Re: DMG zbrane a bandita u Karathy
Posted: 14:06 21. Apr 2009
Mě se nejvíc líbí, jak jeden řekne ,,Neběhejte neustále ve městech" a druhej se začne bránit, proč jako nesmí běhat někde v lesích. 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
A ja nechapu proc ti to vadi, dyt si uzivas to sve Roleplajovani. Pokud te to ale rusi, tak se klidne muzes pokusit je do toho zapojit. Zarvi na ne postavou (klidne je i pres tell na to upozorni) at nelitaj a jdou si dat neco k jidlu. Nebo se jim nejak IC proste vysmej. Bud se chyti a pak se to nejak vyvine - treba i pozitivne, nebo nechyti (odignoruji, spatne zareaguji, zanadavaji, zautoci.. atp) a ty to pak muzes resit bud s DM nebo treba na foru. Protoze takovej hrac uz na RP serveru nema co delat.Krata wrote:Když jsou tu však RP hráči co neustále neběhaj, sednou si v hospodě a najedi se a okolo proběhne několik postav k vetešníkovi, zase ven na creep, k vetešníkovi, prodat apod. Nevipadá to dobře, a nechci zas vidět že někdo pospíchá nebo cvičí na maraton, vypadá to prostě blbě![]()
O tomhle jsem ale vubec nemluvil, to je snad jasnyKrata wrote: Nějaký rozdělení lidí na foru na osvědčené a ty ostatní samozřejmě je.. co se dalo čekat jiného? Jedni jezděj na srazy a už sem se s nima opil a další sem v životě neviděl a ani nevim jak se budou vyjadřovat. Tak se k nim lidi chovaj formálnějí. Těm co znám víc věřim než tě co neznám, pro mě to je celkem logické.
Podle mě by DM za běhaní ve městech měly rozdávat zlomený nohy. Vim že teď mi začne určitě hrozně lidí nadávat a prudit s tim proč a co mi na tom vadí, že běhají, čim omezujou mojí hru apod. Rovnou moje a opakující se odpověd zní: Protože tohle by měl bejt pokud já vim RP server a k tomu prostě neběhaní ve městech a družinách a prostě v místech kde jsou jiný postavy patří. Možná se pletu, možná je muj názor špatnej, ale takle to prostě já vidim...a myslim si že nejsem jedinej kdo to takle vidí. Pokud si dobře pamatuju, tak když kdysi dostal Bers zlomenou nohu tak nikdo proti tomu neřek ani zbla (i když je to fakt davno a nevim přesně o co šlo,a le mam pocit, že právě kvui tomu že pořád běhal)Daanri wrote:Behanie sa tu uz riesilo tolkokrat ze az. Nikto nechce aby si chodil z Ivory do Tartenu chodzou ked ta to nebavi. Jedine k comu sa v tej debate vtedy doslo, tak bolo aka taka dohoda, ze v mestach(osadach) sa behat nebude.
2) z pár příspěvků mi pipadalo že si na to někdo stěžuje, ale možná sem si to špatně vyložil.. nic nemění na tom že to je pravda!akin wrote:O tomhle jsem ale vubec nemluvil, to je snad jasny
Ano s tim souhlasim. To že já jenom fanaticky chodim a že bych byl nejradši kdyby to tak dělaly všichni je muj problém a nikomu ho nevnucuju. Ale tady se jedná o běhání ve městech a ve společnosti jinejch postav.Tretas wrote:běhání je zase z mojeho pohledu v pořádku..
když hraju sám, tak přece nebudu pul hodiny procházet tartet karatha že
ale na druhou stranu se mi nelíbí když jdou 2 a více lidi někam a běhají, je to blbé z té strany že se nedá skoro vubec bavit, protože než člověk něco naťuká tak ten druhý (skupina) jsou už v tahu
toť je zase muj nazor
kucik wrote:Mě se nejvíc líbí, jak jeden řekne ,,Neběhejte neustále ve městech" a druhej se začne bránit, proč jako nesmí běhat někde v lesích.
Ja ti neradim, ja pisu jak zkusit takoveho "behavce" zapojit a nebo mu IC naznacit ze to neni z meho pohledu OK (resp. to kazi hru) - coz si sam psal, ze to "vypada blbe". Nebo jak jinak mam chapat to "vypada blbe"?Krata wrote:1) já pro boha neřešim jak se toho vyvarovat, nemusíš mi radit jak se u toho zachovat a jako DM začnu takovýhle věci asi řešit, nepsal sem o tom jak to řešit ale o té věci samotné.. každopádně bych chtěl někoho vidět, jak pokřikuje na procházejícího at si k němu sedne a dá si jídlo.. nebo se mu smál "jeee ty beháš, seš debil"
Kdo chce psa biti hul si vzdy najde. Z toho co jsem psal vubec neplyne, ze se postava musi nutne ztrapnit hlaskou "jeee ty beháš, seš debil", ale ze muze utrousit nejakou poznamku - vymyslet se toho da dle situace hodne. A mimojine napiteho barbara, trpose nebo tak neco si dovedu predstavit, jak taha ke stolu dalsi....Krata wrote:.. každopádně bych chtěl někoho vidět, jak pokřikuje na procházejícího at si k němu sedne a dá si jídlo.. nebo se mu smál "jeee ty beháš, seš debil"
To máš jedno. By spameři začali spamovat jinde.akin wrote:jojo docela se to zvrhlo![]()
co tenhle topic zavrit/smazat?
Tohle sem si spíš už dělal sranduakin wrote:Kdo chce psa biti hul si vzdy najde. Z toho co jsem psal vubec neplyne, ze se postava musi nutne ztrapnit hlaskou "jeee ty beháš, seš debil", ale ze muze utrousit nejakou poznamku - vymyslet se toho da dle situace hodne. A mimojine napiteho barbara, trpose nebo tak neco si dovedu predstavit, jak taha ke stolu dalsi....