Page 6 of 10

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 00:43 19. May 2009
by kaz
Prometheus wrote: Pozrime sa na to z trochu ineho uhla...
Tu sa spoliehame na to ze po tom ako ta dorazia tak pri najhorsom prejdes cez rohateho a pokracujes si dalej. Chcem povedat ze chyba skutocny strach zo smrti co je samozrejme z pohladu hraca logicke ale z pohladu danej postavy ( hrac je totalne zazrany a preziva to spolu so svojou postavou) myslim ze strach zo smrti je na mieste.
Napriklad ak ta zenie myslienka na pomstu... ked ta zabiju tak sa nepomstis.Ale postavicka zase ozije a hra dalej a dalej mysli na pomstu.
Pochopili ste to? Ja hej :mrgreen: Len neviem ci som to neprekombinoval :mrgreen:
Dokud hraci budou brat smrt postavy jen jako nejakou kocovinu, tak se tady budete hadat dneska, zejtra aj za rok. :wink:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 00:56 19. May 2009
by Marvin
Na dobru noc maly ryp to Jeanes:
PC hra Neverwinter Nights patří mezi takzvané Role Play Games (dále jen RPG), neboli trošku nepřesně "hry na hrdiny".

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 00:58 19. May 2009
by innfra
kaz wrote: Dokud hraci budou brat smrt postavy jen jako nejakou kocovinu, tak se tady budete hadat dneska, zejtra aj za rok. :wink:
Jó na tom něco je... chybí mi tam nějaký to napětí co bude pak, je to taková jistota, že se dostanu přes rohatýho...

Idea: Možná by bylo zajmavý vytvořit nějakou říši mrtvých/peklo, kde by ještě postava existovala a nějak se snažila dostat k rohatýmu a nebylo by to tak přímočarý, třeba něco jako Peklo v Hordách podtemna, to se mi velice líbilo... Třeba to udělat podobným stylem menší osada s hospodou, chrámem atd., nemuselo by to bejt úplně originální, při nejmenším by to vypadalo zajímavě, kdyby si lowík musel za cestu mezi živé odpracovat pro dábla nějakou chvilku v dolech, nebo ti na vyšším lvlu se museli zapojit do války krve a bojovat jako otroci pod svým pánem démonem... hmm :idea: (nebo třeba za úplatu nějakýho NPC přenýst rovnou k rohatýmu, rozhodně bych tam viděl svět kde by se dalo taky třeba trochu poexpit...(do 20týho lvlu nebo epic))

ale stejně to zůstane u rohatýho, protože by se smrt musela předělat a to by bylo na dlouhej maraton, jak to hezky odladit :twisted: :twisted: :twisted:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 01:00 19. May 2009
by DenGrasse
permku na smrt v CvC. uvidíte, jak se všechno poddá samo...

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 01:09 19. May 2009
by innfra
DenGrasse wrote:permku na smrt v CvC. uvidíte, jak se všechno poddá samo...
Hmm nebo tak...ale to by pak zlouni ztratili význam, když by nemohli zabíjet(buď by to byli masový vrazi a nebo by museli pouštět lidi) a stala by se z toho arénka a mohli by jsme si říkat Nobless dobráci, neutrálové Děfky a zlouni CORE a jít hrát lineage 2.. :roll:
{Nobless, Děfky a CORE jsou/byli názvy aliancí na servru kde jsem hrál...}

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 01:15 19. May 2009
by DenGrasse
tys to špatně pochopil. zlouni by MOHLI zabíjet... každej by si rozmyslel jak moc bude jeho postava statečná a hrdá, když by jí už nemohl oživit a musel pak dělat novou...

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 01:19 19. May 2009
by innfra
No přesně takhle jsem to pochopil, ale pro zlouna by to znamenalo že se z něj stane masovej vrah a tudíž ho asi jednoho krásnýho dne DM popraví, jak se někde psalo...
A po pravdě kdyby se to zavedlo, tak by hráči spíš staveli PB a brali nohy naramena, jen co by na hranici vidění zahlédli nějakou červenou nebo zlou postavu... a když by byli ve slepý uličce, tak myslím že by se i někteří s klidem odlogli...

Edit: jedno divný ý :D

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 01:39 19. May 2009
by DenGrasse
nevidim důvod, aby DM popravoval masovýho vraha, pokud ten neni chycenej zákonem a odsouzenej...

to co popisuješ je chování nevyzrálých hráčů. aspoň by se jich svět zbavil :wink: nebo by vyspěli...

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 07:05 19. May 2009
by Daanri
No jak tak nad tym uvazujem tak ta permka by mozno nebola az taka zla pri CvC. Zas aby to nebolo take drsne, zaviedol by som system z jedneho zahranicneho serveru.

Tam celkovo pri smrti je sanca rovna vyske lvl postavy (1% za 1lvl, cize 10% na 10lvl), ze postava pri smrti dostane naky token. Ak ma tych tokenov urcity pocet napr. 10, tak uz sama z podsvetia neprejde. Okrem toho na epickom lvl existuje feat ktory zvysi tento pocet tokenov na 15, pripadne je mozne nejakym narocnym sposobom snizovat pocet ziskanych tokenov. Tak isto existuju lokacie, v ktorych ked postava zomrie, tak dostane token vzdy.

Takyto system tam vytvara naozaj respekt pred smrtou, kedy si hrac u svojej postavy premysli co a ako a ci bude riskovat jej zivot len tak.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 07:08 19. May 2009
by Tretas
No nevím, přijde mi to moc tvrdé...
A aji zbytečné, hráči prostě svoje postavy hrát umí, kdyby si tady někdo nestěžoval na naprostou kravinu, tak by se o tom vůbec neuvažovalo. To není vylepšení hry, ale zastrašení ve hře.

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 07:13 19. May 2009
by Daanri
No tak ty co ich hrat umi by sa nemali coho bat, ale ty co to neumi by sa to bud naucili alebo by mali problem.

Neberte to tak, ze sa to ide hned zavadzat, ale mozno je to na zamyslenie po takychto prispevkoch na fore. :wink:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 07:14 19. May 2009
by Sveneld
-smrt pri CvC zpusobi jen nárůst PB

-nechme vse ve starem -zajetém - takovych topiku kdy se nekomu neco nelibilo tu uz bylo..

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 07:16 19. May 2009
by Tretas
Můj názor je NE a měnit ho určitě nebudu. :wink:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 08:11 19. May 2009
by xyz
jachyra wrote:keď už mučenie, tak na život a na smrť nie len pre dobrákov ale aj pre zlounou.
Od tebe to sedí, když tvoje postavy oživujou tví DM kámoši. :wink:

Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!

Posted: 08:23 19. May 2009
by monstera
Tak jsem to přelouskal. Je neštěstí, když někoho puberta neopustí ani ve 24 letech.......