Page 6 of 12
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 13:17 09. Apr 2009
by Godried
kucik wrote:Používáte někdo alternativní vzhled (override) skřetvědů? Je na stažení na stránkách Thalie. Myslim, že zrovna tam by mohl být problém.
Konkrétně Gotried a Skipp22?
Taky to mohlo s velkou pravděpodobností padnout po loginu DM.
Ano, ten pouzivam, zkusim promaznout slozku override, pokud v tom jedu, tak sem vam vsem tedy radne zamotal hlavu

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 13:33 09. Apr 2009
by Pajule
stahovala sem vosiičky u ivory

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 13:36 09. Apr 2009
by G14
ok takze to spadlo ted dvakrat za sebou kdyz sem prisla na lokaci u Ivory......planiny, u ricky nebo tak nak..(jsou tam brouci rohaci....za taborem pulogru)
nevim treba to je tim,kazdopadne uz tam chodit a zjistovat to nebudu

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 13:37 09. Apr 2009
by Phantorris
Tak nevim jestli je to nahoda, ale dneska to padlo pokazdy tak 2 min potom co sem se pripojil....a kdyz to padlo vcera tak sem vlastne delal to samy co dneska - sel sem z slechticke ctvrti do zapadni brany ke kozesnikovi a bum

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 15:39 09. Apr 2009
by Temnastrana
Několik minut po připojení ACC glumisek .... přecházel jsem do míst kdy bývali dílny v podtemnu, nyní černý trh.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 15:41 09. Apr 2009
by monstera
V Karathe v domě obchodníků jsem se napila vody z fontány pomocí /pc duse a pak jsem snědla tučné vepřové se zelím. Nevím, jestli se z toho neudělalo serveru špatně, ale padl.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 15:48 09. Apr 2009
by Lynx23
Tedka to padlo asi 30s po tom, co jsem se připojil - objevil jsem se v Ivory u Theogila.
možná bych navrhoval vypisovat, co kdo dělal, padne-li to, když je nás tam mín, aby se v tom člověk neztratil.
Tuhle to padlo, když nás tam bylo asi 7 - jel sem na koni severne od Doubkova.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 15:56 09. Apr 2009
by Miky
Lynx23 wrote:Tedka to padlo asi 30s po tom, co jsem se připojil - objevil jsem se v Ivory u Theogila.
možná bych navrhoval vypisovat, co kdo dělal, padne-li to, když je nás tam mín, aby se v tom člověk neztratil.
Tuhle to padlo, když nás tam bylo asi 7 - jel sem na koni severne od Doubkova.
Padlo jako že tě to vykoplo nebo přestal reagovat server? Poslední záznam v mě logu je, že ses připojil.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:01 09. Apr 2009
by Salyr
me se to stalo dneska dvakrat pokazdy tim ze se proste sekl celej servr a vykoplo me to(ze vyprsel cas nebo co).Jednou se mi to stalo rano ale asi tak po peti hodinach hrani zrovna kdyz sem byl na orcich.to me nastvalo a podruhy to bylo neco kolem pul ctvrty a to asi tak po peti minutach kdyz sem bojoval s orkem.(jestli sem hebl vrati mi DM expy?).
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:05 09. Apr 2009
by Hacanus
Cerstvy pad ted kolem 15:50...u mne zadna neobvykla cinnost...sel sem klidne pres Alwariel...btw tvari se to jako ze to moc nechce nabehnout

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:07 09. Apr 2009
by Lynx23
Miky wrote:Padlo jako že tě to vykoplo nebo přestal reagovat server? Poslední záznam v mě logu je, že ses připojil.
přestal reagovat server myslím - něco jsem napsal, neobjevilo se to a po chvili me to vyhodilo. připojit se nemužu tak asi ted server nejede
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:16 09. Apr 2009
by Godried
Godried wrote:kucik wrote:Používáte někdo alternativní vzhled (override) skřetvědů? Je na stažení na stránkách Thalie. Myslim, že zrovna tam by mohl být problém.
Konkrétně Gotried a Skipp22?
Taky to mohlo s velkou pravděpodobností padnout po loginu DM.
Ano, ten pouzivam, zkusim promaznout slozku override, pokud v tom jedu, tak sem vam vsem tedy radne zamotal hlavu

Takze slozku sem promazal, nasel sem pouze toto, "vzhledy nemrtvzch a orku", doufam ze skretvedama bylo mysleno tohle, pokud ma jeste nekdo nejaky napad, tak sem s nim

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:27 09. Apr 2009
by kucik
Že by nějak blblo Ivory?
Zkusíme trochu pozměnit spouštění serveru.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 17:39 09. Apr 2009
by nomis_b
no ivory je dost silene misto... vzdy se to tam sekalo jak blazen.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:19 09. Apr 2009
by Hacanus
Dalsi dnesni pad -cca 18:16 - bral jsem akorat kuze z invu mrtveho medveda
