Page 6 of 12
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:15 18. Jul 2009
by jachyra
;DD kľudne ... ale ako zo Slovenska do Čiech ... hmm ale to potom zjeme celú večeru my ... ale že si to ty, tebe necháme odrobinky

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:32 18. Jul 2009
by Tretas
jachyra wrote:;DD kľudne ... ale ako zo Slovenska do Čiech ... hmm ale to potom zjeme celú večeru my ... ale že si to ty, tebe necháme odrobinky

Já bohužel nejedu

Jak to poslat to fakt nevím
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:53 18. Jul 2009
by Pajule
nejlepší je to poslat z okna

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:27 19. Jul 2009
by kucik
Pokud to Rejty 18. platil, tak uz je to trosku pozde posilat. Zkus se domluvit s nim.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 23:07 19. Jul 2009
by jaara
Prisly penize od kucika, melvika, neithana a marvina.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 11:00 21. Jul 2009
by Neithan1
tak a je to, teraz uz len nakupit v hypernove lektvary..
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 09:29 22. Jul 2009
by jaara
Prisly penize od Awadara+Theogila a pak od jisté Olgy K., 300, nemám ponětí, o koho jde

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:37 22. Jul 2009
by tao kan
jaara wrote:Prisly penize od Awadara+Theogila a pak od jisté Olgy K., 300, nemám ponětí, o koho jde

Olga.K. je Durduin + Taokan
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:04 26. Jul 2009
by jaara
Přišly peníze od MaSa

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 22:58 27. Jul 2009
by melvik
Tak maso preci jen bude

. Nejaky maso mam vyzvednout na benzince. Chudak statecnej. Aspon mam nekoho na roztlacovani feldy

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 19:07 28. Jul 2009
by kucik
Takze jelikoz jsem prave privezl auto ze servisu, mam vyresenej zpusob dopravy a tim padem pokud by bylo treba, muzu v patek nabrat i nejake odvazlivce na trase Praha -> Uterskej potok.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 19:22 28. Jul 2009
by photter
auto ? styď se !

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 19:31 28. Jul 2009
by kucik
Kdyz ja mam rozmerny zavazadla...

Navic kdyz vezmu motorku, tak bude chcat.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 08:29 29. Jul 2009
by tao kan
kucik wrote:Takze jelikoz jsem prave privezl auto ze servisu, mam vyresenej zpusob dopravy a tim padem pokud by bylo treba, muzu v patek nabrat i nejake odvazlivce na trase Praha -> Uterskej potok.
Já dal auto do servisu dneska a nevím jak to stihnou opravit, takže pokud máš z Prahy 2 místa s Durduin si rádi přisednem. Dám vědět co nejdřív to půjde
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 09:15 29. Jul 2009
by Theogil I
Muhehe my ho tam máme od včerejška ... co se s těma krámama děje .... grrr.