Page 6 of 10
Posted: 21:55 14. Jun 2007
by Sylmael
Tak casto ako ponozky. Kazdy den...
Když už spam tak...
Posted: 22:28 14. Jun 2007
by steel_martin
Sylmael wrote:Pekny tucnak co?

Linux rulez?
Posted: 23:31 14. Jun 2007
by Sylmael
Linux ownes.

Posted: 01:00 15. Jun 2007
by jaara
Tak ja jeste jednou vytahnu ten ohranej vtip
Code: Select all
The only thing made by Microsoft, that wouldn't suck would be vacuum cleaner!
Posted: 15:31 15. Jun 2007
by kucik
Nenadavejte na Microsoft, nepouzivejte jeho shitky

Posted: 17:55 17. Jun 2007
by Sylmael
No, vyzera to tak ze nakoniec budu nejaky novy pritelickovia. A preto sa pytam, boli by ste zato aby sa pocas hry uz nedali menit pritelickovia za inych? To by znamenalo ze na lvl 1 si zvoli hrac svojho staleho pritelicka, ktoreho musi potom pocas vsetkych lvl vyberat.
Posted: 18:05 17. Jun 2007
by Daanri
hh to nie je zly napad...mne by sa ale skor pacilo aj to ze ked ma carodej dobre presvedcenie moze vybrat len dobreho pritelicka a nie zleho a zas naopak.
Posted: 18:16 17. Jun 2007
by liuk
Stejně tak pokud by šlo rozlišit podle rasy mága, které přítelíčky mít může.
Posted: 18:23 17. Jun 2007
by Sylmael
To by slo ale je tu problem. Na 1lvl si vytvaras postavu a vyberas zo vsetkych priatelickov. Takze az po logine na server a spusteni dialogu Thaala, tak tam by sa dala podmienka na test spravnosti pritelicka a nasledne pustenie/nepustenie hraca do hry. No to je zly pristup pretoze by vznikali postavy ktore by neboli do hry pustene prave koli tomu ze hrac neprecita na forume ako vyberat spravne pritelicka.
Takze je tu moznost c.2 a to :
Na 1lvl ked hrac vytvori postavu tak server ignoruje akeho pritelicka si vezme. A potom od 2 levelu sa vybera ten spravny pritelicek podla presvedcenia/rasy a upozorni to hraca ze takeho nemoze ak nieje prenho urceny. Od toho 3 lvl by sa testovalo ci nezamenuje pritelicka za vyhodnejsieho pre dany level.
Posted: 19:40 17. Jun 2007
by Rejty
Moznost c. 2 by sla, jen se bojim toho zakazu menit pritelicka. Mozna by slo, ze by postava ztratila xp za zmenu pritelicka.
Posted: 19:44 17. Jun 2007
by Daanri
Teraz ma asi ukamenujete ... co tak nech strace carodej xp za smrt pritelicka??? *pre istotu sa kryje*
Inac s tou zmenou pritelicka, nedalo sa spravit aby mohol zmenit pritelicka len ak by ho niekde v hre nak ziskal, kupil, ochocil alebo nieco take?

Posted: 19:49 17. Jun 2007
by Rejty
Spravne by mel pritelicka povolat nakym ritualem. XP za ztratu pritelicka by byly fajn. Nebo by slo, aby pri smrti zranil majitele za 1k4/level, ne jen za 14 celkove, jako je tomu ted. Pak by si ho snad kazdy vazil vice.
Posted: 19:49 17. Jun 2007
by Zyga
Ztrácet xp za smrt přítelíčka, to bys to pak musel hodit i druidovy za smrt animal companiona.... co spíš že by nešel nějakou dobu vyvolat (nevim jak složitej by byl systém, tak to kdyžtak hodit jako pravidlo založený na poctivosti hráče)?
Posted: 19:51 17. Jun 2007
by Daanri
To by taky bolo fajn...ono by aj stacilo aby sa nedal pritelicek "naspat" do rezervy ako to skoro kazdy robi (o poctivost hracov sa bavit nebudeme

). Mne by sa vyslovene na toho pritelicka pacil naky riadny ritual a tak, nech si ho naozaj kazdy mag vazi.
Posted: 19:56 17. Jun 2007
by Zyga
V pohodě by to bylo jako komponentový kouzlo, ale to by nesměl mizet při odlogu. Když už sme u těch změn, nemohl bych poprosit jestli by šlo někam připíchnout změny u doby trvání kouzel? Občas je to docela překvápko.
EDIT: nebo aspoň dopsat že Animate dead ( teď si nemůžu vzpomenout jak je to v češtině snad oživ nemrtvého? je taky jenom round/lvl)