a řekli sme že dem pomáhat fotografovi. Tak sme zalezli s kámošema a kámoškama do společenský a ulily si víc jak půl dne :twisted: :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 12:58 30. Jun 2009
by kucik
Chudinka křídlo.

Re: Váš portret

Posted: 13:00 30. Jun 2009
by Pajule
kucik wrote:Chudinka křídlo.

ani né...u nás na krásných hodinách sboru klavír trpí víc.. :D když ta H třída :D ....
na víc skoro v každym filmu dke je křídlo tak tam po něm třeba i chodí :D například (Žhavé výstřeli 1 ) :D

Re: Váš portret

Posted: 13:04 30. Jun 2009
by kucik
Pajule wrote: ani né...u nás na krásných hodinách sboru klavír trpí víc.. :D když ta H třída :D ....
na víc skoro v každym filmu dke je křídlo tak tam po něm třeba i chodí :D například (Žhavé výstřely 1 ) :D
Ale je rozdíl, když si na něj lehne polonahá svlečna a když na něm ležej dva týpci. to přece musí chápat každej :D

Re: Váš portret

Posted: 13:53 30. Jun 2009
by Marvin
kucik wrote:
Pajule wrote: ani né...u nás na krásných hodinách sboru klavír trpí víc.. :D když ta H třída :D ....
na víc skoro v každym filmu dke je křídlo tak tam po něm třeba i chodí :D například (Žhavé výstřely 1 ) :D
Ale je rozdíl, když si na něj lehne polonahá svlečna a když na něm ležej dva týpci. to přece musí chápat každej :D
Ma pravdu ...

Re: Váš portret

Posted: 14:33 30. Jun 2009
by Pajule
Marvin wrote:
kucik wrote:
Pajule wrote: ani né...u nás na krásných hodinách sboru klavír trpí víc.. :D když ta H třída :D ....
na víc skoro v každym filmu dke je křídlo tak tam po něm třeba i chodí :D například (Žhavé výstřely 1 ) :D
Ale je rozdíl, když si na něj lehne polonahá svlečna a když na něm ležej dva týpci. to přece musí chápat každej :D
Ma pravdu ...
:D a zase myslí jenomna sebe :twisted: :lol:

Re: Váš portret

Posted: 15:19 30. Jun 2009
by Skipp
myslim ze nemusel na nikoho myslet,automaticky snim suhlasim aj ja :)

Re: Váš portret

Posted: 15:22 30. Jun 2009
by Pajule
Skipp wrote:myslim ze nemusel na nikoho myslet,automaticky snim suhlasim aj ja :)
marii pomoc :D přidej se ke mně ......to je strašný tady :D

Re: Váš portret

Posted: 16:14 30. Jun 2009
by Czech_Luthor
No tak jako... když já uvidim polonahou slečnu na klavíru tak se mi to bude líbit, ženskejm se logicky líbí chlap žejo... teda nevim jak u vás, ale já bych na chlapa koukat nemohl :lol: :lol: :lol: