Page 6 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:14 13. Dec 2009
by Pajule
Modrovousice wrote:hehe žeby Berserk?
á kdeže to... bers je originál červený háro po votcovi...vodpornej xicht po matce stejně jako vzhled celkovej..síla po votci nadrženost..po obouch

máte se co učit

bererk je jedinečnej..a kůn by ho neunesl

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:41 15. Dec 2009
by marii
Urlraen.............

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:23 15. Dec 2009
by Sapal

Malý Hrnek

A Hrnek dnes
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:51 15. Dec 2009
by Reni
-RoF- wrote:Ehmm noo otak trošku mi to připomělo Nizz...jen to co má na těle , to stříbrné, si představte jako tmavé tetování

Dulezita je tvar

Bylo par alternativ:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:28 15. Dec 2009
by Pajule
Ulrean mi sedí

...
ale Gemli

Teda magická koule HAHA takovej trpaslíček na zahradu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:22 15. Dec 2009
by Jkerry
Tak jsem procházel ty statisíce obrázků co mám doma a nic vhodnějšího jsem nenašel.
Hádejte kdo to je
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:33 15. Dec 2009
by Addieau
Ha! Tak po dlouhém pátrání jsem našla alespoň jednu vzdálenou podobenku své postavičky

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:42 16. Dec 2009
by -RoF-
Deckoo je to Raina?
Ta malá prtavá hobitka, co ted hodně času tráví alchymii
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:44 16. Dec 2009
by -RoF-
Tahle mi připoměla Sandru

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:42 16. Dec 2009
by -RoF-
Tahle mi moc připoměla Nimue. Je krásná....hmmm *zasněne na ni hledí*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:06 18. Dec 2009
by -RoF-
Tahle mi připoměla dáblici Railu Colds

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:34 22. Dec 2009
by Salyr
kdyby mel trochu belejsi plet a vlasy tak je to cely Tagar.UGRR!!!!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:39 02. Jan 2010
by Pajule
jedna Maličká nepochopená elfka

konečně se může ukázat..i když najít pro ní obrázek nadmíru těžké
nooo a Aini s Melvíčkem za krkem
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:30 02. Jan 2010
by Sobik
A takhle nějak si představuju Damianova Merakha.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:44 02. Jan 2010
by Modrovousice
Blbne mi sem dávání obrázků, ale tak aspon odkaz sem dám.
http://sezax.files.wordpress.com/2009/1 ... rrigan.jpg