Page 6 of 10

Re: neprehanejme

Posted: 11:40 01. May 2009
by Marvin
*kdesi z tmaveho kouta kina se ozve znamy zvuk zasyceni pri otvirani plechovky piva*

Re: neprehanejme

Posted: 12:41 01. May 2009
by G14
*prave vidite reklamu na Axe,Jar,Persil,Panadol,Komercni Banku,Savo,Bohemia chips atd.*

*omylem se priplete zaber Isabell hovorici z obrazovky*

"Ja se opravdu o darcovske sperma bat nemusim,ja ne" *luskne a pribehne deset chlapu a zacnou .....*

*"ou ou" konec reklamy* :mrgreen: :mrgreen:

Re: neprehanejme

Posted: 12:47 01. May 2009
by Kiri
DOBRYY :lol:

Re: neprehanejme

Posted: 13:18 01. May 2009
by Pajule
muhahahahaha to je topic teda tuto :twisted: :D

Re: neprehanejme

Posted: 14:20 01. May 2009
by Lord_Berserk
myslim ze nemas sanci Kiri, tvuj boj je marny... to Mariii mi porad ve hre dava znameni abych ji napsal po tellu :mrgreen: :mrgreen:

Re: neprehanejme

Posted: 14:48 01. May 2009
by Kiri
Lord_Berserk wrote:myslim ze nemas sanci Kiri, tvuj boj je marny... to Mariii mi porad ve hre dava znameni abych ji napsal po tellu :mrgreen: :mrgreen:
kdopa yb chtel takovou zrudu? :D tyrana, vrahouna a ja nevim co vsechno...jo nasilnika :D

Re: neprehanejme

Posted: 16:02 01. May 2009
by kaz
Nekdy jsou fyzicke proporce vic, nez spatna povest a povaha :mrgreen:

Re: neprehanejme

Posted: 17:39 01. May 2009
by marii
Lord_Berserk wrote:myslim ze nemas sanci Kiri, tvuj boj je marny... to Mariii mi porad ve hre dava znameni abych ji napsal po tellu :mrgreen: :mrgreen:
*utrpne si povzdechne*..kdyz ty si taky kazdy kliknuti do odporu,ktere stihnu driv nez ty,beres jako vyjadreni kdovijakych citu:))...nejsme prece v prvni tride,kde kluci ublizovali holkam ,aby vedely,ze se jim libi a naopak:)))

Re: neprehanejme

Posted: 17:41 01. May 2009
by Kiri
*radostne si mne ruce a skodolibe se posmiva* :twisted:

Re: neprehanejme

Posted: 17:44 01. May 2009
by marii
Kiri wrote:*radostne si mne ruce a skodolibe se posmiva* :twisted:
a ty se moc nesmej.....zdelance:)))

Re: neprehanejme

Posted: 17:46 01. May 2009
by Kiri
:?

Re: neprehanejme

Posted: 19:17 01. May 2009
by Krata
marii wrote:nejsme prece v prvni tride,kde kluci ublizovali holkam ,aby vedely,ze se jim libi a naopak:)))
Takhle už to nefunguje? :shock:

Re: neprehanejme

Posted: 19:31 01. May 2009
by Kiri
Krata wrote:
marii wrote:nejsme prece v prvni tride,kde kluci ublizovali holkam ,aby vedely,ze se jim libi a naopak:)))
Takhle už to nefunguje :shock:
AA sakra ,ale jezisek opravdu chodi ;-)

Re: neprehanejme

Posted: 19:35 01. May 2009
by Krata
jo už mi někdo řikal že ježíšek neexistuje ale to je kec.. o tom mě nikdo nepřesvědčí, kdo by jinak dával všechny ty dárky?

Re: neprehanejme

Posted: 19:44 01. May 2009
by Pidizvik
kaz wrote:Nekdy jsou fyzicke proporce vic, nez spatna povest a povaha :mrgreen:

Tak proto se postavička Marii , líbala s jedním dobře živeným pulčíkem .... No není nad pořádně veliký supersenzasexopupík ! :twisted:

Pánové míň psaní do topiců a víc dvoření dámam... Jak by řekl Venda : " Hurááá pro mně ! " :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: