Page 6 of 13

Re: Sraz na SR

Posted: 15:34 10. Aug 2009
by photter
btw. 28. je v čechách svátek, vzdálený účastníci by měli usnadněnej návrat...třeba rejty do plzně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 15:51 10. Aug 2009
by Daanri
Tak kdyz mate svatek v cechach, tak termin od 25-28 a ja tam svama oslavim i narodky. :)

Re: Sraz na SR

Posted: 23:08 20. Aug 2009
by jachyra
Tak ja bohužiaľ nedôjdem, akurát som jednému DM musela to sľúbiť, lebo že ho z mojej ukecanosti bolela minule hlava :cry: a nechcem, aby som mala na Thalii ďalších DM so zlou spomienkou na mňa

Re: Sraz na SR

Posted: 23:11 20. Aug 2009
by Daanri
No tak to sa da vyriesit aj inac ako nepritomnostou...jedna moznost je danemu DM zapchat usi alebo druha moznost tebe zalepit usta a je to vyriesene.

Inac stale riesim tie chaty, takze po tomto vikende sem uz dufam postnem naky vyber s obrazkami a cenami. :)

Re: Sraz na SR

Posted: 13:59 22. Aug 2009
by Skipp
minimalne sa stretnete a podate si ruky, strgnete si a do rana sa nebudete vediet vynakecat. Keby som o takom case nebol v tatrach na sustredeni tak by som sa urcite dostavil, velmi ma laka zoznamit sa s vami vsetkymi kua ,ale nejak sa to nevhodne prekryva :roll:

Re: Sraz na SR

Posted: 22:15 26. Aug 2009
by Daanri
Takze sraz by sa mal uskutocnit vikend 26.-27.9.2009.

Podarilo sa mi zatial predbezne vybavit chatu Bránica, pri Žiline v Terchovej.

Chata je to starsia, ziaden luxus, skor komunisticky styl, ale je vsak dostatocne velka a celu by sme ju mali pre seba. Kapacita celej chaty je cca 50ludi, na prizemi su 4 izby, na poschodi 8 izieb a v kazdej sa vyspia asi tak 4 ludia na poschodovych posteliach. Na prizemi je okrem toho WC a sprcha, velka spolocenska miestnost s terasou. Priamo pred chatou je ohnisko a velke parkovisko. Cena chaty vychadza na nakych 8euro/osoba/noc, t.j. v prepocte asi okolo 200,- CZK.

Chata sa nachadza v Techovej, pri hoteli Bránica. Okolo su cisto len lesy a luky. Chata je vzdialena asi 500m od campingu, v ktorom je moznost si zajednat jazdu na terennych stvorkolkach, jazdu na konoch ci paintball. Ceny este dodam. Taktiez je chata asi 2km vzdialena od Country Saloonu, kde maju vynikajucu kuchynu (velmi chutne jedlo a obrovske porcie), biliard, stolny futbal, bowling, taktiez podla zaujmu mozme zarezervovat vopred.

Strava podla vlastneho uvazenia, moznost uvarit gulas, grilovat ci opekat. Pitny rezim taktiez podla vlastneho uvazenia, pripadne moznost doviest alko a nealko za nakupne ceny z velkoskladu - ceny uvediem podla poziadavky na konkretne veci. ;)

Zo Žiliny z vlakovej ci autobusovej stanice je mozne zabezpecit odvoz autami, alebo v pripade vacsieho poctu ucatnikov odvoz mikrobusom. Ostatnych mobilnych ludi sme schopny navigovat ci uz pomocou mapy, GPS suradnic alebo inac priamo na miesto.

Potreboval by som vediet naky zavezno orientacny pocet ucastnikov, samozrejme je kazdy vitany. :)

Re: Sraz na SR

Posted: 08:56 27. Aug 2009
by photter
vypadá to hodně lákavě, já na 90% jedu (+1), upřesním, až se to bude blížit

Re: Sraz na SR

Posted: 09:16 27. Aug 2009
by jachyra
Ja s manželom nápodobne ideme .. a rovno aj obaja oslávime narodky :D ja mám kúsok pred zrazom, manžel ešte menší kúsok po zraze

Re: Sraz na SR

Posted: 09:22 27. Aug 2009
by Pajule
dyž se seženou finance a bratr se semnou odhodlá jet vlakem tak dorazim..sice škola kde mi budou rvát do školy ty pitomí přijímačky :evil: , ale to se nějak vychytá...jen aby Lexuše neměla termín štěnat :X

Re: Sraz na SR

Posted: 09:25 27. Aug 2009
by Hacanus
Asshen se samozrejme dostavi, v pripade prepravy auty budu vas usmevavy sofer :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Sraz na SR

Posted: 11:02 27. Aug 2009
by Daanri
jachyra wrote:Ja s manželom nápodobne ideme .. a rovno aj obaja oslávime narodky :D ja mám kúsok pred zrazom, manžel ešte menší kúsok po zraze
hh ja sa tam chystam taky oslavovat narodky, takze to vyzera na vcelku zaujimavu akcicku :)

Re: Sraz na SR

Posted: 12:34 27. Aug 2009
by Krata
snad dorazí i delegace z kolína.. pokud Jonny bude mít čas

Re: Sraz na SR

Posted: 16:56 27. Aug 2009
by Radim
Hacanus wrote:Asshen se samozrejme dostavi, v pripade prepravy auty budu vas usmevavy sofer :twisted: :twisted: :twisted:
Beru tě za slovo a rozhodně se zůčastním :mrgreen: :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 09:42 03. Sep 2009
by Daanri
No kto dalsi sa zucastni srazu? Zatial sa tu nahlasilo len par ludi. Myslim, ze uz to nie je tak daleko, aby sa vacsina mohla vyjadrit ci dorazi abo nedorazi, nech viem ci rezervovat chatu ci ee, aby som nevyhadzoval zbytocne naku zalohu a potom nik nedorazi.

Re: Sraz na SR

Posted: 11:17 03. Sep 2009
by Žorž
Bohužel nakonec nedojedu - mám seznamovák na VŠ. Užívejte.