Page 6 of 12

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 16:15 18. Jul 2009
by jachyra
;DD kľudne ... ale ako zo Slovenska do Čiech ... hmm ale to potom zjeme celú večeru my ... ale že si to ty, tebe necháme odrobinky :mrgreen:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 16:32 18. Jul 2009
by Tretas
jachyra wrote:;DD kľudne ... ale ako zo Slovenska do Čiech ... hmm ale to potom zjeme celú večeru my ... ale že si to ty, tebe necháme odrobinky :mrgreen:
Já bohužel nejedu :-( Jak to poslat to fakt nevím

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 16:53 18. Jul 2009
by Pajule
nejlepší je to poslat z okna ;) :D

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 12:27 19. Jul 2009
by kucik
Pokud to Rejty 18. platil, tak uz je to trosku pozde posilat. Zkus se domluvit s nim.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 23:07 19. Jul 2009
by jaara
Prisly penize od kucika, melvika, neithana a marvina.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 11:00 21. Jul 2009
by Neithan1
tak a je to, teraz uz len nakupit v hypernove lektvary..

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 09:29 22. Jul 2009
by jaara
Prisly penize od Awadara+Theogila a pak od jisté Olgy K., 300, nemám ponětí, o koho jde :(

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 10:37 22. Jul 2009
by tao kan
jaara wrote:Prisly penize od Awadara+Theogila a pak od jisté Olgy K., 300, nemám ponětí, o koho jde :(
Olga.K. je Durduin + Taokan

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 16:04 26. Jul 2009
by jaara
Přišly peníze od MaSa :lol:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 22:58 27. Jul 2009
by melvik
Tak maso preci jen bude :). Nejaky maso mam vyzvednout na benzince. Chudak statecnej. Aspon mam nekoho na roztlacovani feldy :)

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 19:07 28. Jul 2009
by kucik
Takze jelikoz jsem prave privezl auto ze servisu, mam vyresenej zpusob dopravy a tim padem pokud by bylo treba, muzu v patek nabrat i nejake odvazlivce na trase Praha -> Uterskej potok.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 19:22 28. Jul 2009
by photter
auto ? styď se ! :P

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 19:31 28. Jul 2009
by kucik
Kdyz ja mam rozmerny zavazadla... :oops: Navic kdyz vezmu motorku, tak bude chcat.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 08:29 29. Jul 2009
by tao kan
kucik wrote:Takze jelikoz jsem prave privezl auto ze servisu, mam vyresenej zpusob dopravy a tim padem pokud by bylo treba, muzu v patek nabrat i nejake odvazlivce na trase Praha -> Uterskej potok.
Já dal auto do servisu dneska a nevím jak to stihnou opravit, takže pokud máš z Prahy 2 místa s Durduin si rádi přisednem. Dám vědět co nejdřív to půjde

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 09:15 29. Jul 2009
by Theogil I
Muhehe my ho tam máme od včerejška ... co se s těma krámama děje .... grrr.