Re: Podtemno
Posted: 12:52 18. Mar 2009
Jop s tym nemam problem a je to rozumna vec, presne o to tym pravidlom islo ako to photter popisal, nehrat naraz na dvoch miestach, ktore teoreticky stoja proti sebe a vyhybat sa zodpovednosti.
Nevím jestli sis všiml, že reálie Podtemna doznaly značných změn oproti stavu, kdy jsi s hraním dočasně přestal. Na webujsou nové reálie pro drowy a duergary a z nich zjistíš, že to co píšeš o vztazích mezi pohlavím není tak docela pravda.LDamian wrote:2. Cele podtemno je podle realii staveno na silne dvojce Duergar a Drow. Obe tyhle rasy maji (jako jedine na Thalii snad) silne resene vztahy mezi pohlavim. U Drowu vladnou zensky u Duergaru naopak. To vyrazne snizuje sanci, ze bych ja sel hrat drowa (proste by mne to vytacelo pri hre muzske postavy) a k duergarum bych zase tezko pritahl zenu.
3. Ostatni rasy, o kterych jsem vazne uvazoval, protoze by ani na povrchu nemusely mit takove problemy a celkove to u nich neni tak vyhrocene jsou v podtemnu brany jako otroci bez jakehokoli zastani. Takze hrat je = dobrovolne hrat neco na hranici otroka a stejne muset prijmout bud Drowsky nebo Duergarsky pohled na vec. Takze predstava, ze pri hre hlubinneho pulcika si mne zotroci libovolny drow mne odradila od hrani tehle subrasy.