Page 6 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 20:30 30. Oct 2009
by Pajule
ne ne ne

s tím nesouhlasím šecko je moje

ne sokolovo vlastně

Re: Vaše plocha
Posted: 01:21 31. Oct 2009
by -RoF-
Pajule wrote:ne ne ne

s tím nesouhlasím šecko je moje

ne sokolovo vlastně

*vyplázne na ni jazyk* nespamuj potvůrko a ber kompromis ...jináák *prokřupne si prsty a okukuje její zadeček, lákající k plácnutí*
Uff co to tu blbnem na foru

Re: Vaše plocha
Posted: 11:50 31. Oct 2009
by Sobik
*Ghorin, houpajíc se na židli, přihazuje k RoFovým nohám měšec a pokřikuje* Johóó! Rozjeďte tooo!

Re: Vaše plocha
Posted: 12:15 31. Oct 2009
by -RoF-
Sobik wrote:*Ghorin, houpajíc se na židli, přihazuje k RoFovým nohám měšec a pokřikuje* Johóó! Rozjeďte tooo!

Hehe ted si mě dostal

uááá dost spamu.
Re: Vaše plocha
Posted: 14:51 10. Nov 2009
by Modrovousice
Tak sem přidám svojí plošku z notebooku. Mám tam myslím pěkně uklizeno a musím se pochlubit svími ikonkami (Koš atd.). Jen škoda, že nevidíte kurzor, mám ho taky ve stylu nwn packy.

Re: Vaše plocha
Posted: 12:59 25. Nov 2009
by Sobik
Nudim se, tak sem hodim taky svojí.

Re: Vaše plocha
Posted: 13:07 25. Nov 2009
by Rejty
Moje plocha...
Re: Vaše plocha
Posted: 13:38 03. Dec 2009
by Jkerry
Todle je moja plocha v práci jak dorazim dom přihodím domácí
Re: Vaše plocha
Posted: 14:08 03. Dec 2009
by Minde
A to já se teda taky pochlubim. Osobně dávám přednost obrázkům které sám vyfotim

Re: Vaše plocha
Posted: 15:33 03. Dec 2009
by Sveneld
moje prasacka plocha z prace
Re: Vaše plocha
Posted: 16:23 03. Dec 2009
by LDamian
Jkerry wrote:Todle je moja plocha v práci jak dorazim dom přihodím domácí
Krasa...

Re: Vaše plocha
Posted: 19:31 03. Dec 2009
by Jkerry
LDamian wrote:Jkerry wrote:Todle je moja plocha v práci jak dorazim dom přihodím domácí
Krasa...

Taky se mi líbí

. Tohle mám doma. já totiž rád na ploše co nejmíň hovadin.
Re: Vaše plocha
Posted: 14:19 21. Dec 2009
by kucik
Tak jsem se po dlouhý době rozhodnul vyměnit prostou černou za fotky z předvánoční besídky.
Všimněte si, kolik ikon se vztahuje k nwn, ačkoliv jde o komp v práci

Re: Vaše plocha
Posted: 19:26 21. Dec 2009
by Luelle
já mám teda dokonale vyluxováno =)))))

Re: Vaše plocha
Posted: 16:41 18. May 2010
by -darkvision-
Hm pravda musi ven
