Page 6 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:36 20. Jun 2011
by G-ladiator
Tak jsem zkoukl Falling Skies a musím říct, že se mi to moc líbí. Trochu mi to připomíná ty zmiňované SGU
Ohledně kvaltiy SG, u SG1 a SGA se u mě to hodnocení hodně proměňuje epizodu od epizody, některé jsou neprosto strašné, jiné pro změnu naprosto geniální (dvojdíl Heroes z SG1, tuším 7. sezona?). Obceně mi u SG1 a SGA (a vlastně všech seriálů) vadí výplňové díly, kde se neřeší hlavní dějová linie té které sezony, ani se nijak zásadně nezmění stavy nebo vztahy postav a kdyby se celá epizoda vyškrtla, tak yb si toho nikdo ani nevšiml.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:41 20. Jun 2011
by Thuereg
G-ladiator wrote:Tak jsem zkoukl Falling Skies a musím říct, že se mi to moc líbí. Trochu mi to připomíná ty zmiňované SGU
Ohledně kvaltiy SG, u SG1 a SGA se u mě to hodnocení hodně proměňuje epizodu od epizody, některé jsou neprosto strašné, jiné pro změnu naprosto geniální (dvojdíl Heroes z SG1, tuším 7. sezona?). Obceně mi u SG1 a SGA (a vlastně všech seriálů) vadí výplňové díly, kde se neřeší hlavní dějová linie té které sezony, ani se nijak zásadně nezmění stavy nebo vztahy postav a kdyby se celá epizoda vyškrtla, tak yb si toho nikdo ani nevšiml.
Tak jak který... Vzpomeň na 200. díl.

Doporučuju

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:22 20. Jun 2011
by G-ladiator
Jasně, nemám problém s dílem, který si dělá srandu sám ze sebe, ale problém je, když je díl trapně směšný neúmyslně. (v SGA díly s tím... jak se jen jmenoval, no ten týpek, co je všecky nadrogoval nějakým pylem a jediný, kdo ovlivněn nebyl byl Shepard, protože měl rýmu)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:15 20. Jun 2011
by Bahnak
Rejty wrote:Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů, občas se v tom ztrácím.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:28 20. Jun 2011
by Bas
Bahnak wrote:Rejty wrote:Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů, občas se v tom ztrácím.
Na můj vkus až moc mrtvých koní, ty jména se ještě dají

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:40 20. Jun 2011
by skarbi
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:17 20. Jun 2011
by Thuereg
Máte někdo nějaký stránky kde to jde stáhnout nebo sledovat online? HBO nemám a zatim sem viděl jen prvej díl u kámošky a docela bych to dokoukal.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:30 20. Jun 2011
by Maya
Bahnak wrote:Rejty wrote:Game of Thrones se mi dost líbí, mělo by být už potvrzeno natáčení druhé série.
Fakt díky, zkoukl jsem co se dalo a je to návykový, takže další zabíječka času do mého už tak přeplněného seznamu aktivit.
Ale je to dobrý, opravdu moc. Doporučuji všem. Jen je tam na můj vkus už moc jmen lidí i rodů, občas se v tom ztrácím.
http://hauteslides.com/wordpress/wp-con ... s-Only.png
tohle to řeší

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:01 20. Jun 2011
by Shaman88
Velmi bych doporučil filmy:
Muži, kteří nenávidí ženy
Dívka která si hrála s ohněm
Dívka která kopla do vosího hnízda
Přesně v tomhle pořadí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:46 20. Jun 2011
by Bahnak
Thuereg wrote:Máte někdo nějaký stránky kde to jde stáhnout nebo sledovat online? HBO nemám a zatim sem viděl jen prvej díl u kámošky a docela bych to dokoukal.

Já skoro vše až na vyjímky stahuju z
http://czshare.com/
Má to i pro nemajetný FREE stahování
(i když 120GB za 100Kč mi přijde více než "levné", film za korunu s tím že ho mám skoro hned je prostě k nezaplacení)
Titulky buď taky tam a nebo na
http://www.serialzone.cz/serial/hra-o-t ... ky/1-rada/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:50 20. Jun 2011
by Terbee
Thuereg wrote:Máte někdo nějaký stránky kde to jde stáhnout nebo sledovat online? HBO nemám a zatim sem viděl jen prvej díl u kámošky a docela bych to dokoukal.

stahuju ocaď :
http://www.uloz.to/
jináč supr "seriál" je Šéf na grilu...člověk se po tom cítí, jako by právě povečeřel (nebo naopak běží do lednice honem něčim uklidnit rozbouřené chuťové buňky) a Pohlreichovy hlášky jsou prostě bezkonkurenční

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:57 20. Jun 2011
by Desmond
a další řada až za rok, há-há-há :/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:11 20. Jun 2011
by Nalkanar
Lidi... Master Chef jedině

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:31 20. Jun 2011
by Braenn
Hra o trůny? Jakékoli filmy? Nejlepší torrentový vyhledavač spolu s pirátskou zátokou,
http://www.isohunt.com. Jeden díl GoT mám staženej za 15 minut, teď je to dost v kurzu.
A k tomu si nadělte BSplayer, má teď takovou novou vychytávku, která vám automaticky najde a nabídne ke stáhnutí jakékoli titulky ve zvoleném jazyce, jsou li dostupné na netu, pasující k dané verzi a po vybrání je rovnou spustí. Tomu říkám servis...
A to bez jakéhokoli placení a čekání...
A to mi připomíná, milovníci historických seriálů:
http://www.csfd.cz/film/279783-borgiove/ Borgiové. Mňam, mňam. Doufám že další série bude dřív, než Hra o trůny.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:34 20. Jun 2011
by Prasokralik
Borgiové jsou zlí, říkal ot Ezio z Florencie
A na tvůrce GoT se zlobím, v posledním díle se konečně začne něco dít jen proto, abychom si počkali skoro rok no fuj...