Re: tak tohle je uz moc
Posted: 15:55 04. May 2009
ohlídá to systém, když ho kucik naskriptuje 
No nevim, sice by to něco vyrešilo, ale na druhou stranu, když chce nekdo sprintovat tak to holt nese jistá rizika, jako ze prehlidne past a dřiv než si ji vsimne tak do ni dupne....DenGrasse wrote:jsem pro všema deseti, pokud se ti s tim chce dělat.kucik wrote:Ještě jednou navrhuju udělat, že první past postavu zastaví, takže nějakej trotl, kterej všude sprintuje, neproběhne ty pasti hned všechny.
yopDenGrasse wrote:ohlídá to systém, když ho kucik naskriptuje
A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?kucik wrote:Ještě jednou navrhuju udělat, že první past postavu zastaví, takže nějakej trotl, kterej všude sprintuje, neproběhne ty pasti hned všechny.
Potřetí a doufám že naposled:Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Dokonale, nebo vůbec?kucik wrote:Potřetí a doufám že naposled:Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Pasti se nemůžou dokonale překrejvat.
OK, ale překrýt je tak, aby stačil jeden krok na odpal všech 5 jde ne?kucik wrote:Rozhodně se nemůžou překrejvat tak, abys neviděl že tam jsou dvě a položit tři aby se hodně překrejvaly dá v multiplayeru sakra hodně práce.
Ne, to nejde. Hráč to tak prostě udělat nemůže. Nenaklikáš to.George wrote:OK, ale překrýt je tak, aby stačil jeden krok na odpal všech 5 jde ne?kucik wrote:Rozhodně se nemůžou překrejvat tak, abys neviděl že tam jsou dvě a položit tři aby se hodně překrejvaly dá v multiplayeru sakra hodně práce.
Ale muzou, dokonce zcela presne a dokonale! Staci, kdyz v tom ma hrac trochu praxekucik wrote:Potřetí a doufám že naposled:Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Pasti se nemůžou dokonale překrejvat.
Vsak jsem psal, ze v tom hrac musi mit praxi. Vyuzijes jen action queue, kterou maji nwnKiri wrote:mam informaci, ze de i 8...stejnej konzultant mi rek, ze je se da natrenovat i vic
Správně, pasti patří na myši a zloději do basy !Pajule wrote:hmmm pasti pasti pastičky...měli by je používat v KArathe na myšky.i když tam je vlastně chovaj šlechtičny