Page 6 of 6

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 10:28 03. Apr 2009
by Krata
Jeanes wrote:...
Zajímavé přirovnání :)

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 10:28 03. Apr 2009
by innfra
Ano vůbec ty časy nesedí, je to všechno výmysl a já jsem outsider, děkuji pěkně(iroine pro necháípavé).
Nevim co na těch časech neni jasnýho. To prostě je takovej problém napsat jo dobře máš pravdu neodlogoval jsi se, ale stejně tě potrestám pro to aby tu to nikdo nepraktikoval.
Ale když to nikam neuvedete, tak to jaksi ztrácí svůj význam ne ? Nikdo o tom nebude vědět a stejně to bude někdo zkoušet.

Re: Padl mi net, dostal jsem kill

Posted: 10:54 03. Apr 2009
by Rejty
Budu se opakovat, ale nevím, co neni jasnýho na tom, že už je to VYŘEŠENÝ a nemá cenu se o tom dál bavit.

ZAMČENO.