Page 6 of 9

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 15:55 04. May 2009
by DenGrasse
ohlídá to systém, když ho kucik naskriptuje :mrgreen:

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 15:56 04. May 2009
by Phantorris
DenGrasse wrote:
kucik wrote:Ještě jednou navrhuju udělat, že první past postavu zastaví, takže nějakej trotl, kterej všude sprintuje, neproběhne ty pasti hned všechny.
jsem pro všema deseti, pokud se ti s tim chce dělat.
No nevim, sice by to něco vyrešilo, ale na druhou stranu, když chce nekdo sprintovat tak to holt nese jistá rizika, jako ze prehlidne past a dřiv než si ji vsimne tak do ni dupne....

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 16:20 04. May 2009
by ripatko
DenGrasse wrote:ohlídá to systém, když ho kucik naskriptuje :mrgreen:
yop

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 16:22 04. May 2009
by Marvin
kucik wrote:Ještě jednou navrhuju udělat, že první past postavu zastaví, takže nějakej trotl, kterej všude sprintuje, neproběhne ty pasti hned všechny.
A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 17:02 04. May 2009
by kucik
Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Potřetí a doufám že naposled:
Pasti se nemůžou dokonale překrejvat.

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 17:18 04. May 2009
by George
kucik wrote:
Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Potřetí a doufám že naposled:
Pasti se nemůžou dokonale překrejvat.
Dokonale, nebo vůbec?

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 17:21 04. May 2009
by kucik
Rozhodně se nemůžou překrejvat tak, abys neviděl že tam jsou dvě a položit tři aby se hodně překrejvaly dá v multiplayeru sakra hodně práce.

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 17:22 04. May 2009
by George
kucik wrote:Rozhodně se nemůžou překrejvat tak, abys neviděl že tam jsou dvě a položit tři aby se hodně překrejvaly dá v multiplayeru sakra hodně práce.
OK, ale překrýt je tak, aby stačil jeden krok na odpal všech 5 jde ne?

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 17:50 04. May 2009
by kucik
George wrote:
kucik wrote:Rozhodně se nemůžou překrejvat tak, abys neviděl že tam jsou dvě a položit tři aby se hodně překrejvaly dá v multiplayeru sakra hodně práce.
OK, ale překrýt je tak, aby stačil jeden krok na odpal všech 5 jde ne?
Ne, to nejde. Hráč to tak prostě udělat nemůže. Nenaklikáš to.

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 18:45 04. May 2009
by Sveneld
trochu to doplnim:
jak psal photter DC na polozeni epic pasti je 65! save na reflex pri spusteni je 35, damage je 60k6 tj. 360mx, v realu 180.
zlodej ji s predmetama na "set trap" polozi na vyssich epic levelech (hodi se na to vyplacet epic feat na +10 do set trap)
takova past jde ve hre koupit ale vyjde pri dobrym odhadu cca na 36k - takze to mame 180 dmg za skorem 40k...
taky ji muzete sebrat - nachazeji se ve smrticich dungeonech samozrejme DC na sebrani je podobne vysoky jak to polozeni (zalezi jak kde), takze bud budeme umet past polozit anebo sebrat (vy muzete napr. pokladat a vas kamarad bude mit postavu na pokladani)
(nerikam ze je to spatne - NAOPAK! )
pasti jdou castecne pres sebe polozit - ale tyhle 3 zminovany epicky elektriky vyjdou na 120k a udelaji prumerne 540dmg (takze toho valecnika nejspis slozite ale vyjde to fest draho)

¨ted si trosku zas rejpnu do kouzelniku - kdyz si trochu zamerite featy tak na 22 lvl (coz tedka kdyz se clovek koukne do hry neni zadnej problem) tak na kvileni banshee vyvinete DC 43 na fort - v pripade neuspechu smrt
(ne zraneni ale smrt, ne za 120 táců ale zadara)
(hrace nemusite videt, (staci ho tusit, a zkusit to hodit) jen namacknout "dislike" a prubnout to..)
-(pouzil sem extrémy na porovnani)

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 20:56 04. May 2009
by akin
kucik wrote:
Marvin wrote: A nie je to nahodou tak, ze ked uz postava v kroci do oblasti (radiusu) pasti, ktore sa prekryvaju, tak aj ked aktivuje len jednu a zastavi sa, tak pri akomkolvek dalsom pohybe aktivuje dalsiu a dalsiu a dalsiu nez ju to bud zabije alebo vyzdima z lekarien? Predsa tie pasti ked sa prekryvaju tak obet stoji viac pastiach zaroven nie?
Potřetí a doufám že naposled:
Pasti se nemůžou dokonale překrejvat.
Ale muzou, dokonce zcela presne a dokonale! Staci, kdyz v tom ma hrac trochu praxe :!:

Edit: schvalne jsem si to overil tedkonc ve svem modulu. A i kdyz jsem nikdy pasti moc nepouzival, tak na druhy pokus se mi povedlo polozit 3 pasti na zcela stejne misto.

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 21:13 04. May 2009
by Kiri
mam informaci, ze de i 8...stejnej konzultant mi rek, ze je se da natrenovat i vic

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 21:14 04. May 2009
by akin
Kiri wrote:mam informaci, ze de i 8...stejnej konzultant mi rek, ze je se da natrenovat i vic
Vsak jsem psal, ze v tom hrac musi mit praxi. Vyuzijes jen action queue, kterou maji nwn :)

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 21:59 04. May 2009
by Pajule
hmmm pasti pasti pastičky...měli by je používat v KArathe na myšky.i když tam je vlastně chovaj šlechtičny :lol:

Re: tak tohle je uz moc

Posted: 22:10 04. May 2009
by monstera
Pajule wrote:hmmm pasti pasti pastičky...měli by je používat v KArathe na myšky.i když tam je vlastně chovaj šlechtičny :lol:
Správně, pasti patří na myši a zloději do basy !