Page 6 of 9

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 14:06 21. Apr 2009
by kucik
Mě se nejvíc líbí, jak jeden řekne ,,Neběhejte neustále ve městech" a druhej se začne bránit, proč jako nesmí běhat někde v lesích. :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 14:20 21. Apr 2009
by Sveneld
me se libi jak se ty diskuze dostanou nekam uplne jinam nez jak zacly

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 15:15 21. Apr 2009
by akin
Krata wrote:Když jsou tu však RP hráči co neustále neběhaj, sednou si v hospodě a najedi se a okolo proběhne několik postav k vetešníkovi, zase ven na creep, k vetešníkovi, prodat apod. Nevipadá to dobře, a nechci zas vidět že někdo pospíchá nebo cvičí na maraton, vypadá to prostě blbě :roll:
A ja nechapu proc ti to vadi, dyt si uzivas to sve Roleplajovani. Pokud te to ale rusi, tak se klidne muzes pokusit je do toho zapojit. Zarvi na ne postavou (klidne je i pres tell na to upozorni) at nelitaj a jdou si dat neco k jidlu. Nebo se jim nejak IC proste vysmej. Bud se chyti a pak se to nejak vyvine - treba i pozitivne, nebo nechyti (odignoruji, spatne zareaguji, zanadavaji, zautoci.. atp) a ty to pak muzes resit bud s DM nebo treba na foru. Protoze takovej hrac uz na RP serveru nema co delat.
Me totiz pripadne, ze to "vypada blbe", protoze se na to koukas jako hrac a jako hrace te to proste stve, ze ten dotycnej vydelava (at uz xp nebo prasule). Navic, dle meho maji DM docela slusne moznosti takovehle postavy sestrelit (IC formou), a kdyz se budou chovat non-RP tak pak i strhnutim XP... 8)
Krata wrote: Nějaký rozdělení lidí na foru na osvědčené a ty ostatní samozřejmě je.. co se dalo čekat jiného? Jedni jezděj na srazy a už sem se s nima opil a další sem v životě neviděl a ani nevim jak se budou vyjadřovat. Tak se k nim lidi chovaj formálnějí. Těm co znám víc věřim než tě co neznám, pro mě to je celkem logické.
O tomhle jsem ale vubec nemluvil, to je snad jasny :wink:

edit: on je problem, ze hrani nwn ma vzdy nekolik fazi.. a jakmile se sejde vic hracu v jinych fazich, tak nastavaji problemy :)

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 15:31 21. Apr 2009
by Phantorris
Daanri wrote:Behanie sa tu uz riesilo tolkokrat ze az. Nikto nechce aby si chodil z Ivory do Tartenu chodzou ked ta to nebavi. Jedine k comu sa v tej debate vtedy doslo, tak bolo aka taka dohoda, ze v mestach(osadach) sa behat nebude.
Podle mě by DM za běhaní ve městech měly rozdávat zlomený nohy. Vim že teď mi začne určitě hrozně lidí nadávat a prudit s tim proč a co mi na tom vadí, že běhají, čim omezujou mojí hru apod. Rovnou moje a opakující se odpověd zní: Protože tohle by měl bejt pokud já vim RP server a k tomu prostě neběhaní ve městech a družinách a prostě v místech kde jsou jiný postavy patří. Možná se pletu, možná je muj názor špatnej, ale takle to prostě já vidim...a myslim si že nejsem jedinej kdo to takle vidí. Pokud si dobře pamatuju, tak když kdysi dostal Bers zlomenou nohu tak nikdo proti tomu neřek ani zbla (i když je to fakt davno a nevim přesně o co šlo,a le mam pocit, že právě kvui tomu že pořád běhal)

V poslední době bych řek, že sem přislo dost novejch hráčů (za což jsem rád a nechci je nijak napadat ani na ně nijak útočit!!), který přišli z jinejch serverů a přijde mi, že se tady snaží prosadit na co byly zvyklí odjinud aniž by se prostě snažily přijmout to, jak je to chodí tady....

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 15:42 21. Apr 2009
by Tretas
běhání je zase z mojeho pohledu v pořádku..
když hraju sám, tak přece nebudu pul hodiny procházet tartet karatha že :-D
ale na druhou stranu se mi nelíbí když jdou 2 a více lidi někam a běhají, je to blbé z té strany že se nedá skoro vubec bavit, protože než člověk něco naťuká tak ten druhý (skupina) jsou už v tahu

toť je zase muj nazor :-D

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 15:45 21. Apr 2009
by Krata
1) já pro boha neřešim jak se toho vyvarovat, nemusíš mi radit jak se u toho zachovat a jako DM začnu takovýhle věci asi řešit, nepsal sem o tom jak to řešit ale o té věci samotné :wink: .. každopádně bych chtěl někoho vidět, jak pokřikuje na procházejícího at si k němu sedne a dá si jídlo.. nebo se mu smál "jeee ty beháš, seš debil"
akin wrote:O tomhle jsem ale vubec nemluvil, to je snad jasny :wink:
2) z pár příspěvků mi pipadalo že si na to někdo stěžuje, ale možná sem si to špatně vyložil.. nic nemění na tom že to je pravda!

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 15:48 21. Apr 2009
by Phantorris
Tretas wrote:běhání je zase z mojeho pohledu v pořádku..
když hraju sám, tak přece nebudu pul hodiny procházet tartet karatha že :-D
ale na druhou stranu se mi nelíbí když jdou 2 a více lidi někam a běhají, je to blbé z té strany že se nedá skoro vubec bavit, protože než člověk něco naťuká tak ten druhý (skupina) jsou už v tahu

toť je zase muj nazor :-D
Ano s tim souhlasim. To že já jenom fanaticky chodim a že bych byl nejradši kdyby to tak dělaly všichni je muj problém a nikomu ho nevnucuju. Ale tady se jedná o běhání ve městech a ve společnosti jinejch postav.

Jak už tady bylo taky řečeno: :wink:
kucik wrote:Mě se nejvíc líbí, jak jeden řekne ,,Neběhejte neustále ve městech" a druhej se začne bránit, proč jako nesmí běhat někde v lesích. :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:00 21. Apr 2009
by Tretas
heh, no vidíš tak jsem já ten blbej :-D :-D
rači už nebudu nic říkat, nebo budu mít další trapas :lol:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:28 21. Apr 2009
by monstera
RP znamená hrát roli... Tak taky někdo může hrát roli uspěchanýho šílence, kterej má dojem, že všechno musí stihnout a když nebude někde včas, tak se zboří svět. Takový lidi znám i v reálu...
Chápu,že někdo může hrát roli nevrlýho protivy, kterýmu se něco pořád na ostatních nezdá a pořád rýpe. Ale proboha, ať si rýpe ve hře a netahá to na forum. Nechte každýho hrát jak se mu líbí, pokud tím nepoškozuje ostatní - ostatně necháváte hrát i takové ,kteří poškozují ty ostatní programově - zlouny a podtemňáky, tak proč se staráte o rychlost pohybu...
Sandra má křídla, i když je moudrá, není chytrá natolik, aby mohla pochopit, že nevzlétne, a tak běhá, a mává křídly, a doufá, že se jí to přece někdy podaří... Jinak jezdí na koni, a i na něm mává křídlama. Je to taková součást její role..
Jistě se najde nějaký rýpal, kterému to bude vadit....

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:00 21. Apr 2009
by akin
Krata wrote:1) já pro boha neřešim jak se toho vyvarovat, nemusíš mi radit jak se u toho zachovat a jako DM začnu takovýhle věci asi řešit, nepsal sem o tom jak to řešit ale o té věci samotné :wink: .. každopádně bych chtěl někoho vidět, jak pokřikuje na procházejícího at si k němu sedne a dá si jídlo.. nebo se mu smál "jeee ty beháš, seš debil"
Ja ti neradim, ja pisu jak zkusit takoveho "behavce" zapojit a nebo mu IC naznacit ze to neni z meho pohledu OK (resp. to kazi hru) - coz si sam psal, ze to "vypada blbe". Nebo jak jinak mam chapat to "vypada blbe"?
Krata wrote:.. každopádně bych chtěl někoho vidět, jak pokřikuje na procházejícího at si k němu sedne a dá si jídlo.. nebo se mu smál "jeee ty beháš, seš debil"
Kdo chce psa biti hul si vzdy najde. Z toho co jsem psal vubec neplyne, ze se postava musi nutne ztrapnit hlaskou "jeee ty beháš, seš debil", ale ze muze utrousit nejakou poznamku - vymyslet se toho da dle situace hodne. A mimojine napiteho barbara, trpose nebo tak neco si dovedu predstavit, jak taha ke stolu dalsi....

Edit: uz me to neba, mame halt odlisne vnimani situace.. :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:09 21. Apr 2009
by Bahnak
to se nám ten topic z hezkého pokecu o nejaké sekeře zvrhl v krásnou motanici plnou narážek a omílání starých témat... páni, že vás to baví takhle pořád kafrat na jedno téma:

Běháš, neběhám, běhals, ne neběhal, ale jooo, běhal, hm tak běhal ale co?, HA, běhal a ted to priznal, ne neběhal to je Rp, HA, Ty jeden...běhoune

na druhou stranu se u toho docela bavím, chybí jen popcorn...:-)

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:19 21. Apr 2009
by akin
jojo docela se to zvrhlo :)
co tenhle topic zavrit/smazat?

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:21 21. Apr 2009
by Rejty
akin wrote:jojo docela se to zvrhlo :)
co tenhle topic zavrit/smazat?
To máš jedno. By spameři začali spamovat jinde. :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:27 21. Apr 2009
by Krata
akin wrote:Kdo chce psa biti hul si vzdy najde. Z toho co jsem psal vubec neplyne, ze se postava musi nutne ztrapnit hlaskou "jeee ty beháš, seš debil", ale ze muze utrousit nejakou poznamku - vymyslet se toho da dle situace hodne. A mimojine napiteho barbara, trpose nebo tak neco si dovedu predstavit, jak taha ke stolu dalsi....
Tohle sem si spíš už dělal srandu :mrgreen:

To že to vypadá blbě bylo myšleno tak, že to vypadá blbě.. nic v tom nehledej :)

EDIT: já už bych to taky zavřel, co založit jinej flame? hm? :)

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:29 21. Apr 2009
by Neithan1
jdem do labirlabu !