Page 6 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:14 13. Dec 2009
by Pajule
Modrovousice wrote:hehe žeby Berserk?

á kdeže to... bers je originál červený háro po votcovi...vodpornej xicht po matce stejně jako vzhled celkovej..síla po votci nadrženost..po obouch :D máte se co učit :D bererk je jedinečnej..a kůn by ho neunesl :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:41 15. Dec 2009
by marii
Urlraen............. :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:23 15. Dec 2009
by Sapal
Image
Malý Hrnek
Image
A Hrnek dnes

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:51 15. Dec 2009
by Reni
-RoF- wrote:Ehmm noo otak trošku mi to připomělo Nizz...jen to co má na těle , to stříbrné, si představte jako tmavé tetování :wink:
Dulezita je tvar :)
Bylo par alternativ:
f_chinablue_h.jpg
f_rachelle_h.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:28 15. Dec 2009
by Pajule
Ulrean mi sedí :D ...

ale Gemli :D Teda magická koule HAHA takovej trpaslíček na zahradu :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:22 15. Dec 2009
by Jkerry
Tak jsem procházel ty statisíce obrázků co mám doma a nic vhodnějšího jsem nenašel.
Hádejte kdo to je :)
4b13aa65ca_9380406_o2.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:33 15. Dec 2009
by Addieau
Ha! Tak po dlouhém pátrání jsem našla alespoň jednu vzdálenou podobenku své postavičky 8)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:42 16. Dec 2009
by -RoF-
Deckoo je to Raina? :wink:
Ta malá prtavá hobitka, co ted hodně času tráví alchymii

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:44 16. Dec 2009
by -RoF-
Tahle mi připoměla Sandru :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:42 16. Dec 2009
by -RoF-
Tahle mi moc připoměla Nimue. Je krásná....hmmm *zasněne na ni hledí*

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:06 18. Dec 2009
by -RoF-
Tahle mi připoměla dáblici Railu Colds :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:34 22. Dec 2009
by Salyr
kdyby mel trochu belejsi plet a vlasy tak je to cely Tagar.UGRR!!!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:39 02. Jan 2010
by Pajule
jedna Maličká nepochopená elfka :D konečně se může ukázat..i když najít pro ní obrázek nadmíru těžké
Maličká.jpg
nooo a Aini s Melvíčkem za krkem :D
Aini.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:30 02. Jan 2010
by Sobik
A takhle nějak si představuju Damianova Merakha. :D

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:44 02. Jan 2010
by Modrovousice
Blbne mi sem dávání obrázků, ale tak aspon odkaz sem dám.
http://sezax.files.wordpress.com/2009/1 ... rrigan.jpg