Page 6 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:52 15. Sep 2010
by Bahnak
a co mají nastavený tu suroviny ostatní jako prut kovu nebo násada?
ty nejdou prodat a nejdou ani ukrást...

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 09:26 16. Sep 2010
by kucik
Ty maj jen plot, ale problém je ten, že náklady na jeden prut zdaleka překračují 1gp, kdežto bylinu, nebo nějaký plevel sebereš zadarmo.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:39 16. Sep 2010
by DenGrasse
Prodejem za 1 gp bych se netrápil. Pokud by je někdo chtěl prodávat, snadno je prodá z 5-10 gp, některé i za 50. Znám postavy, které to takhle vykoupí.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:08 16. Sep 2010
by Glumišek
DenGrasse wrote:Prodejem za 1 gp bych se netrápil. Pokud by je někdo chtěl prodávat, snadno je prodá z 5-10 gp, některé i za 50. Znám postavy, které to takhle vykoupí.
Tak tak, na sběru, byť prodejném za 1 gp., si myslím nikdo nezbohane. tisíc rostlin se sbírá hodně dlouho než aby to někdo sbíral pro tisícovku zlatých. to raději za 1/10 času oběhnu 5 balíčků.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:11 16. Sep 2010
by kucik
To asi jo. To bylo řešeno v době, kdy zlatka za jednu bylinu byla hodně.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 07:24 04. Oct 2010
by Prometheus
Zdravím :)
Mám len pár otázok...
1. Lekvár BOSI a jeho predčasne ukončený účinok... len chcem vedieť či sa to bude riešiť prípadne pripomenúť tento problém.
2. Lekváre THU, PRT, KAMA a ich nefunkčnosť... rovnaká otázka prípadne pripomenutie.
3. U kyklopov pred svatyňou kedysi bývala jedna bylinka ktorá sa nedala nájsť nikde inde aspoň som ju nikde inde nenašiel.Teraz sú tam namiesto kyklopov kamenný obri a od tejto zmeny tam tá bylinka nebýva.Bohužiaľ neviem presný názov lokácie a ani presný názov bylinky :oops: Ale ak to bude k niečomu tak zistím. Len sa chcem opýtať či bylinka bola presunutá a stačí len hľadať alebo bola bylinka úplne vyradená... v takom prípade taká logická podotázka: Prečo? :)
Vopred ďakujem za odpovede.
Samozrejme je možné aj to že som mal proste smolu a vždy ma niekto predbehol.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 20:15 07. Oct 2010
by Bahnak
...lokace alansijskych kopcu se předělávaly, tudíž určitě na něco někdo zapoměl.
Název staré lokace si také nepamatuji, bude to něco jako území kyklopů nebo tak něco, dnes to je Alansie-uzemí kamenných obrů.
Bylinky jsem nikdy neřešil, ale co si pamatuju tak tahle byla docela duležitá.
Třeba to pomůže pátračům...

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:24 07. Oct 2010
by kucik
1. Nerozumim, co se mini predcasne ukoncenym ucinkem.
2. Jinak alchymii jsem zacal dost predelavat, nicmene to skoncilo v puli, protoze jsem musel delat neco dulezitejsiho a jeden clovek slibil, ze zbytek dodela. Ale asi to budu muset udelat sam.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 23:24 07. Oct 2010
by Prometheus
Lekvár BOSI dáva okrem iného aj dočasné HP... hneď ako v boji o tieto HP prídeš, stratia sa aj ostatné bonusy ktoré BOSI dáva.Predtým som to nerozpisoval lebo sme to riešili a uzatvorilo sa to tak že sa na to mrkneš tak som myslel že bude stačiť pripomienka.
Ale keď vravíš že alchýmia sa bude prerábať tak to asi teraz nemá zmysel naháňať.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 21:04 08. Oct 2010
by Tashara
Ghouli jatra, po uprave jsou sice jen na jeden ctverecek, coz je super, ale nemaji zluty napis jako ostatni slozky pro alchymii a co je horsi, ziskavaji se neurcene. Nejspis to nebyl zamer tak to sem pisu. A nestackuji se, nedelaly to ani redtim, jen netusim, jestli se po uprave mely stackovat nebo ne.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:34 27. Nov 2010
by zachy
Připomínám peříčka plivníků :) stále nejdou stackovat

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 07:59 28. Dec 2010
by sendys
mam dotaz sahli ste na čas neviditelnosti v alchymii ? a lektvaru rychlosti ? pac mi najendou vydrzej o dost mene

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:54 28. Dec 2010
by jachyra
Ja zase pripomínam, že porušené lektvary z alchýmie stále sa dajú vyrobiť, len bez účinku ;)

tiež, ak by to bolo možné, by bolo úplne super vrátiť na povrch bodákov .. a tých známych existujúcich v podtemne, tak tým vrátiť ich trofeje = zub bodáka .. bo z nich nepadajú :D boli by sme asi viacerí hráči mocno vďační

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:10 28. Dec 2010
by Urlraen
jachyra wrote: tiež, ak by to bolo možné, by bolo úplne super vrátiť na povrch bodákov .. a tých známych existujúcich v podtemne, tak tým vrátiť ich trofeje = zub bodáka .. bo z nich nepadajú :D boli by sme asi viacerí hráči mocno vďační
Bodaci v podtemnu zuby mají, ale nedají se zpracovat. Lokace Idhadská hrobka.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 20:14 28. Dec 2010
by Bahnak
jachyra wrote:tiež, ak by to bolo možné, by bolo úplne super vrátiť na povrch bodákov .. a tých známych existujúcich v podtemne, tak tým vrátiť ich trofeje = zub bodáka .. bo z nich nepadajú :D boli by sme asi viacerí hráči mocno vďační
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Díky za inspiraci. Prima vědět jakou potvůrku házet Koře do cesty až půjde na procházku - dvacet bodaku najednou by mohlo stačit ne? To už by alespoň jeden mohl tím smrtícím pohledem uspět... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jinak ja nějaký bodaky našel ještě i jinde na povrchu - a ti tady zmínění nebyli... dokonce vím o dvou lokacích, ale zda jdou zpracovat jejich zoubky či nikoliv, či zda z nich vůbec zoubky padají netuším.